Adopcia novorodenca - postup

patuska00
28. máj 2021

Ahojte prosim vas o radu o adopcie dietata sme z po je niejaka zena co by mi poradila s vybavenim o adopcie .s manzelom sa snazime ale nedary sa nam tak sme sa rozhodli si adoptovat nevieme ako zacat. Dakujem

patuska00
autor
4. jún 2021

@nikadomi prepacte ze vás stale virusujem ale by som chcela vidiet vase detiticky mozete poslat fotku .viem ze je to neslusne ale by som chcela vidiet dakujem.☺

nikadomi
4. jún 2021
nikadomi
4. jún 2021
siasis
5. jún 2021

@nikadomi krasne deticky 😍😍

patuska00
autor
5. jún 2021

@nikadomi hm?veľmi krásne detički sú mile a pekne dakujem vam .🥰

gabriela198
20. júl 2021

@patuska00 ahoj akurat sme sa rozhodli s manzelom o dopcii dietata a tiez chceme male do tych 2 3 rokov aku sme boli este len dnes vyzdvihnut papiere a na dfuhy tyzden odovzdavame tie papiere vy ste ako pokrocili sme z presovskeho kraja tak neviem ale trochu sa bojim o to schvalenie a postupy a vy ako

patuska00
autor
20. júl 2021

@gabriela198 ahoj s manzelom sme si povedali ze pojdeme si zobrat tiez male ale este sme neboli na socialku ja sa pytam stale manzela ze ci pojdeme ale bo co asi sa bojime nevieme este sa rozhodnut ale myslim si asi pojdeme lebo cas ide dalej . A este by som sa chcela opytat ze aka dieta chcete romske ale biele .dakujem

gabriela198
20. júl 2021

@patuska00 mi by sme chceli biele najlepsie male len sa bojime sme obidvaja pracujuci rodicia len potom neviem keby mi ponukli starsie napriklad 4 rocne nemala by som narok na ziadny prispevok od statu to nevieme

patuska00
autor
20. júl 2021

@gabriela198 na biele hovoria ze sa caka viac ako rok alebo 2 roky asi aj viacej lebo tu odnas tiez si adoptovali romske a cakali iba rok a malinke si zobrali 2 ale 3 mesacne

patuska00
autor
20. júl 2021

@gabriela198 pardon 2 alebo 3 mesacne

joannita
20. júl 2021

@patuska00 co sa tyka cakania, je jedno ci si das novorodenca, alebo cca do 1 roka, cakat budes rovnako. V PO sa caka pokial viem velmi dlho, ako baby spominali na biele babatko aj 10 rokov. Na romske neviem, ale tak snad 2 az 3 roky by to mohli byt plus zapisanie do poradovnika trva tak pol roka (papierovacky, psych. Priprava atd)
Zacnite cim skor, aby ste sa posuvali pomaly a este sa mozete snazit. My sme to tak tiez robili...

gabriela198
20. júl 2021

@joannita akurat nesieme papiere na druhy tyzden ked budem mat vsetko aj od lekarky a od zamestnavatela

patuska00
autor
20. júl 2021

@joannita ano mas pravdu ale ja s manzelom sa snazime 8 rokov tak to je dost ale aj sa bojim trosku moja rodina mi povedali rob co chces ale bolo bi lepsie ak by sme mali svoje vlastne

joannita
20. júl 2021

@gabriela198 preco narok od statu, ved 4 rocne dieta bude chodit do skolky a vy do prace nie?
Len pozor, nechcem odhovarat teda od starsich deticiek, ved aj tie si zasluzia domov, ale budme realisti, starsie deti maju toho vela zleho za sebou, vela traum a byvaju problemovejsie. Samozrejme nieje to pravidlo. Ale toto si vsetko budete hovorit so psychologickou na priprave...

joannita
20. júl 2021

@patuska00 kto sa boji nech nejde do lesa. Musis byt presvedcena ze to chces, tvoja rodina do toho nema co hovorit. Vy ho budete vychovavat

patuska00
autor
20. júl 2021

@gabriela198 ano to chapem a drzim vam palce nech sa vam dari a chcela vy dom sa spytat ci chodite do cetntra aky problem je vo vas le ja chodim do gyn care v kosiciach a moj problem je s mentruaciou nemam pravidelny musim brat aj tabletky a mam zrasty na vajecnik a mal by robit doktor aj ivf ale malo vajicka iba 2 to je fakt malo

jonnie
20. júl 2021

@patuska00 kdesi som čítala, ze treba dat skontrolovat aj hladinu vit. D...

patuska00
autor
20. júl 2021

@joannita ano mas uplnu pravdu skusime sa este raz si porospravat s manzelom dakujem

patuska00
autor
20. júl 2021

@jonnie ano chodim aj na endroklinologiu beriem siofor

moje912
19. okt 2021

@patuska00 12.10.2020 sme spísali žiadosť na upsvar keďže bol covid tak sme s prípravou skončili 9 augusta 2021. Ako Nitriansky kraj nás zaradili do poradovníka. Volala som v septembri keďže som ešte nemala rozhodnutie doma po mesiaci a veľmi milá pani mi povedala že sme na mieste 141. Ževraj dokončujú rok 2017 tak že máme byť trpezliví cca 4 roky. Požiadavky neromskeho pôvodu do jedného roku. Volať nebudem maximálne raz za pol roka. Po tom, čo sme si všetko prešli už sa nechcem znervóznovať s číslami a poradím. Nechávame tomu kľudný a voľný priebeh.

iwesska
19. okt 2021

@nikadomi Krasne deti🤩 Musite byt stastni rodicia😊

nikadomi
20. okt 2021

@iwesska ďakujeme 🥰

vlasulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vlasulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vlasulka
20. okt 2021

@nikadomi krasne deticky 💕 fandim vam 👍👌

markotan
12. jún 2022

@nikadomi dobré na ráno. Sme pár a máme záujem o adopciu dieťaťa.

nikadomi
12. jún 2022

@markotan smelo do toho

yoxinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
markotan
12. jún 2022

@nikadomi dobrý deň máme záujem o dcérku. Ďakujem keď sa ozvete

nikadomi
13. jún 2022

@markotan zájdite si na upsvar vo svojom okrese, tam vás nasmerujú a vysvetlia postup.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre