Budú mi musieť vyvolávať pôrod?

jessica1122
1. mar 2020

Chcem sa spýtať ci na doktor pošle na vyvolanie keď podľa ms TP 23.2 ale ten som uviedla zle nevedela som kedy presne a podla ultrazvuku som 38tt?

jeanne14
1. mar 2020

Tak aký máš tp v tehu knižke napísaný ? Veď to dr musel vidieť či nie ? 🤷‍♀️

jessica1122
autor
1. mar 2020

@jeanne14 včera som bola v nemocnici a tam mi povedali ze podla Sona som 38tt a knižke mam zajtra to bude 41tt

jessica1122
autor
1. mar 2020

Ten mi dal podľa menštruácie lenže ja som nevedela kedy to presne bolo

jeanne14
1. mar 2020

@jessica1122 u mna sa riadili podľa Tp zapísaného v knižke podľa poslednej MS. Aha tak by ešte nemali dať vyvolávačku, čo ti konkrétne povedal dr ?

jessica1122
autor
1. mar 2020

@jeanne14 preto som píšem až zajtra tam idem

jessica1122
autor
1. mar 2020

Môže sa sono zmylit o 2 týždne?

jeanne14
1. mar 2020

@jessica1122 veď to sa mi nezdá aby bol rozdiel dva týždne až. Najskôr ti zajtra povedia čo bude ďalej. Určite ta hneď nenechajú tam.

jessica1122
autor
1. mar 2020

@jeanne14 no zajtra budem vedieť viac 🙂 a Ďakujem 🙂

majamat
1. mar 2020

@jessica1122 podla sona sa urcuje TP podla velkosti plodu, v tomto tt je meranie plodu velmi nepresne, cize kludne moze mat uplne inu velkost, ci vahu a kludne moze byt aj na 41tt. navyse, kadze dieta je ine, jedno nema ani 3kg, druhe 4,5kg. podla ich posudzovania by sa jedno muselo narodit o 2t neskor a to 4,5kg aspon o 1m skor. o je nezmysel. TP podla plodu je spravne menit jedine v pride, ze sa robi sono na konci 12tt.

evalin88
1. mar 2020

Mne vyvolavali, ked som bola podla MS 40+6, ale ja som sa na to priamo opytaka lekarky, ze kolko nechavaju prenasat ( byvala som prechodne u skoro 80 rocnej starkej, a bala som sa co bude ked to na mna u nej pride atd..) Maly sa narodil s osupanou pokozkou na nozicjach, lekar mi povedal, ze preto, ze bol prenasany....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre