Otehotneli ste počas užívania antikoncepcie?

domka25
7. sep 2015

Dobry vecer vsetkym chcem sa spytat ostali ste niektora tehotna ked ste poctivo brali antikoncepciu?Ale aj napriek tomu ze sa chlap do vas neurobil.Ale tzv.kvapocky lasky.Da sa z toho otehotniet?Dakujem

sibalka21
8. sep 2015

Malinka sanca otehotniet cez antiku je ked sa do teba chlap urobi. Takze myslim ze je nulova sanca otehotniet cez antiku (pokial ju beries poctivo) ak sa do teba chlap nespravi. Takze nie neda sa to.

janickacrazy
8. sep 2015

Podľa mna ženy, ktoré ostali tehu napriek užívaniu tabletiek sú vačšinou také, čo jednoducho tabletku zabudli užiť, alebo aj viacero tabletiek neužili, prípadne mali nejaké tráviace problémy a tabletka nezaúčinkovala ako treba. Pokiaľ ich berieš ozaj poctivo a on sa navyše do teba neurobí, tak šanca otehotnieť je 0. Mnohé baby sa na to len vyhovárajú, aby nevyzerali tak hlúpo pred doktorom, poznám jednu osobne. 😅

nika_kika
8. sep 2015

Ahoj ako píše janickacrazy keď berieš antikoncepciu pravidelne tak šanca je 0 , ale stačí že zabudneš jednu dve užiť tak všetko je možné 😉 ja som toho príkladom 😀 tiež som brala a stalo sa že som sem tam zabudla užiť,keď som bola u dr. tak som mu povedala že veď som brala antikoncepciu a ten mi povedala že pokiaľ som dáku vynechala tak je možné otehotnieť 🙂

katica312
8. sep 2015

Moja skúsenosť - brala som antikoncepciu 7 rokov vždy poctivo v prípade, že som mala antibiotiká sme si dávali pozor aj iným spôsobom a neotehotnela som, počas brania nikdy, takže pokiaľ ju berieš pravidelne nemôžeš otehotnieť.
A netreba nútiť chlapa keď žena berie poctivo antikoncepciu aby ešte aj "vyťahoval" aby si to aj on užil a mal z toho niečo. 🙂

alias313
8. sep 2015

Ja som brala antikoncepciu 5 rokov a pravidelne,nemala som ani hnačku,ani som nebola chora.a mam 6 ročneho synátora.antikoncepcia nie je 100%na.ale je uplne miziva šanca ze sa otehotnie.My sme sa trafili 😁😁😁

lukaskam
8. sep 2015

ja som príklad toho že dá, brala som poctivo a stalo sa mne povedal lekár vraj to mohli spôsobiť problémy so žalúdkom, ale neľutujem dnes už má 13 rokov 🙂

ivonka133
8. sep 2015

Nemusíš sa ničoho obávať, ber ju poctivo a k ničomu nedôjde🙂

janka_01
31. jan 2023

@alias313 stará téma ale ako si zistila že si tehotná?

alias313
1. feb 2023

@janka_01 meškala mi + pozitívny test

janka_01
7. feb 2023

@alias313 ďakujem za odpoveď pretože som teraz trochu v strese keďže mi menštruácia prišla ako mala, bola aj silná ale trvala len deň a pol. Styk síce tento mesiac nebol ale aj tak som skúsila test a vyšiel negatívne.