Kúpanie - Balatón v 6. mesiaci tehotenstva

riaamaras
17. apr 2024

Ahojte, plánujeme dovolenku, v čase dovolenky budem 6 mesiaci tehu. Chcem sa opýtať, či ste sa niektorá kúpali počas tehotenstva na Balatóne - strašia ma, že je tam špinavá voda. Potom termalne jazero Hevíz? - je tam voda do 30 stupňov. Alebo bazény Kehida, kde sa teplota vody v bazénivh pohybuje okolo 25-30 stupňov. Do horúcich bazénov, víriviek, saun určite neplánujem ísť. A k moru je to pre mňa ďaleko. Ďakujem 🙂

koniarova
17. apr 2024

Ja by som sa nekúpala v ničom,čo spomínaš. Zápal by mi za tých pár dní kúpania nestál.

barbora0308
17. apr 2024

@riaamaras V Balatone urcite NIE! Ta voda uz ani nie je spinava, ale kontaminovana 😔. Ja som tam pred rokmi schytala nejake bakterie a minuly rok, cela sesternicina rodina nejaku brutalnu hnacku, skoncili vsetcia v nemocnici. Ta voda je vazne spinava, ja by som tam uz ani nohu nestricila a pritom Balaton milujem ☹️.

blonde_bella
17. apr 2024

@riaamaras jedine more. Ostatné čo si vymenovala určite nie

banyka
17. apr 2024

@riaamaras ahoj, my sme boli takto pred pár rokmi pri Balatone , bola som asi v 3 mesiaci. Nekupala som sa , išla som do vody max. po kolená. Prechádzala som sa po kraji v malej vode , ale aj napriek tomu to bola pekná dovolenka 🙂

zuzubb007
17. apr 2024

V žiadnom prípade by som sa nešla kúpať do Balatonu, a termál ani iný bazen už vôbec, jedine more ináč vydržať a po tehotenstve sa môžeš kúpať do sytosti

joannita
17. apr 2024

Znameho mamzelka sa kupala v 6 mesiaci v termalparku v bazene, chytila nejaku bakteriu a prisla o dieta.
Ja by som do ziadnej vody v tehotenstve nesla.

danyelia
17. apr 2024

Ahoj, to už radšej dovolenka pri mori, cesta v noci autom, na najbližšie možné miesto? Letecky do Egypta by som sa netrepala, no ak nemáš žiadne zdravotné problémy, zvážila by som to more 🤔

banalu
17. apr 2024

Ak raz chytis zapal tak to moze skoncit kadejako. Ano napise ti tu kopa zien, ze sa kupali tehotne kde kade vsetko ok, ale ja som neriskovala, moja gyn/porodnicka mi sama s dvihnutym obocim povedala, ze jedno leto predsa vydrzim... lebo ked to raz chyti krcok tak bude zle...

riaamaras
autor
17. apr 2024

@riaamaras
Ďakujem žienky za rady 🙂 tak radšej vynechám kúpanie, pôjdeme radšej na turistiku 🙂

gelifil
18. apr 2024

Ved prespite na balatone a na dalsi den ste za 5 hodin pri mori

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre