Koľko ste pribrali do 33. týždňa?

gabanna1991
4. jún 2022

Ahojte koľko ste pribrali do 33tyzdna.

barbora0308
4. jún 2022

@gabanna1991 Ja 11kg, ale teraz som uz 36 tt a stale je to tych 11 kg.

lusanko
4. jún 2022

@barbora0308 ste to s malým dobre dlho vydržali 😁 to je super. Ako to prebiehalo? Už si doma?

ema22270
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema22270
5. jún 2022

Som v 34tt a mám cca plus 10-11kg. Rátam, že priberiem ešte tak 3-4kg, ako pri prvom. Po pôrode sekciou som mala hneď 10kg dolu. Pôvodne som vážila 59kg.
Pri druhom- tomto tehotenstve som nemala také nevoľnosti, ale to priberanie je zatiaľ veľmi podobné.

barbora0308
5. jún 2022

@lusanko Oh ano, je to naozaj zazrak 😊 ani lekari nechapu ako je to mozne, ze este nerodim. No domov ma uz nepustia, tak mi vraveli, ze pri mojom naleze ked sa spustia kontrakcie, tak by som to uz nestihla do nemocnice 😅. Tak som zvedava, kedy sa maly vypyta na svet, teraz mi uz aj vysadili magnezko, takze uz iba lezime.

lusanko
5. jún 2022

@barbora0308 to je naozaj úžasné, fakt a klobúk dolu, že si ešte pri zmysloch, tak dlho v nemocnici.... 🙃 Ale viem, že človek spraví všetko pre to, aby bolo bábo ok. A brala si len magnezko a ležala, nič viac s tym krckom nerobili?

barbora0308
5. jún 2022

@lusanko Uprimne, sama nechapem jak to este davam 😅 uz je to 14 tyzdnov co som v nemocnici 😳...ale tak presne ako pises, tuzba po zdravom babatku je silnejsia. Vzdy, ked ma chytilo zufalstvo, tak som si rychlo povedala, ze sa nemozem opustat, musim ostat silna. No ja som krcok uz skoro ziadny nemala...v 22tt otvorena na 2 cm, okolo 30tt na 5 cm a teraz som uz vraj viac ako 7 cm, takze plne pripravena na porod, ale vak este stale drzi a maly je pekne hore ulozeny, takze jemu je zatial v brusku asi dobre a nezosuva sa 😊. Davali mi iba magnezko, progesteron a kludovy rezim, ale uz mi vsetko vysadili, ze vraj uz som pekny tyzden, maly ma podla sona uz okolo 2700g, takze uz to nechavaju na prirodu 😊.

kiki68
5. jún 2022

@gabanna1991 cca 17kg, skoro vsetko voda, neskutocne opuchy

baska163
5. jún 2022

@gabanna1991 ja zatiaľ 7kg, priberanie sa mi trochu "zaseklo", keď mi zistili tehotenskú cukrovku, dokonca som po nasadení diéty 1kg za ten mesiac schudla (vždy mi aj predtým stačilo vysadiť repný cukor a bielu múku a hneď išla váha dole) ale malý rastie ako má tak by malo byť všetko ok 🙂

andrea_heh
7. jún 2022

Ja už cez 15kg 🤦‍♀️🤣

nessa123
7. jún 2022

@gabanna1991 ja 18 kíl z váhy 58 a od 33tt som nepribrala doteraz do 37tt ani gram 🤷‍♀️

rhodesian
7. jún 2022

Ja som mala v 33tt cca plus 12-13kg, ale veľmi veľa bola voda.
Som 9 dní po pôrode a mam 4 kg naviac oproti váhe pred otehotnenim 😊

fok
8. jún 2022
kosatka123
10. júl 2022

17kil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre