Koľko ste pribrali za 9. mesiac?

roxi77
27. jún 2016

Ahojte, otázka hlavne pre druho a viacrodičky: Koľko ste pribrali konkrétne za 9. mesiac?

vedorka
9. sep 2016

celkovo asi 12-13 kg, do 7 mes asi iba 5 kg, zvysok som pribrala posledne tri mesiace.
ale co ma sokovalo bolo to, ze v porodnici mi odislo IBA 6 kg a ZVYSOK OSTAL na mne!!!!
😀
a to som sa tesila, ze budem mat iba 2 kg navyse 😀 😀 😀

katkabublinka
9. sep 2016

tiez som najviac nabrala posledne 3 mes.ja 9kg,ale potom kojenie si vyziadalo "par "kg navyse 😀 😀 😝 a moj bol slonik,takze skoro vsetky kg som tam nechala na sale 😅 a zvysne v bruchu

bianca2
13. sep 2016

celkovo plus 10 kil, som v 39tt, posledny mesiac nic. v prvom tehu mi posledny mesiac sli hore 4 kila, bola som nejaka naliata vodou, telo zadrziavalo vodu.tam som mala hore 14 kil a pôrodom zislo dole len 7 kil.

smile31
13. sep 2016

ja som pribrala za 9 mes. cca 25kg bola so ako gula :D teraz sa na fotky nemozem ani len pozriet myslim na tie po porode kde som ako slon :D momentalne mi ostali cca 2 kg 🙂

mysga
13. sep 2016

No som zvedava,ako dopadnem ja 🙂 pojdem do posledneho trimestra akurat, zatial 6-7 kg naviac. Ale ostala som aj na PNke, takze to sedenie na zadku mi isto prospeje :D

kvetinka75
13. sep 2016

9 kg a do 1/2 roka som mala o 6 menej ako pred tehotenstvom.

0902563784m
6. okt 2016

Ženy otázka je koĽko ste pribrali za 9 mesiac a nie za celé tehotenstvo :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre