Nepriťahujem priateľa kvôli brušku

anamorma
26. apr 2015

Ahooj 🙂
Sice uz by som mala mat pohlavny styk pomenej ale od kedy mi narastlo brusko to je po 3mesiaci tak priatel so mnou nechce mat sex.
Mali sme ho ale naozaj malo,priznal,ze ho nepritahujem ked vidi brusko a ze sa aj boji o malu . No teraz uz sa posledne dve mesiace hadame kvoli tomu. Ja chcem a on sa radsej spravi sam. Chapem to,ze ho nepritahujem,ciim sa ako gulka aj ja,le je to potreba a ja neviem co s tym. Na to mi povedal,ze to ze sa robi je lepsie ako by ma malpodvadzat-samozrejme ale ta ruka mi uz pride ako mrcha,ktora mi prebrala priatela. Ja uz nevydrzim :D :/ viem ,ze to teraz bude uz horsie a potom aj po porode,ale co mam urobit aby ma uz konecne chcel....vzdy mi vravi ze som krasna,rozkosna,ze nas miluje a chce byt s nami,ale vzdy ked je vonku s kamaratmi viem,ze neklame,ze je len s nimi,ale aj tak mu proste vykricim ze nech si ju tam po*eb* ked sa dlho nevracia a so mnou sex nechce..a potom sa pohadame... Som v CR a vela kamaratok tam nemam pretoze som velmi rychlo otehotnela,teraz som na dovolenke na SR,som vonku s kamaratkami a aj tak mi vadi ze mu nechyba sex so mnou a ze je dlho vonku,tak mu to zas vykrikujem,ale on je ku mne stale mily :/ co s tym mam robit? Prejde ma to vobec? :( mali ste take aj vy? :(

radka279
26. apr 2015

U nás podobne, ja som manžela neriešila...bude horšie 😀 Ja som sa zas nemohla naštartovať po pôrode... únava, kojenie (to tiež znižuje chuť na sex), dcéra nespávala, manžel nepomáhal s malou...

zabina27
26. apr 2015

prepac, ale to co je za debila, ked ti tehotnej povie, ze ho nepritahujes? aspon trochu taktu keby mal a vyhovoril sa na to, ze sa boji o babo a nevesal ti na nos, ze sa robi sam... povedz mu, nech ti kupi nejaku eroticku pomocku, vyber si poriadne drahu alebo sa ho spytaj, ci si mas najst niekoho, komu sa budes pacit aj s bruskom...

eeffka
26. apr 2015

@anamorma hmm, nic v zlom ale si v 31tt... est etak mesiac ta bude metat aj ked by si uz mohla byt naporiadku a potom budes uz cakat na porod... cele tvoje spravanie mi pride take detinske, ze ho nepritahujes s bruchom je sice smutne, ale nie az take neobvykle... popravde ani mne nepride bruchata zena supersexy... akurat to mohol nejak zaobalit ale tiez predpokladam ze ma okolo 20ky tak bol priamejsi, nez slusnejsi
Nemala by si pisat priatel, ale manzel.... ja som stara skola...

lulinka81
26. apr 2015

Ahoj, bola som na tom podobne. Ja som strášne chcela a manžel nie. Časom mi vysvetlil že sa bojí aby neublížil malinkej. Po pôrode chcel čakať 6 týždňov ale to som už nevydržala a "musel" 😉

anamorma
autor
26. apr 2015

@zabina27 ..pardon ale pisala som ze priatel mi vravi ze sa aj o nu boji ae viem ze sa robi sam...debil nie je,prepac ale to si vyprosim,vo vsetkom mi vzdy pomoze,nechce aby som sa namahala a pod. Boji sa aby mi neublizil takisto malej,to ze mi priznal ze ho nepritahujem ze nie som takto moc sexi,chapem 😉 mozem byt len rada,ze takeho chlapa mam,ze si vybral mna a nie zivot co mal pred tym :D 🙂 a chova sa uuuzasne ....
@eeffka ma 28 rokov a tehotnu zenu nikdy nemal :D ....ja ho chapem,ale este teraz kym mam cas som chcela nieco skusit aby sme mali sex ale asi to nejde...ze radsej z boku ale ked to je z boku tak mi drzi brusko a to pride zas mne blbe,ze ho pri tom drzi ...viem ze to bude zle o par tt ved som to pisala ale este sa da :( chcela som skor povzvudit co mam robit aby som mu nevykrikovala tie bludy co mam teraz v hlave 🙂

anamorma
autor
26. apr 2015

@lulinka81 dakujem za povzbudenie 🙂 ja ho zas do toho tolko tlacit nechcem aby to nebolo este horsie ale ked ho akoby donutim a pove tak mozme,ze chce tak ho uz nechcem ja lebo mam pocit ze ho tlacim do toho...no snad to prejde po porode ked mi uz bude dobre 🙂

marina24
26. apr 2015

no nemusel by to povedať,že ho nepriťahuješ,je hrozné,ked si to radšej sám spraví:(i ked je pravda,že lepšie,ako keby ťa mal podvádza,ale neuznávam to osobne,a ešte ked ti povie,že ho neprťahuje bruško,asi je moc zaťažený na pekné chudučké postavy,čo ?:( to je hrozne,vážne,viem sa vžiť do tvojej role-lebo cceš sex veľmi,on ťa priťahuje,a ty nechce,hrozne--no vieš-je to tak,mne sa zase nepáčia vychudnutí muži,ktorým trčia kosti,a priatel je taký,a čo už :/ nejak to prekušem,ved predsa v sexe nejde o to,tak neviem,možno by to mal nejak prekusnúť ..ale tak,to je na vás dvoch,či sa o tom poorzorávate,zase nutit ho nemôžeš

anamorma
autor
26. apr 2015

@eeffka a manzel to neni,preto pisem priatel 🙂

ukulela
26. apr 2015

@anamorma riesis kraviny ... sustred sa na dolezitejsie veci, nie vykrikovat chlapovi, ze si vyhoni. no a co?podvadza ta? nie - tak bud rada, nachystaj si vybavu, pozri porodnicu, cvic - aby si po porode bola rychlo fit amohla na neho hupnut hned po 600nedeli.
hlavn eprestan hystercit, nechces ho predsa odohnat.

danulicek
26. apr 2015

@anamorma tu ti poradiť asi nemáme veľmi čo, veľmi záleží na tom, čo si nastavíš ty v hlave 🙂 Ak mu budeš vykrikovať a vyčítať, aj jemu dôjde trpezlivosť a zbytočne budete riešiť niečo, čo by ste ani nemuseli. On ti povedal, že sa bojí o bábo, určite má pred tým rešpekt, každý chlap je iný 🙂 Ja som žena a bojím sa o bábo a občas fakt nemám chuť niečo riešiť, hoci už mám jedno tehotenstvo za sebou 😀 A inak - sú aj iné možnosti, kde sa báť o bábätko nemusí, tak ak chceš radu, radím ti skúsiť túto cestu - no ak odmieta aj to, tak dôvod bude zrejme inde a to už je na rozhovor medzi vami 🙂

anamorma
autor
26. apr 2015

@marina24 praveze on ma rad krv a mlieko..nema rad tie kosticky 😀 ale zas pisem...vravel mi ze mu pri tom vadi pohlad na brusko,nie ze cely cas ...len pri sexe...a ze sa o malinku aj boji a o mna tiez ..mne sa tiez kostnatci nikdy nepacili,no priatel bol taky trosku na kost a teraz pri me fajne pribral,takze som veeelmi spokojna 😝 rozpravali sme sa o tom.ale stale je za tym.ze to prejde,ze je to len teraz,chce aby bolo vsetko v poriadku ☹

anamorma
autor
26. apr 2015

Tam mal byt smajlik hore ustami

marina24
26. apr 2015

@anamorma no ak to naozaj robí iba preto,že sa bojí o malé,a tak.tak OK-lebo môj by bo lveeelmi zurivy,kebyže nema sex 🙂hoci aj cez tehotenstvo,neviem čo,jemu by to neprekážalo 🙂))hoci tiež ma rad vychrtlinky:D

07022007
27. apr 2015

ja mám problém opačný .... od kedy som tehotná sa neviem manžela zbaviť :D a keby mne povedal, že ho nepriťahujem s bruškom, tak by som ho poslala do r*ti ..... veď to že chodím s takým bruchom je aj jeho podiel :D :D :D

mamulka211
27. apr 2015

Hm...nepritahujes ho ked si tehotna, lebo mas brusko, chran Boze, aby sa ti pocas zivota nieco stalo, on si asi potrpi na dokonalost. Cize hned po porode cvicit a cvicit, aby ti brusko neostalo, chran boze nejaka celulitida. Pred vasim vztahom mal asi poriadne pohnuty zivot, kedze pises, ze si vybral teba a to zle nechal tak, len nech mu to vydrzi a to chodenie s kamaratmi po krcmach je tiez podla teba v poriadku? Nemal by buduci otec byt pri svojej partnerke, hlavne ked vidi, ze jej to vadi v jej stave?

anamorma
autor
27. apr 2015

@mamulka211 :D tu sa nieco opytat....celulitidu mam uz od 15stich na zadku a je na zadky,ale kiluje ma taku aka som. Bruska sa boji a neni mu t prijemne ked ho vidi pri sexe alebo ked ho pri tom nedajboze chyti ...chodil povonku,no to neznamena,ze teraz ked som tehotna chodit vonku nemoze,stara sa o mna az moc,ale ten sex ki vadi,slo mi o to ako docielit aby ja som nebola ziarliva a mala este teraz niekedy sex :D ...ty asi priatela/manzela nepustas s kamartmi,ze? Neni toto zas problem? To tiez neni normalne :p ...nie raz som sa vyjadrila.ze doma porobi hoci co a t chodi aj do prace a nikdy mi to nevykrikuje....radsej nekomentujte ked neprecitate nic do konca :D chcela som rady a nie aby ste mi tu chlapa kritizovali :D vztah pred nim bol ovela ovela horsi a tohto chlapa si nedam vziat :D 🙂 pekny den....

mamulka211
27. apr 2015

@anamorma tak sa tesime, ze vam to tak klape no a ked mu tak vadi tvoje brusko, tak pockaj kym neporodis, popripade si najdi nabijaka, ktoremu to vadit nebude, co sa tu da radit :D

anamorma
autor
27. apr 2015

@ukulela to chcem ale neviem ako to urobit,viem dobre ze ma nikde nepodvadza a ze je s kamaratmi,ale doma si obhryzam nechty a ked mu napisem a hned neodpise hned hystercim :-/ nebola som pred tym takato...no velmi velmi rychlo som s nim otehotnela po 3mesiacoch a to teraz chce zit s nami a zobral aj byt na hypoteku,ale ta moja ziarlivost a nedovercivost voci nemu ma ubija...nikdy som taka nebola..to je asi tym,ze mne sa samej robit nechce a on sa radsej bude... :-/

me_to_you
27. apr 2015

plieskajú s tebou hormóny, to je všetko... keď najbližšie budeš mať chuť niečo mu vykrikovať, choď preč, kusni si do jazyka, proste buď ticho...ako sa on má cítiť chudák, s tebou nie lebo sa bojí a nepríde mu to s takým bruškom už normálne a ty mu ešte aj vykričíš, že si sám spraví dobre..to je ako heslo "keď ja trpím a nemám sex tak trp tiež!".. jediné riešenie, skús si tiež vystačiť sama tú chvíľku (a to, že ho nepriťahujem by som mu plieskala o hlavu každý deň, žena má ako tehotná svoje starosti s tým ako sa mení, chlap by mohol mať trošku taktu a vyhovoriť sa na malú a strach a nepriznávať, že ten vorvaň ho fakt moc nerajcuje 🙂 )

lucianakoniku
27. apr 2015

@anamorma ani ja som manzela s bruchom nepritahovala, niektorych chlapov proste tehotne zeny nerajcuju...neboj, uz to nebude dlho trvat, posledny mesiac uz budes rada ze sa dokazes otocit bez funenia na posteli a nie este mat sex 😀 😉
pozri, ked sex potrebujes, sprav sa sama alebo priatelovi nadel prijemne prekvapenie v podobe oralneho sexu, to urcite neodmietne a odmeni aj on teba 😉
hlavne mu nevycitaj ako si svoje sexualne potreby riesi on, ruka je 1000krat lepsi volba ako nejaky ulet s inou zenou.

sue
27. apr 2015

@anamorma keby sem napisala zena, ze jej muz takto vyvadza, ked ide von s kamosmi, tak by jej kazda drahu napisala, ze ziarlivost je nevyliecitelna choroba a ma od neho utekat.... Uvedomujes si ako vyvadzas?????? Uvddomujes si, ze prave tymto hystercenim a podozrievanim ho zenies do naruce inej zeny? ...my mame rizikove tehu, moj muz je poriadne opatrny a tiez som mala parkrat co robit,kym som sa ovladla,lebo mne tiez "to" chyba a on je ochotny cakat, ale nase tehuhormony nie su alibi na cokolvek...Drzim ti palce 🙂 pracuj na sebe,kym mas cas ;)

ilie
27. apr 2015

No mne keby hento povedal manžel,neviem čo by som robila,to by bola trauma pre mňa a neviem,či by to nepoznačilo náš vzťah. Možno preháňam ale to by ma teda zrazilo na kolená 😒

mamulka211
27. apr 2015

@sue mne nepride normalne, ze muz , alebo zena, to je fuk, chodi pravidelne s kamosmi po krcmach. Mne by to vadilo a sama by som to tiez nerobila. Mam kamosku, ktora chodi pravidelne do rana hyrit na diskoteky, hoci ma 41 rokov. Spoznava tam chlapov a doma ma 6 rocneho syna, ktoreho nechava s manzelom...prde mi to proste chore. Clovek, ktory ma rodinu, by sa mal takymto zrazom vyhybat, nepoviem, ist s kamosmi na jedno pivko, na hodinku raz za tyzden, oki, ale vysdavat s kamosmi po baroch do rana...

sue
27. apr 2015

@mamulka211 ona pise,ze tak fungovali aj prdtym, preto na tom nevidim nic zle, pokial to nie je kazdy vecer,....co evidentne nie je 🙂 materstvom ani svadbou zivot nekonci, nehovorim, ze kazdy tyzden do rana, ale napr.ja muza vyslovene posielam 1x do tyzdna vecer von, aby si zreetoval hlavu,vykecal sa a podobne...a on mna tiez 🙂 a keby takto ziarlil,tak by som mala vazny pronlem.... podla mna je aj trochu prirodzene, ze trhotns zena je krasna - ved nosi v sebe druhy zivot, ale zrovna sexi to byt nemusi, ak partner vie, ze par cm od spicky penisu je hlavicka babatka....a chlapi su dost racionalni na to,aby sa na to takto pozerali....

anamorma
autor
27. apr 2015

@mamulka211 prepac ale chudak tvoj muz :D ....jedno pivko :p ....dufam,ze si to myslela obrazne inak neviem neviem....priatel travi s nimi cas ked ma volno ale raz dva krat za tyzden s nimi vinde a nechodi po diskach :D ...chudaaaak chlap nic pri tebe nemoze,prepac fakt 🙂 ...to aj ja planujem ze mala bude vacsia ostane doma s priatelom a ja si pojdem von kam budem chciet,to ale neznamena ze som nezodpovedna :D to iste plani ze chlaap pojde tiez von a ja budem s dietatom doma....ty si stale doma,vyvaras,vypekas,upratujes,manzel robi a nesmie ist na pivo? Hoc na dlhsie? ....no a? ...ja mam 20 priatel 28 to teraz znamena ze budeme doma na riti? :D

anamorma
autor
27. apr 2015

@sue mooooc dakujem,chodili sme po vonku pred tym spolu no teraz mi to dobre nerobi a sex nam tiez siel skvelo ...priatel robi 2x 12hod ranne a 2x 12hod nocne no a 4dni ma volno,chudak ak by bol stale doma so mnou ,sak to aj ja by som zosalela byt stale s nim...chodime spolu po vyletoch,na kafe,prechadzky a pod...mna hmeva to ze aj ked si kusnem do jazyka tak ked pride domov tak na neho aj tak vybehnem,proste to neviem udrzat v sebe..nie vzdy ale vacsinou do neho zabrdnem a on toho uz ma dost,stale mi potom vravi ako ma miluje a ze sa nemam bat ze ma nepodvedie,ze stale viem kde je a s kym..no ja som tu ta blba..ne on....mne by tiez neprisla baba s pupkom extrasexy.

ivca88
27. apr 2015

😀 😀 😀 ja som,v 9 tt a riešim to iste 😀 😀 ..my sme sa o bábo dlho snažili.. priam to je náš zázrak 🙂 ppčas výroby bábatka sme mali sex každy druhý den...muž a ma za ten čas čo som tehu chytil len raz 😀 ... proste sa boji ... povedal ze on neni nejake zviera co sa musi uspokojit aby fungoval... a ze teraz mu he prvorada rodina a ze sexu si potom uzijeme kopec 🙂
Ja ho chápem,...a trošku som aj rada že berie ohlad na malé 🙂 inak vždy my povie že som krasna ..že bruško už vykúka ..rozprava sa s ním 😀 ... ale sex odmieta 😀 😀
riešim to tak že sa aspon vecer obíjmame a bozkavame...nech sa zachová fyzický kontakt 🙂 ako náhle sa o čosi pokúsim... stopne ma 😀 😀

Takže nerieš ...bud rada ze ta ozaj nepodvádza ..a že bere na vas ohlad .. ja byť chlapom ..tiež sa bojím 😀
Len teraz más asi kopec tehu hormonov a vnímaš to precitlivene 🙂
Ja mám kamošku ktorej sa chlap stále musí onééé aj napriek každodennemu sexu 😀 😀 proste...má vás rád ... predýchaj to 🙂 nič mu nevykrikuj... tym si posereš pekný vzťah..

anamorma
autor
27. apr 2015

@ivca88 presne to iste mne povedal moj ,ibaze mne to chyba a namyslam si :D mame dobrych chlapov ale sex je sex :p tiez sa rozprava s malou a vravi mi ze mi krasne brusko rastie,ze som stale krasna a roztomila....no s prepacenim ja drzat hubu neviem :-/ zacnem mat nerv ked si vedla mna lahne v noci ked pride domov a ja uz mam chut nieco povedat ale niekedy ho poslem sama aj nech kazdy den ide lebo nemam na neho chut :D poste som hroznaaa :o ale ano mas pravdu,tento vzth si nechcem pokazit,snad sa uz ukludnim ...drzim palce v tehu a priatela si drz 🙂

me_to_you
27. apr 2015

hmmm mozno zacni chodievat viac von, ja neviem, nejaka porodna priprava alebo joga pre tehotne alebo priprava na dojcenie a podobne, nech nie si doma viac ako on 🙂

ivca88
27. apr 2015

@anamorma no čo ti pobiem ..švitorí ti 😀 😀 😀 a asi aj mne už bude 😀 ... ale jed budes na nho protivná ..tak nebude sa tri krát ponáhlat domov ....
Jeho to uz tiez prestane bavit...take vykrikovačky ..
Jednoducho sa skus zmenit ... skus si udrzat aspon ten kontakt...nech ti teda natiera bruško...alebo ho,ty pomasírujes. Proste zdá sa to málo... ale pomože to 🙂 no vykrikovačky nicim nepomozu...a to vies aj ty 😉
Fakt bud rada že nezdúchol len čo si mu test ukázala 😀 😀 😀 alebo že ti este tak pekne reaguje na tvoje vyčitky.... ja byt ním uz vybuchnem 😀 😀
Proste musís to predychat.... mozno ked na nho nebudes tlacit..a nebude cítit v posteli nepriatelsku auru ... tak sa to zmeni 😉
Ved nik by nemal chut ..ked ho niekto tlačí proti jeho vôli 🙂
Ved si uz 32 tt.... uz iba pár týždnov + šestonedelie a uz to bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre