Vidíte pohyby vášho dieťatka?

any137
23. apr 2014

Som v 22tt, dieťatko je po večeroch veľmi aktívne. Myslela som si, že pohyby budem len cítiť ale včera som urobila tri videá, vyzerá to akoby sa mi z brucha chcel dostať von malý votrelec 😝 je to normálne?

edvelyn
23. apr 2014

Nie urcite to nie je normalne.rychllo utekaj k lekarovi.kolko mas rokov? Bud rada ze sa ti dieta hybe...ufff samozrejme ze je normalne ze sa dieta hybe a je to vidiet.pekne ho pohladkaj zato ze je take aktivne

elina25
23. apr 2014

Moja bola taká istá nič sa neboj všetko tak ako má byť 😉

satanka1
23. apr 2014

jasné,že je to normálne..buď rada a užívaj si to...mne malá zhadzovala vždy ovládač z brucha 🙂

lilly30
23. apr 2014

nas drobcek kope tiez hlavne vecer a je to uzasny pocit 🙂

seemani
23. apr 2014

juuu to mi najviac chýba na tehotenstve, tie pohyby. muž sa stále smial, že čo tam robí malý :D mne tiež celé brucho tancovalo.. ešte počkaj keď budeš pri konci tehotenstva 🙂

lulu369
23. apr 2014

určite je to normálne a z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že niektoré bábätká sú v brušku aktívnejšie, niketoré nemej 😉 Dcérka bola doslova ako také malé tornádo, vždy keď začala v brušku "vyvádzať" tak manžel aj s mojimi rodičmi mali predstavenie 🙂 a musím povedať, že som si to vychutnávala najviac na celom tehotenstve a strašne mi to chýba...Syn už taký aktívny nebol, ten bol oveľa kludnejší v brušku až som sa niekedy bála či je vôbec v poriadku 😉

katkakovac
23. apr 2014

Moj bol az do porodu neuveritelne aktivny. Dokonca to bolo vidiet aj cez hruby sveter. A najviac sa hybal medzi 11a 1v noci. bud rada, ze dietatko citis, aspon nemusis rozmyslat, ci je vsetko v poriadku🙂

kiwi82
23. apr 2014

je to normálne. ja pohyby cítim ale zatial ich nevidím. ale pamatám si pri malej jak sa mi bruško vlnilo 😀

tonjadabik2
24. apr 2014

ja som v 24tt a tiez este nevidno pohyby a to mam brusko obrovske hehe 😀 ale ja babetko citim ako kope.len obcas sa stane ze nieco vidim... bud rada znamena ze je zdrave a normalne to urcite je 🙂

katusap
24. apr 2014

jasne, ze je to normalne, ja som od 16 tt ked som lezala pekne videla ako beha hore dole po brusku 🙂 taka gula mi chodila kade-tade 🙂

alexandra1104
24. apr 2014

ahoj moja bola poriadne aktivna skoro cele tehotensvo hlavne ked sme boli na pasoch mi to furt zhadzovala a dokonca som zazila ako sa otocalaa hlavickou dole

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre