Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

lenka0714
13. jan 2015

@gennara my sme mali u manžela len zlé PH, všetko ostatné bolo ok a u mňa podľa testov by malo byť tiež všetko ok, tak neviem, kde je ten zádrhel, dúfam, že len v tom zlom PH 😖 možno by ste sa mali pokúsiť o bábatko inak 😉 lebo to každo-mesačné snažilkovanie a sledovanie a ešte, ak máte zlé výsledky, nie je dobré na psychiku ☹ ďakujem a podobne držím pršteky 😉

sasie
autor
13. jan 2015

@lenka0714 inofolic sa uziva bez prestavky az kym nezistis ze si tehu. Brala som dva sacky denne (rano a vecer) 🙂

sasie
autor
13. jan 2015

@gennara ale zazraky sa deju! 🙂 a casto vtedy ked ich najmenej cakame. Nastastie moj muz ma spermiogram uplne v poriadku 🙂

tamca87
13. jan 2015

@lenka0714 cena je 20€ + postovne

aisha1111
13. jan 2015

Ahojte, tiez mám záujem o kúpu Inofolicu. Ďakujem, napíšte správu 🙂

karolinka21
13. jan 2015

Ahojte, čo je lepšie - Inofolic, alebo Nosifol? Je v tom nejaký rozdiel? Viete mi poradiť? Ďakujem

karolinka21
13. jan 2015

Práve čítam zloženie :
Inofolic: Inositol 2 g, kyselina listová 200 mcg.
Nosifol: Inositol 2 g, kyselina listová 200 μg, vitamín B6 1,05 mg, vitamín B12 1,875 µg, horčík 187,5 mg
Tak ten Nosifol bude asi lepší.. 😖

luciagdt86
16. jan 2015

Ahojte žienky! Som po MMT a už dlhšie sa snažíme o ďalšie bábo, no neúspešne. Tak to chcem skúsiť s Inofolicom. Chcem sa spýtať, či niektorá z vás nemá zvyšný Inofolic, ktorý vám už nie je treba, prípadne aj Folandrol pre manžela za nejakú rozumnú cenu? Vopred ďakujem. Info prosím do správy. Ďakujem! 🙂

tamca87
16. jan 2015

@luciagdt86 ahoj ja mam jedno cele balenie a v druhom mam 15 sackov predam za 20 € + postovne

katkatonkova
16. jan 2015

@luciagdt86 pokial nemas problemy s cyklom alebo PCO..tak inofolic ani neber....zbytocne ti rozhadze cyklus, priberies...a florandol...to je len marketingovy tah....to ti tu povie kazda.....

lenka0714
16. jan 2015

@tamca87 ahoj, je to ešte aktuálne? mala by som záujem 🙂

tamca87
16. jan 2015

@lenka0714 ano je ak mas zaujem tak mi napis do spravi adresu

luciagdt86
16. jan 2015

@tamca87 A ako dlho si ho brala? Myslíš, že Ti pomohol práve Inofolic? Ako vidím, záujemkyňu už asi máš.

luciagdt86
16. jan 2015

@katkatonkova Myslíš? Máme skúsenosť, že ženy, čo sa snažili pár mesiacov otehotnieť, začali ho brať a všetky otehotneli po 1.mesiaci užívania.

katkatonkova
16. jan 2015

pretoze mali problemy s cyklom, PCO - nepriechodne vajecniky....inofolic im pomohol upravit cyklus...no nemas zarucene ze otehotneli vdaka inofoliku...no je to na tebe...skus sa radsej poradis s tvojou doktorkou...mne to ani moja neodporucila....ze to nepotrebujem...no ja som si to kupila...brala tri mesiace a pribrala cca 10 kilo...no nejsom jedina..., zasa som si to objednala...no potom som to darovala niekomu, kto to naozaj potreboval....ale radsej sa porad na gynde....

luciagdt86
16. jan 2015

@katkatonkova Veď mne to najprv odporučila Dr.,ale skôr som to brala ako reklamný ťah. Potom som to začala študovať a nakoniec, keď som sa s tým zverila kamoškám, zistila som, že trom z nich to pomohlo. Tak sa človek zamyslí, že keď sa niekomu nedarí 9 a viac mesiacov a zrazu po Inofolicu to vyjde...tak človek skúša, čo sa dá. My sme o jedno bábo prišli a to druhé nie a nie...tak skúšam, čo sa dá.

silvikaaa1
16. jan 2015

Ahojte, aj ja som brala Infolic asi 2-3 mesiace ale neviem nespozorovala som ziadne zmeny alebo co.... ale s manzelom sme nakoniec po 2 mes. otehotneli 🙂 Mozno tomu prospelo aj to uzivanie. Mozno to bolo len take placebo neviem lebo pol roka pred otehotnenim som brala plno roznych vitaminov lebo po ukonceni uzivania antiky som mala nizke hladiny vitaminov v tele....

luciagdt86
16. jan 2015

@silvikaaa1 Tak to je super! 🙂 Gratulujem! A verím, že aj nám sa to podarí.

silvikaaa1
16. jan 2015

@luciagdt86 dakujem pekne ja by som odporucala urobte si aj vy taku vitaminovu kuru fakt kazdy vitamin pomaly sme kupili osoobitne lebo tie multivitaminy su o nicom plus kys. listova a mineraly a podstivo sme to s manzelom jedli kazdy vecer asi pol roka. Ze je to potrebne jest to dlhsie lebo niektore vitaminy sa zacinaju poriadne sotavat do tela asz po nejakom dlhsom case, tak nam to vysvetlovala doktorka.... a ked to nepomaha tak ja odporucam doktora Jonasa dat si urobit vypocet u neho🙂 prajem vela zdaru!!!!

luciagdt86
16. jan 2015

@silvikaaa1 Ďakujem veľmi pekne... aj ja na tom všetkom pracujem...poctivo jem vitamíny aj kyselinu listovú... meriam teplotu a tak... tak snáď aj u nás "motyka vystrelí" :D

tamca87
17. jan 2015

@luciagdt86 ja som ho brala skoro 5 mesiacov ale uz som ho predala 🙂

luciagdt86
18. jan 2015

@tamca87 Tak dosť dlho. A koľko denne si brala? Myslíš, že Ti pomohol práve ten?

tamca87
18. jan 2015

@luciagdt86 ja som bravala 1× denne ci mi pomohol to neviem povedat pretoze ja som sa venovala aj prirodnej alterntive tak netusim co mi pomohlo skor a posledne 2 mesiace som bravala aj indonal tabletky

nuttelka
18. jan 2015

Baby, myslíte si, že keď budem brať čistý inositol od firmy Swanson a kyselinu listovú v tabletkách, bude to mať rovnaký účinok ako Inofolic, lebo keď som pozerala, tak to obsahuje len tieto dve zložky a hlavne by ma to vyšlo oveľa lacnejšie...

mismismiska
18. jan 2015

Ak by mal niekto ešte na predaj ten Inofolic kúpila by som. napíšte mi IP. cenu/množstvo. ďakujem 🙂

federicca
19. jan 2015

Ahojte, nemate na predaj Inofolic? Aj vacsie mnozstvo. Poprosim spravu. Dakujem pekne 🙂

luciagdt86
19. jan 2015

@tamca87 Ano? Tak ktovie, mozno aj to pomohlo, mozno aj psychika... mne uz je to jedno, co pomôze, hlavne, nech pomoze.

tamca87
20. jan 2015

@luciagdt86 no moja psychika bola uz davno v ... trvalo nam to 2,5 roka a ked som zistila ze som tehotna tak som bola v takom soku ze som nevedela ako sa volam 🙂

luciagdt86
20. jan 2015

@tamca87 Tak to Ti verím. Ja som bola v miernom šoku pri 1.bábätku, no a neviem si predstvaiť, keď by to teraz vyšlo, že ako to zvládnem od toľkého šťastia. A brala si ešte niečo ďalšie alebo robila nejaké ďalšie procedúry?

tamca87
21. jan 2015

Chodila som na specialne masaze chodidiel 1× do mesiaca + brala som pupalku a posledne dva mesiace aj indonal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre