Tehotná popri antikoncepcii. Bude dieťatko zdravé?

allyitl
19. aug 2015

Ahojte.Mate niektora skusenost s otehotnenim pocas brania antikoncepcie? Narodilo sa Vam dietatko a bolo v poriadku?

biama
21. aug 2015

Kamoska tak otehotnela a ma zdravu 3 rocnu dcerku.. 😊

allyitl
autor
22. aug 2015

Co Ti pride ako vtip?Asi Ti nejde do hlavy ci som zabudla tabletku uzit,alebo tak.Nie.Mala som troj mesacnu pauzu.Potom som normalne mala kramy v juny 5 dni,no a potom v july som zase raz rano zacala krvacat tak som sa teda rozhodla ze zase zacnem brat antikoncepciu vlastne tak ako sa ma zacat,v prvy den krvacania. Normalne som ich brala aj ked teda krvacanie na druhy den uz nebolo ziadne.Bolo mi to divne,aj som si robila asi dva testy a nic.no a ked po dobrati celeho balenia na mesiac som krvacat nezacala,vedela som,ze nieco nie je ok.test vysiel pozi a ja som vlastne pri tom zacati brania ha uz bola tehotna.Takze som to vsetko vlastne dokaslala len ja a to ze je to teraz takto je mojou vinou.

ukulela
22. aug 2015

@allyitl ale prt, nic si nedokaslala. ani nie si z nicoho vinna. tes sa na babo. antika mu uskodit nemohla.

monickamon
23. aug 2015

Hlavne žiadne výčitky. Ty si nevedela že si tehu, koľko žien o tom vie a fajčia a pijú bez výčitiek. Aj horšie veci robia. Držím palce cica.

janka_01
29. sep 2022

@moncsi1987 ako si zistila že si tehu? Ak si pri HAK mala aj ms

moncsi1987
29. sep 2022

@janka_01 meškal mi posledny menzes,a išla som ku gyn.,že kvôli čomu...a tam mi už oznámili že som v 12 týždni tehotenstva.

janka_01
29. sep 2022

@moncsi1987 čize si ani netestovala? Ďakujem za odpoveď

moncsi1987
29. sep 2022

@janka_01 nie,však by ma nenapadlo že som tehu.vzdy som mala pravidelný MS,ale to že môžem byť tehotná ....

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moncsi1987
30. máj 2023

@julia2002 nie vôbec