Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

veroni22
6. máj 2014

Ahojte..chcem sa informovať či aj vám inofolic oddialil cyklus. Posledný som mala 29. apríla, inofolic beriem 1 sáčok denne a začala som ho brat 11 deň cyklu. Mávam dlhý cyklus max 38 dní...ale teraz to je už moc dlho.

elissa17
6. máj 2014

@veroni22 ahoj,mne oddialil na 3 mesiace zatial.naposledy v january a odvtedy nic a pred branim inofolicu som mala menzes aspon kazdy druhy mesiac a teraz vobec nic.uz taham 4 mesiac bez..

veroni22
6. máj 2014

@elissa17 A bola si aj u lekára s tým že či to je normálne..ešte počkám týžden a asi sa objednám

elissa17
6. máj 2014

Objednala som sa ale dal ma az na 22.5. podla mna mi to odialil inofolic.stale som mala velke problemy s menzesom ale toto je uz pridlho..

katka497
7. máj 2014

@elissa17 podla mna by ti mali dat vyvolavacku a mozno duphaston aspon na mesiac.Drzim palecky nech dojdeme do nasho vytuzeneho ciela 😉

dadula23
7. máj 2014

ahojte ,tak ja mam prvy mesiac s inofolicom za sebou .... zial neuspesne :( mrcha prisla ako hodinka na 28 DC poobede tak ako vzdy. brala som jeden za den ... teraz skusim 2 a ak nic,tak asi KET .
kocky ma vplyv na plodnost u muzov aj zapal mocovych ciest??? Dakujem a prajem krasne snazilkovanie a veeela uspechov.

veroni22
7. máj 2014

Ja som problémy nemavala,le som mala nepravidelnú cyklus.tak uvidím že čo bude.

ivavadh
8. máj 2014

@gizel čaj kúpený z lekárne som pila

ukulela
8. máj 2014

baby, ja som inofolic kombinovala s alchemilkovym cajom, ms bola pravidelna ako hodinky, 28 dni. a do 4 mesiacov tehotna. a to som teda miestamivziat zabudla a vela si od toho neslubovala.

tatinka
8. máj 2014

ahojte, babenky nemali ste z inofoliku hustejsi hlien ?bo mam pocit ze ja to mam z neho tak.... beriem ho od aprila. a davam si dva sacky denne, v lekarni je to pekne drahe tak som si objednala z netu , akurat v utorok mi to kurier priviezol 🙂

ennynka
8. máj 2014

baby @sepkev @monika11m @bbubblinkaa diskusia o Inofolicu je v tejto teme.tam kde ste pisali je len ak ste vdaka nemu otehotneli tak aby ste sa nedivili ze tam vam nikto neodpisuje(tam je mozne prispiet iba raz kedze je to otazka)

janderka
8. máj 2014

@ukulela a kolko sackov inofolicu denne si brala? Skusala si otehotniet aj bez inofolicu?

janderka
8. máj 2014

@tatinka tiez mam pocit ze po inofolicu zo mna "tecie" viac... Len ja este k tomu beirem aj duphaston

ukulela
8. máj 2014

@janderka ja som cca rok pred otehotnenim potratila - v 6tt. vtedy som otehotnela po takmer rocnom snazeni. dok mi vtedy povedala, ze ked sa rozhodnem opat skusat, mam nasadit inofolic. tak som si dala zatial porobit zuby (vytrhnut osmicku, a tak 🙂) ale ani vtedy sme sa uz nechranili, no nepodarilo sa. a potom som na jesen nasadila inofolic a ako som pisala, do 4 mesiacov ... ale nebrala som odporucane 2 sacky, ale iba jeden. tak som si naordinovala 🙂 predsa len,drahy jak fras - ale podla mna aj ten jeden mi pomohol. bola som o tom presvedcena. a pil sa mi lepsie, ako tablety (kys.listova a tak)
druha vec je, ze ja som nemala pred skusanim ziadne viditelne problemy (snad okrem pokrocilejsieho veku, teda 35 rokov a pred casom spominaneho potratu a tiez pred casom cystu na vajecniku ... mozno preto mi ho doktorka odporucila hned na zaciatku. inac toto bude moje prve babo. tak nech aj vam inofolic pomoze 🙂
a vidim ze beriesaj duphaston - ten mi nasadila hned ako som nahlasila tehotenstvo - preventivne - aj kvoli tomu prvemu potratu. takze z mojej skusenosti - inofolic plus duphaston - tehotenska kombinacia 🙂

tatinka
9. máj 2014

@janderka ale zas pride mi to lepsie ako kys.listova v tabletach lebo z toho ma bolieval zaludok a toto sa mi pije celkom v pohode 🙂 len ten hlien mam husty z toho a mam pocit nafuknuteho brucha ale o tom nafuknutom brusku som citala ze by to vraj po dvoch - troch mesiacoch uzivania malo ustupit tak uvidime 🙂

janderka
9. máj 2014

@tatinka odkial objednavas? no je to dost velka polozka, pri 2 sackoch denne... ale stoji to za to 🙂

tatinka
9. máj 2014

@janderka www.mojalekaren.sk teraz ho tam maju za 11.86 a v lekarni stoji 15,12 e, tak som z netu vzala 🙂 sice tiez to dost penazi spapa ale zas stale menej ako v lekarni 🙂

janderka
9. máj 2014

ja som kupovala pred necelymi 2 tyzdnami v lekarni za 13,20 mali akciu, ale uz neviem aka to bola lekaren. Tak tiez celkom dobra cena. Lenze momentalne som uz v zahranici, tak neviem ako budem kupovat...

tatinka
9. máj 2014

@janderka a neda sa ze by si si vzala z netu a dohodnes sa s nimi ze by ti to poslali postou ? ci postovne do zahranicia by bolo drahe ? alebo daku kamosku nemas co by ti kupila z netu a poslala postou ?

janderka
9. máj 2014

@tatinka postovne do Svajciarska je velmi drahe. Jedine ze si to necham po niekom poslat alebo este cez ebay by sa dalo. Zatial mam 3 balenia ale pri 2 sackoch denne to mam akurat na mesiac :-/ Ale tak snaaaad nam to pomoze 🙂))

marttina333
9. máj 2014

Ahojte prosim vas ako sa ma uzivat inofolic? Mne kazala mudr 1sacik denne len neviem ci mozem pocas celeho cyklu alebo len do ovulky ?

mentolka12
9. máj 2014

@marttina333 počas celého cyklu ho treba užívať, začiatok brania nie je stanovený ak ho začneš brať dneska tak dneska ak zajtra tak zajtra, držím palce aby pomohol 🙂

janderka
9. máj 2014

@marttina333 berie sa to stale bez prestavky, ucinkovat to zacina po 8 dnoch, takze min. 8 dni pred ovulaciou by bolo najlepsie zacat.

marttina333
9. máj 2014

@janderka ok diky. Dnes mam 19dc, Este sa chcem spytat v akom mnozstve vody mam rozpustit ten prasok ? A ma sa to pred alebo po jedle ?

janderka
9. máj 2014

@marttina333 normalne do pohara, to je jedno kedy ale kavu a sladene napoje pit s odstupom aspon 1 hodiny.

marttina333
9. máj 2014

@janderka ok super Mozem uzivat 2x inofolic sucasne s femibion 800 ?

janderka
9. máj 2014

@marttina333 fuuuu tak to neviem, femibion tiez obsahuje kys. listovu, tak to by jej bolo uz moc vela. Ak sa snazis dlhsie otehotniet tak uzivaj 2x inofolic a femibion uz nie. Femibion su len vitaminy, inofolic pomaha otehotniet.

tatinka
10. máj 2014

@janderka vidim ze jedno dietatko uz mas, tam ste ho "zarobili" bez problemov ? ci aj tam si daco uzivala ?

janderka
10. máj 2014

@tatinka prve sa podarilo na prvy sup 🙂 teraz sa snazime uz rok a nic...

tatinka
10. máj 2014

@janderka my sa snazime uz nieco cez 5 a pol roka, boli sme uz aj na dve ivf, tri iui a tak dalej,,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre