Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

deny81
4. feb 2015

Baby ostalo mi balenie inofolicu (20 ks) + 3 ks z dalsieho. Posuniem za 12 eur. najlepsie osobny odber Ba alebo Samorin, Dunajska Luzna, Rovinka. expiracia je 10/2015. Dufam ze niekomu pomoze 🙂 my uz chvalabohu nebudeme potrebovat 🙂 drzim Vam vsetkym paste 🙂

janulka999
4. feb 2015

@katkatonkova aj moje stasne cislo je 9. mam ho vsade 😀 tu v mene, datum narodenia, davam si ho vsade do nickov, mailov, SPZ na aute mam, v tel. cisle mam na konci tri 9 🙂) takze mna tehotenstvo caka v marci? 😀

katkatonkova
4. feb 2015

@janulka999 presne tak.....takze si narodena aj v septembri?.....

janulka999
4. feb 2015

@katkatonkova nie nie.. den v mesiaci je 9 🙂 ale v marci by to bol deviaty mesiac snazenia 😀

katkatonkova
4. feb 2015

@janulka999 tak zacni brat iba kyselinu listovu, ked meras BT tak nemeraj bo ta to bude len stresovat a samozrejme pomaha nemysliet na to....aj ked je to len fraza tak je to pravda....

janulka999
4. feb 2015

@katkatonkova ano, vsetky uz tehulky tak hovoria.. ze ked prestali na to mysliet, vtedy sa podarilo.. ale sama dobre vies, ze to nejde tak lahko.. :( myslim na to kazdy den, neviem ako sa toho zbavit.. nemeriam teplotu uz druhy mesiac.. ale ovutesty robim len na urcenie ovulacie.. a potom sa uz viac nestaram...

marttina333
7. feb 2015

Ahojte zostali mi 3balenia inofolicu + 3sacky. Ak by mala niektora zaujem 🙂

janinsita
8. feb 2015

@donna11 ahoj, stále ms neprišla, takže zasa idem na vyvolavacku, už mi z toho hrabe, takže potom dám ten dustapon a inofolic uvidím čo sa bude diať, ty niečo nové

janinsita
8. feb 2015

Baby aj vám pomohol ten inofolic?

lucka1987
8. feb 2015

@janinsita neviem , par dni dozadu som ho zacala uzivat, ale co citam , tak 3 zien pisu/ ze super, vela veci sa im upravilo, pripadne otehotneli. tak som zvedava. zatial ho uzivam len tyzden

damarafrigg
8. feb 2015

ahojte baby, tiež berem Inofolic na odporučenie lekárky.. Snáď to pomôže, chodíme aj do centra.
Baby tie čo ste brali inofolic otehotneli ste prirodzene alebo chodíte aj do centra.
Máte aj pco alebo iné probl. s cyklami a pomohlo Vám to?
Za akú cenu a kde ho zvyknete kupovať? BA príp. okolie

janinsita
8. feb 2015

@lucka1987 aj ja ho mám kúpený len čakám ms, tak som zvedavá

lucka1987
8. feb 2015

@janinsita tak drzim palce, mozno ti ani nepride 😉 ja tiez cakam na rusov 😀 teraz viem ze pribehnu

janinsita
8. feb 2015

@lucka1987 idem na gyndu vo štvrtok, tak mohlo by sa zadarit 🙂,,, mne meškávajú pravidelne, takže som neni prekvapená, aj tebe držím palce daj vedieť potom, keby niečo

damarafrigg
8. feb 2015

@lucka1987 ja ho berem tretí cyklus.. zevraj je dobrý pre tie čo majú problemy s cyklami, napr. pco
skús pozrieť aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ostali-ste-tehotne-vdaka-inofolicu/ dosť si ho tu pochvalovali
@janinsita inofolic môžeš brať od kedykoľvek nemusíš čakať na menzes... mne tie bežne meškajú..

snád sa podarí

janinsita
8. feb 2015

@damarafrigg len ja idem brat ešte dustapon

karanka83
12. feb 2015

Baby, ma zmysel brat Inofolic aj ked nemame problem otehotniet, mame pravidelnu MS? Lekar mi ho odporucil len preto, lebo sme po dvoch potratoch. Jeden krat infekcia, druhy krat sponanne. Tak mi ho odporucil, ze ak chcem mozem ho brat na zlepsienie vajecnikov. Teraz ale citam vase prispevky, ze sa to berie najma kvoli nepravidelnemu cyklu a niektore pisali ze aj pribrali z toho. Tak neviem ci to brat alebo nie

silvia545
12. feb 2015

@karanka83 ahoj ja som brala inofolic,,mala som pravidelný cyklus a inofolic mi ho skrátil,,tak som ho musela vysadiť,,ak máš pravidelný cyklus,tak radšej ho neber 😉

erikavasko
12. feb 2015

ahoj chcem poradiť robila som test a a ukazal sa my na tom taku slabu ciaru možem byt tehu
😉

janinsita
12. feb 2015

@erikavasko ahoj nemáš foto

luminuska
15. feb 2015

@marttina333 ahoj, este mas prosim ta ten inofolic?

marttina333
15. feb 2015

@luminuska ahoj este ho mam 3bania + 7sacikov

luminuska
15. feb 2015

@marttina333 a kolko za neho chces?

marttina333
15. feb 2015

@luminuska 36eur + postovne cca 4eur asi.

lenka0714
19. feb 2015

@karanka83
@silvia545 ahojte, aj ja uz beriem Inofolic asi 4 mesiace a zatiaľ žiadne tehu 😔 akurát som z neho pribrala

moto_moto
20. feb 2015

Ahojte,ja som brala inofolic vyse pol roka po tom co mi lekar povedal ze mam pco...cyklus sa mi upravil na 42 dnovy a tak som merala aj BT..a po vyse tom pol roku sa zadarilo! 🙂 takze sto percentne ODPORUCAM!! Kto by mal zaujem ostali mi este 3 balenia plus 3 sacky za 33 eur plus postovne alebo osobny odber pezinok alebo zilina 🙂

Expiracia 04/2016

kissocka
23. feb 2015

Ahojte , ja som dnes zacala uzivat infolic a som zdrava a dokonca som si ho nasadila sama bez odporucania lekara... Sen tam mi meska 1 az 2 dni ale po vysetreni som uplne v poriadu... Moj nazor je ze treba tomu verit... Ak si poviete ze to zaberie tak zaberie 😉 Ja tomu veri a som si ista ze konecne budem tehu 😉 vsetkym vam drzim silno palce 🙂

zdencaaaa
23. feb 2015

Ahojte, my sa snazime cca osem mesiacov, necely mesiac beriem inofolic rano a vecer a dnes na teste slaba ciarka, este tomu stale neverim 🙂

janinsita
23. feb 2015

@zdencaaaa Jeeej no nech sa ti to potvrdí, veľa šťastia 😉

lucijag
23. feb 2015

baby prosim vas kde by som za dobru cenu kupila infolic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre