Kŕčok maternice v 29. týždni tehotenstva

hviezdickka
24. mar 2016

Ahojte, mamicky a tehulky 🙂 dnes cely den citim taky zvlastny neprijemny pocit ASI na krcku maternice (neviem, co ine by to mohlo byt).. nie je to bolest, no je to fakt neprijemne.. pred dvoma dnami som bola na kontrole a vsetko bolo ok.. na internete som nic o tomto nenasla.. mate s tym niektora skusenost? je to v poriadku? patri to k tehu? dakujem

kvietok227
25. mar 2016

Ahoj chod na pohotovost to iste som mala ja pri prvom a hrozil mi predcastny porod zacala som sa otvarat ledva to zastavili . Radsej tam zavolaj , lebo moze byt nieco vazne .

kvietok227
25. mar 2016

@hviezdickka mala mi tlacila dole hlavickou a mala som ten isty pocit ako ty

anakristina
25. mar 2016

@hviezdickka mam to iste. Hlavicka je moc nizko a citim taky tlak na panvove dno.mam kludovy rezim

hviezdickka
autor
26. mar 2016

dakujem dievcata, dnes uz vobec nic necitim.. maly je hlavickou dole, ale doktorka pred dvoma dnami mi nevravela, zeby bol nizko.. mohol sa vsak posunut..

beriem magnezium, pretoze pred mesiacom na kontrole som vravela doktorke, ze citim velky tlak dole aj po stranach bruska.. a aj ona ked ma vysetrila, tak povedala, ze dieta dost tlaci, a preto sa tak citim... od kedy som zacala vsak brat magnezium pocit tlaku zmizol

myslite, zeby som si tiez mala nasadit kludovy rezim? dnes ho teda nemam.. isla som nakupit, vysavala byt, umyvala dlazku, robila obed, kolac a teraz sa chystam este na salat.. syrek som nastastie robila vcera 😀 ale to takto asi mame vsetky, su to klasicke domace prace + velka noc

anakristina
26. mar 2016

@hviezdickka ked aj nie kludovy rezim aspon nerob vsetko v jeden den.nestoj na jednom mi este dlho,neprechadzaj sa po byte 4hodiny vkuse a obcas si lahni,nech sa ti to nezhorsi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre