Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

ragaca
28. apr 2014

Ahojte baby.chcem sa spitat po kolkych dnoch pouzivania inofolicu sa vam objavila ovulacia .dakujem

mentolka12
28. apr 2014

@julciatko1 Tvoje odpovede su celkom zabavne vycarili mi usmev 🙂 musim sa priznat ja tiez netusim ci mam ovulku alebo nie naposledy som nemala podla gyndosa ...uz sa aspon necitim ako hlupa co nevie kedy ma ovulku vlastne :D

julciatko1
28. apr 2014

@mentolka12 Jaaaaaj, no ja keď sa ti rozhbehnem niekedy, tak sa neviem zastaviť 😀 Ale fakt už neviem čo mám do seba štopať, aby som konečne chodila ako sloníča a mala doma malé uvrešťané šťastie, hlavne zdravé 🙂 Každá ti radí niečo iné, čajíky, macu, bylinkárku, čáry-máry, a aj tak si to osud spraví po svojom... Vieš keby sme mali aspoň istotu, že raz naozaj matkami budeme 😨

mentolka12
28. apr 2014

@julciatko1 ja verim ze kazda sa raz stane matkou len niektore maju k svojmu snu dlhu cestu

julciatko1
28. apr 2014

@mentolka12 Ja som realista a viem, že každá to šťastie nemá, vlastne to vieme všetky a preto nás aj strašne trápi, že stále nie sme maminami. Stále je tu ten strach, že čo ak osud ukázal práve na mňa a ja nebudem mať to vytúžené dieťatko. Nuž ale taký je život a ženy sú bojovníčky, preto budeme bojovať ďalej a štopať sa kadečím čo nám dáva aspoň akú-takú nádej, že sa nám to dieťatko narodí a bude hlavne ZDRAVÉ 🙂

999lea
2. máj 2014

Ahojte. Chcela by som tiez pridat par riadkov k INOFOLICU. Mam 35 rokov a som po dvoch zákrokoch na krcku maternice. V praci plno stresu a este bliziace sa statnice. Bola som zufala. Inofolic som zacala brat 28.02.2014. Najprv asi mesiac som ho brala 1x denne no a potom 2x denne. Ked som si citala prispevky o tom ako ktora rychlo otehotnela, myslela som si ze mna sa to urcite nebude tykat, urcite prejde rok,dva, kym sa nam to podari, ak vôbec... . No a dnes som v siestom tyzdni tehotenstva. Prislo to v najstresovejsej situacii, ked som ani nedufala, ze by sa to akurát mohlo podarit ale je to tu a sme velmi stastni.

ragaca
3. máj 2014

@999lea gratulujem ti ze sa ti to podarilo ja mam tiez 35 rokov. A stresi tiez v praci.chcem sa ta spitat ci si mala aj ine problemi ako je nepravidelna menstrulacia a ziadna ovulacia alebo niske AMH ja tiez beriem inofolic 2krat denne iba mesiac tak dufam ze to aspon zabere.

ivavadh
3. máj 2014

Ahojte všetky snažilky, v júni roku 2012 mi gynekológ zistil PCO syndróm, liečba Duphastonom a kyselinou listovou po roku mi k hormónom doktor naordinoval novinku INOFOLIC a po necelom roku a dvoch dávkach tochto zázraku čakáme bábätko 🙂
Určite INOFOLIC odporúčam každej ktorá už nevie ako ďalej + skúste k tomu piť denne pol litra myšieho chvostíka a samozrejme pozitívne myslenie a pohyb 😉
Všetkým Vám, ktoré sa snažíte a viete aký pocit je túžiť a veľmi chcieť držím úprimne a zo srdca päste! 🙂

tinamatka
3. máj 2014

No baby, tak ja odo dneška začínam s Inofolicom! Už sa neviem dočkať, kedy sa pochválim, že to vyšlo 😉

janderka
5. máj 2014

@tinamatka a ja zacinam dnes 🙂))) Nikde som sa nedocitala v ktory den menst. cyklu je najlepsie zacat s inofolicom, tak je to asi jedno. Som zvedava na vysledky... A kolko sackov denne beries 1 alebo 2?

vicianocka
5. máj 2014

ja zacinala tiez s inofolicom, uz dva tyzdne ho uzivam, dufam, ze to dopadne dobre 🙂

tinamatka
5. máj 2014

@janderka ahoj,no ani ja som po tom nepatrala, nasadila som si ho ale určite ešte pred ovulkou (náhodne podľa mojich výpočtov 🙂
Zatiaľ sa riadim pribalovym letákom, čiže jeden sáčok denne, no uvidíme uvidíme... Držme si navzájom palčeky 😉

katka497
5. máj 2014

ja som zacala s uzivanim od vcera,uvidim ci pomoze.6 mesiacov duphaston,clostylbegyt,pregnyl..nepomohlo ☹ Mam skor problem ze normalna mrcha ani nechodi,iba vyvolavackami a doteraz mi duphaston pomahal.O babo sa snazime aktivne 10mesiacov(viem ze rok je normal,ale ked mam problem s menstruaciou radsej vsetko poskusam co sa da🙂

janderka
5. máj 2014

@katka497 a kolko sackov denne beries?

katka497
5. máj 2014

dva som si naordinovala 😉 kavu si davam na obed:D

kontesa2
5. máj 2014

Kto by mal zaujem o inofolic, napiste mi, zostali mi dve balenia

elissa17
5. máj 2014

Inofolic sa moze zacat brat kedykolvek v cykle.ja ho beriem od januara a vtedy som mala naposledy aj mrchu :(( .(vdaka vyvolavacke iba) ,mne nepomohol,menzes som nemala uz 4 mesiace a niesom ani tehotna.zatial ho stale beriem,ale u mna bohuzial zazrak neurobil :(( a beriem ho cely cas 2x denne

katka497
6. máj 2014

@elissa17 a o babatko sa ako dlho snazite?Doktor ti poradil inofolic?Po tej vyvolavacke si uz nic ine nebrala?

lenkadenisa
6. máj 2014

ja som mala inofolic skoro rok a nič! akurát menštruáciu som mala krásne pravidelnú. a potom som sa naň vykašlala a zrazu som tehotná 😀

mija51
6. máj 2014

ja ho beriem od 19. marca. mám už deve deti, ale ešte chceme jedno a mám už 36 rokov. Najskôr som si dávala 2 sáčky, ale po dvoch bleniach som prešla na jeden, lebo je dosť drahé. Zatiaľ sa nám nezadarilo. Dala som si vybrať 27.2. Mirenu, MS som dostala po 3 týždňoch a následne po 38 dňoch. Uvidím, ako tento mesiac. 🙂 🙂

vicianocka
6. máj 2014

aj vas bolelo v podbrusku pri uzivani inoflicu?? ...dakujem

katka497
6. máj 2014

mna pichalo v pravom vajecniku asi styri dni..ci to bola konecne ovulacia alebo neviem a este aj do toho akurat zacala brat inoflic.

elissa17
6. máj 2014

@katka497 ano doktor mi to predpisal.dal mi aj lutenyl ale ten som nezacala brat.chcela som dat sancu najprv inofolicu kedze je to prirodne,ale bohuzial nepomohol.22.5.idem na kontrolu,tak ma isto sprdne ze som to nezacala brat.o babatko sa snazime 10mesiacov.mam 29 rokov 🙂

elissa17
6. máj 2014

Aj mna pobolievalo v podbrusku,aj vajecniky som citila,aj prsia som mala velmi citlive,no ale nic z toho :((

katka497
6. máj 2014

ja som bola minulu sobotu na pregnyle a som sa opytala co dalej a oni..mam si najst CAR,este sa aj opytala ci mam brat dalej duphaston aspon aby som mala teda svoje dni a oni ze nie,ja som si ale dala.Skusim duphaston a tento inofolic.Jaaj som si myslela kedysi,ze sa deti plodia lahko,ale zacinam byt pesimista,kludne aj roky snazenia ma mozu cakat.

janderka
6. máj 2014

@katka497 tiez som si myslela, ze je narocnejsie sa pred tehotenstvom chranit ako otehotniet... 😀 Prve babo sa nam podarilo na prvy sup, preto som si myslela, ze ked si naplanujeme druhe, tak to pojde takisto lahko a uz sa snazime rok... ☹ Vcera som zacala brat Inofolic 2balicky denne a 15.den MC budem brat Duphaston 10 dni. Tak som velmi zvedava. Mrchu mavam celkom pravidelnu len mam dlhsi cyklus 30-35 dni. Preto mi dr predpisala tie lieky na upravu a skratenie cyklu.

elissa17
6. máj 2014

Inak ja som z inofoliku dost pribrala a to jem rovnako ako predtym,akoby mi zadrziavalo vodu v tele.od dnes uz iba 1 sacok denne beriem..aj tak mi nijako nepomohol okrem par kíl navyse :((

gizel
6. máj 2014

@ivavadh prosim ťa piješ čaj z myšieho chvostika? alebo ako si to pripravuješ?

1234lubka
6. máj 2014

pijete popri inofolicu nejake bylinky? alchemilku? hluchavku?

stellamaris
6. máj 2014

@999lea gratulujem k tehotenstvu 😉 Tiez mam 35rokov a snazime sa o druhe...........Doktor mi urobil hormonalny profil, vsetko ok......vysetril vajecniky,su ciste a tak cakam na ovulku.Berem Inofolic,2 sacky denne a citim,ze sa nieco deje.Pred ovulkou ma priserne bolia vajecniky,co mam teraz..Tu v DE Inofolic nepoznaju,nechala som si ho poslat z SKVerim,ze moze fakt pomoct napravit cyklus.Este berem Indol 3C,niekto mi ho na pco odporucal. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre