24tt - koľko ste pribrali?

romcastankova
17. mar 2019

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať kolko ste vy pribrali zatial? Ja som v 24tt a pribrala som 5,3kg a vy?
Dakujem za vaše odpovede

deti95060810
17. mar 2019

však to je Ok...to najväčšie priberanie je pred tebou...

kasepa
17. mar 2019

Ja som v 31tt a uz mam navyse 15 kiltakze klidek este to len pride :D

bellabell
17. mar 2019

@romcastankova niekto priberie viac, niekto menej, je to rôzne.. pri prvom som pribrala 10 kg, bábätko malo pri narodení 3400g. Druhé tehotenstvo som pribrala 9 kg a syn mal 3600g.

fridi96
17. mar 2019

25tt 2,5kg 🙂

saskia_98
17. mar 2019

@romcastankova nič. Ja som pribrala prve kilo až v 25 tt ☺. Za cele tehotenstvo len +6 kg a maly mal 3350g. Takže vôbec vahu nerieš a uživaj tehotenstvo. 😉

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katica2011
17. mar 2019

Ja som v 28.tyzdni + 17kg a doktorka mi tento tyzden v poradni vravela, ze treba s tym nieco robit, lebo aj tlak sa mi zvyšuje. Doteraz som sa v jedle nejak nekrotila, na co som mala chut, dala som si, ale od tohto tyzdna som obmedzila pečivo, sladkosti a pijem len čistú vodu s citronom 😂 tak este tyzden počkám, potom sa postavim na vahu, ci to malo nejaky efekt 😉

tehotna85
17. mar 2019

Tak ja som zacala priberat v 22 tyzdni.....teraz som 32 tt a mam 6 kil navyse...ale teraz myslim mi ide vaha hore co tyzden to kilo

petulela
18. mar 2019

@romcastankova ja som tiez v 24tt a vaha skoro taka ako ty 5,4 kg.

luli222
26. mar 2019

@romcastankova ja som v 20 tt a zatial mám stále mínus ;( prvý trimester som strávila na záchode :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre