Som v 36. týždni a zrazu ju cítim veľmi nizko

20. feb 2022

Ahojte žienky 🙂
Som v 36 tt... Nab týždeň mam poradňu ale dovtedy sa chcem informovať ze ci ste to niektorá tak mali. Malú cítim zrazu veľmi veľmi nízko. Predtým som ju tam tak necítila ale posledne 3 dní cca musím chodím kus aj rozkrocene akokeby lebo je nižšie ako bola mam taky pocit... Predvčerom som mala bolesť krížov podbruška a veľmi mi tvrdlo bruško neprešlo to ani pod sprchou. Trvalo to asi dve hodiny a pptom som zaspala prešlo to... Ten pocit keď zrazu cítite bábätko naozaj ze kleslo ze je nižšie je podľa vás v poriadku už v tomto týždni? V utorok začínam 37tt ďakujem

miadi
20. feb 2022

Uplne normalne Ja som v 36tt mala pocit Ze uz jedna nozicka alebo rucicka trci von 🤣a rodila som na TP s vyvolavackou.

kandelabra
20. feb 2022

podľa mňa áno, telo sa tak už pripravuje na pôrod. Hlavne nestresuj, dieťatko sa kľudne môže narodiť skôr ako je dátum, a pokiaľ viem v 37 týždni by už nebolo považované za predčasniatko. Držím palce, určite bude všetko ok! 🙂

autor
20. feb 2022

ĎAKUJEM vám žienky 🤗💚 som kľudnejsia 🙂

ailiba
20. feb 2022

Babo už je veľké a tlačí, každú mamičku inde. Mne malý ritkou tlačil pod pravy bok, niekedy som až laoaka po dychu. Ale neboj sa, nič to neznamená, takéto rozne stavy ešte do pôrodu budú...
Skus sa uvoľniť a primát všetko tak, ako je.

dzejsik
20. feb 2022

je to v pohode už, proste sa to blíži, ja som v novembri rodila 37+4 a tiež dva týždne predtým som ho cítila strašne nízko aj poslíčky každý deň ... malý mal miery riadne - 56cm a 3650g, brali ho normálne ako donosené bábo, žiadne predčasniatko 🙂

autor
20. feb 2022

Jej super žienky 🤗 ukludnili ste ma 🙂 tak uz len dobojovat do konca ďakujem

mtn112233
22. feb 2022

Aj ja som to tak mala.. a myslím že ešte oveľa skôr ako v 36tt cítila som malého až v nohavičkách a bolo to občas veľmi nepríjemné 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre