Vyrážky na brušku

anicka246
10. jún 2013

Ahojte minulý týždeň som písala o tom že ma svrbí brucho veľmi..v poradni som bola vo štvrtok a spomenula som to doktorovi, on mi povedal že to nič nieje, že je to tou kožou že sa rozťahuje a mám si to len krémovať. Ja používam neutrogenu.. no a aj ked sa neškriabem, sem tam trochu pošúcham, tak dneska som zbadala že tam mám aj také červené podráždené. Neviete mi prosím poradiť čo by som si mohla na to dať okrem tej neutrogeny? Zatiaľ ďakujem

lienka1701
10. jún 2013

ahoj ja som mala v 2. trimestri vyrážky na brušku vyzeralo to akokeby také malé akné aj s takým bielym na vrchu aj sa to dalo vytlačiť...jednoducho klasické akné akokeby...niekedy mi to nedalo a vytlačila som si to...spomínala som to aj doktorovi a ten povedal že to môže byť len tehu ekzém...mala som to po celom bruchu a ked to svrbelo tak celé červené bolo to miesto...natierala som si to klasicky len telovým mliekom aj dvakrát denne...teraz v 3. trimestri už ich mám len pár a už ani nesvrbia...dr povedal že po tehu by to malo zmiznúť

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre