Nechránený sex v 30 týždni

1dorotka1
29. júl 2012

ahojte kocky, viem že sex v tehotenstve je normalny ale zaujimalo by ma ci je nejake riziko ked sa partner do mna urobí

sisaha
29. júl 2012

@1dorotka1 no...mozes zostat tehotna... 😀. A teraz vazne..., spermie mozu v neskorsom stadiu pomahat otvarat krčok...

1dorotka1
autor
29. júl 2012

@sisaha fííha to som nevedela. Sex nemame tak casto ale zrovna dnes mu to dost uslo 😀

nikolka2
29. júl 2012

Ja ked som bola tehotna ,,,tak sme si to stale uzivali do konca ,,lebo uz potom by sme mali asi milion deti 😀

1dorotka1
autor
29. júl 2012

@nikolka2 takže sa nemusim bat že by spermie malemu nejak ublížili ?

nikolka2
29. júl 2012

Cosi 😉 ja mam dve deti a najviac som sa tesila na nechraneny sex s muzom , ze si to mozme obidvaja uzivat do konca a nicoho sa nebat , ze by som otehotnela ,, 😀 Tak si to uzivajte aj vy kludne 😉

katren
29. júl 2012

@1dorotka1 vy ste akoze doteraz pouzivali ochranu 😕
prepac, ale 😀 😀 😀 😀 my si teraz tiez uzivame sex bez toho, ze by sme mali z toho "vedlajsie ucinky" a uzijem si ho ooooooooovela lepsie....inak by som trpla, ci pride ms alebo nie.....teraz mi je "svtea zit" 😉
uzivaj si to aj ty, neboj, malemu drobcekovi sa nic nestane 😉
ku koncu tehu spermie pomozu krcku pri otvarani 😉 ja som prenasala 6 dni a ked som bola na kontrole v den terminu, dr. nam nakazal sex, ze aby sa to konecne rozhybalo.....no nepomohlo 😒

danusskaaa
29. júl 2012

@1dorotka1 spermie neublizia, len mozu dopomoct k porodu. takze este si uzivajte az do poslednej chvilky... mne doki odporucil prerusit to az v 35tyzdni, ked je babo dost vyspele a mohlo by sa opytat na svet, pretoze to otvara porodne cesty!

boska79
29. júl 2012

Omg

mishuu
3. aug 2012

spermie sa k bábätku nedostanú...vo vyššom štádiu tehotenstva spermie pomáhajú skracovať a zmäkčovať krčok, je to dobrá príprava na pôrod, nám sex odporučil môj gynekológ 😉

ktore
24. aug 2012

ano nechraneny sex je jedno z dobrych veci co mozes pocas tehotenstva. 😀 ku koncu to iba prospieva.

toman78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre