Hlienová zátka - druhorodičky

sandramahutova
25. máj 2022

Dobrý deň maminky. Idem sa opýtať, do koľkých hodín,/ dní ste porodili, od odidenim hlienovej zátky. Prípadne po koľkých hodinách nastali kontrakcie . 😊

matullienka
25. máj 2022

@sandramahutova ja som asi po 4-5 dňoch po odideni zátky porodila

sandramahutova
autor
25. máj 2022

@matullienka to nemyslíte vážne 😂🤦

matullienka
25. máj 2022

@sandramahutova vážne a úplne smrteľne ale poteším ťa pôrod som mala veľmi rýchly

diamond007
25. máj 2022

@sandramahutova po 2.5dni

alexandra2468
25. máj 2022

@diamond007
@matullienka
Baby a ako vyzerala vasa hlienova zatka, ked porod nastal az par dni po odideni?
Ja som (sice prvy porod) porodila po odideni zatky tusim do 24h a bola tak krvava hlienova zmes. Coskoro ma caka druhy porod, tak som zvedava 😃

viky_21
25. máj 2022

Zatka mi odisla o 3 nad ranom a porodila som o 2 dni. A mala som ju taku tmavohnedu. Tiez som bola prvorodicka ale hned som vedela o co sa jedna

babatkoo
25. máj 2022

@sandramahutova presne 7 dni od odtecenia zatky som porodila 🙂. Ked mi odtiekla zatka zacala som citit mierne bolesti. Isla som do nemocky kde ma dali na pasy a skontrolovali. Lekar povedal ze rodit nebudem. Nic sa dole nedeje, mam ist domov. Vydrzala som este 7 dni

matullienka
25. máj 2022

Taký veľmi hustý svetlý hlien s prímesou krvi bola

ibo
25. máj 2022

@sandramahutova po týždni aj pól 😂

sandramahutova
autor
25. máj 2022

@alexandra2468 presne takú mám aj ja. Uplne krvavá.

sandramahutova
autor
25. máj 2022

@matullienka aj ste boli otvorená? Ja som na 3 CM

matullienka
25. máj 2022

@sandramahutova keď ma prijali do nemocnice tak už na 8 cm aké na 4 cm som bola už asi 2 týždne pred pôrodom

sandramahutova
autor
25. máj 2022

@matullienka vaaaaau tak to naozaj krásne

cimage
25. máj 2022

Druhy porod idisla den pred porodom a treti porod par minut pred odtecenim vody. Kazdy porod je iny, drzim palce

matullienka
25. máj 2022

@sandramahutova a porodila som za 45 minút od príjmu a pol hodiny od prvej kontracie

kajka951
26. máj 2022

@sandramahutova no ja som cvičila s Aniballom a mne na ňom ostal taký hnedý výtok, bola som len 37+0, ešte sme sa s mužom smiali že to nemôže byť ono. Na druhý deň ráno mi praskla voda a až na ďalší deň o 15stej som porodila. Takže u mňa 2 dni od nájdenia zátky.

petruska21
26. máj 2022

Mne pri prvom ráno okolo 7:00 a plodová voda mi odtiekla okolo 12:00, porodila som o 16:30. 🙂 takze rýchly spád ... som zvedavá ako to bude teraz pri druhom 😌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre