Koľko ste pribrali do 20. týždňa?

karinbirosova2
15. máj 2016

Ahojte , chcela som sa opytat kolko kg ste pribrali do 20tt? 🙂 ja som pribrala 7 kg nieje to kus vela? 🙂

tyelde
15. máj 2016

ja som v 27mom a zatiaľ mám +4, ale priberanie je individuálne tak kým sa zmestíš cez dvere tak nerieš 🙂 lekár by ti hádam povedal keby to začína byť moc....a tu máš nejakú tabuľku koľko čo váži ;) http://najmama.aktuality.sk/kolko-priberiete-po...

karinbirosova2
autor
15. máj 2016

Fuhaa tak ja mam potom dost ked ty iba 4 🙂 uvidime co povie doktorka v stredu na poradni 🙂

pribinak
15. máj 2016

Neporovnávaj sa! Bud rada, ze si zdravá ty aj babo. Niektore priberú 10kg za cele tehu a vyzerajú ako veľryby a ine priberú 20kg a su OK, po porode im nezostane ani gram.
Ine priberú 5kg a uz sa ich nezbavia

karinbirosova2
autor
15. máj 2016

No ano ja len ci je to v pohode ci to nieje vela 🙂 ale tak ako hovoris hlavne ze ja a babo sme v poriadku 🙂

tyelde
15. máj 2016

@karinbirosova2 vôbec nerieš ako sú na tom ostatní, je obrovský rozdiel aj keď priberie 7kg mamička čo má 140 cm a mamička čo má 180....proste nenájdeš na svete 2 rovnakých ľudí tak sa vôbec neporovnávaj s inými

karinbirosova2
autor
15. máj 2016

Mas pravdu 🙂 🙂

rheuska
15. máj 2016

Zalezi na tom ako sa citis. Ak si pribrala do stehien, zadku a celkovo, tak trosku somal. Ak nie, tak sa netrap. Inak ja za 4 tyzdne rodim a pribrala som 6 kil. Takze ozaj individualne.

maryel
15. máj 2016

Je normálne pribrať od 4 do 8 kilov v tomto štádiu, ale je to naozaj individuálne 🙂 ja som rada, že som na svojej pôvodnej vahe, ktoru som mala ešte pred otehotnením :D

ingrid25
15. máj 2016

Ja som pribrala skoro 30kg za cele tehotenstvo. Ale do pol roka to bolo vsetko prec. Nemala som ani tehotensku cukrovku ani nic podobne.

karinbirosova2
autor
15. máj 2016

Tak ja som pribrala iba na brusku zatial 🙂 do stehien este nie heh 🙂

pavla137
2. jan 2020

@karinbirosova2 uplne najviac zalezi na tvojej povodnej vahe!!! Ide o to, ze cim je zena chudsia, tym by mala pribrat viac ( extremne chude dokonca nie ako standard 12!kg ale od 13-18kg cca)a naopak obeznym zenam s vysokym bmi sa odporucam pribrat do 8kg kvoli zdrav. Stavu. Ja som pri vyske 160cm,vek 26,povodna hmotnost 43 kil zatial pribrala 7kg a som v 20tt. Myslim ze v tomto ohlade by sa mali zeny porovnavat, a nie v počte kg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre