Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

zoja82
28. jan 2019

@simonkaba ja tiež poznam aj baby co nepribrali, aj take co z neho schudli, ale kazda sme ina. Kludne tych 5kg moze byt zadrzana voda, ale verim tomu ze to je ovplyvnene inofolicom.

michaela329
28. jan 2019

@zoja82 ja som z toho dost mimo, pretoze naozaj som sportovy typ, beham, cvicim a aj keby som viac jedla, tak taky prirastok je vynimocny. Ine problemy nemam, nic ine ani neberiem. Priberanie som planovala, ale z inej priciny 😏

michaela329
28. jan 2019

@zoja82 u mňa je to také, že všade. Stehná, zadok, brucho, ruky a hodne tvár-spuchnutá sa cítim.

zoja82
28. jan 2019

@michaela329 potom je jasne ze to je ta voda. pijes pocas dna dostatok tekutin? ja som inak tiez podobny typ ako ty, ze som vela v pohybe a tiez to malo ten isty efekt. a známe co mám tie zase nie su moc sportove typy a tie od toho chudli 🙂

michaela329
28. jan 2019

@zoja82 ano, ja pijem aj v noci, uz mi robili testy, ci nemam cukrovku, pijem hodne-cistu vodu. No uvidim aky dalsi vplyv to bude mat, dnes sa pridala aj nevolnost. Je mi tazko z neho.

bibianatomas
29. jan 2019

@katikaa222 ahoj,áno,je zohnala som cez net a už nepotrebujem. Rada by som sa toho zbavila,zbytočne mi stojí v skrini keď som v 4tom mesiaci

ivka879
30. jan 2019

Ahojte, darujem 4 sacky inofolic

evelyns
31. jan 2019

@ivka879 ahojky neviem, ci mozem, ale skusim o ne velmi pekne poprosit, pokial su este k dispozicii.

ivka879
1. feb 2019

@evelyns sú k dispozícii, pošli mi do správy adresu, v pondelok pošlem 😉

sona1983
4. feb 2019

Ahojte. Mám nerozbaleny Inofolic 60ks v balení, ak by mal niekto záujem, za 20 eur plus poštovné ho posuniem.

katikaa222
4. feb 2019

@bibianatomas a vies mi dat stranku kde?

katikaa222
4. feb 2019

@bibianatomas a gratulujem hl.vela zdravicka obom 😘

bibianatomas
5. feb 2019

@katikaa222 neviem už nepatam si.. ale môžem Ti toto predať ak by si mala záujem

pimar
6. feb 2019

@bibianatomas ahoj, prosím, pomohol ti inozitol k otehotneniu? My sa snažíme 9 mesiacov, s priateľom toho beriem hrozne vela vitamínov, ale rada by som skúsila ešte toto. Objednala som si samostatný inozitol, nakoľko kys.listovú beriem už rok samostatne.

pimar
6. feb 2019

@janickadusicka Ahoj prosím, ako dlho si brala infolic? Vidím, že čakáš bábätko, gratulujem🙂 Mala si aj diagnózu PCO? Lebo ja nemám, napriek tomu asi skúsim ten inozitol, ako poslednú šancu, lebo už sme naozaj vyskúšali snáď všetky vitamíny odporúčané.

janickadusicka
6. feb 2019

@pimar ahoj, dakujem 🙂 ja som inofolic brala naozaj nepoctivo. vyuzivala som iba jedno balenie a davala som si ho, ked som si spomenula. takze mi vydrzal asi tak 2 alebo 3 cykly. a neviem, ci to bolo nim, ale mala som posunutu menstruaciu, ktora bola ina ako zvycajne. PCO sa mi nepotvrdili. inak som neuzivala nic a po prvom IUI sa to podarilo. takze v mojom pripade to asi bolo stastie.

romanka923
26. feb 2019

Ahojte.Prosim vas uzivam druhe balenie nosifolu ...sposobil niekomu meskanie menstruacie?

lmaca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pimar
27. feb 2019

@lmaca nechces si radsej kupit cisty inozitol? Ja som si kupila 500 g cisteho prasku (naj som nasla na www.myprotein.sk,bol v akcii za 16€,teraz uz stoji 24€:/ ale aj tak to vyjde pri uzivani 4g denne na 125 dni. A k tomu si davam samostatne kyselinu listovu...

lmaca
1. mar 2019

@pimar dakujem ale nie mne lekarka a aj v centre
My odpurucili inofolic combi tak ja ich bufem pocuvat

pimar
1. mar 2019

@lmaca jasné, chápem, a máš PCO alebo z akého dôvodu užívaš infolic?

lmaca
2. mar 2019

@pimar nie mne povedali ze som zdrava a aj partner je ok vraj nieje dôvod nemať babo . Odporucili my ist jest inofolic combi a ist na iui .po 1 neuspešnom iui my odporucili hematologiu, imunologiu , otolaringologiu a 2 iui .
2iui uz mam za sebou 5.3 idem na krv hematologiu mam vybavenu o 6 tyzdnou pre vysledky na štitnej my dali lieky a na imuno čakam v rade ...

matti123
3. mar 2019

Ahojte žienky, ja som brala najskôr 2 mesiace femibion, potom 1 necelý mesiac inofolic a partner folandrol. Našli sme si vytúžené 2 čiarky 🙂 Za mňa určite palec hore! Odporúča sa dokonca aj párom, ktoré sa snažia dlhšie otehotnieť. Známa, ktorá robí na asistovanej reprodukcii povedala, ze femibion je oproti inofolicu pri snažení slabý a odporúča vždy inofolic+folandrol. Inofolic zabezpečuje aj pravidelnú ovuláciu. Je dobré zapojiť aj partnera, keďže tie výrobky zabezpečujú, aby všetko fungovalo tak ako ma 🙂 Objednala som však ďalší partnerský balicek, keďže sme nerátali, že to pôjde tak rýchlo 🙂 Ak by ste mali záujem, mam za super cenu 48 EUR partnerský balíček - Inofolic 60 sáčkov + Folandrol 30 sáčkov. Držím palce pri snažení a myslím si, že za pokus to určite stojí! 🙂

simkamatko
4. mar 2019

Ahojte nema niekto na predaj inofolik za rozumnu cenu ďakujem

alzbetkabetka33
5. mar 2019

Ahojte, ja som sa tu pred časom pýtala, či niekomu nebýva z inofolicu zle, pretože ja som mala kŕče a hnačky. Nikto mi nevedel poradiť, ale obehala som si DR a zistili mi histamínovú intoleranciu. Teraz som sa dočítala, že inofolic obsahuje sójový olej a lecitín, takže to je asi dôvod prečo som ho netolerovala. Škoda. Je tu nejaká histaminička?
Ale teda ostalo mi presne 32 sáčkov inofolicu. Posuniem za 10eur ak niektorá chcete.

mamartinka
8. mar 2019

Baby tak ja dnes zacala z Inofolicom. S prepacenim za.....na az za usami.Tak ma prehnalo.Stalo sa to uz niektorej hned u prveho sack?A este v com rozpustate ten prasok?Ja som to nasypala do pohara a zaliala studenou vodou.Nechcelo sa to rozpustit vobec tak som to este teplou vodou zaliala aj tak sa to akosi nechcelo rozpustit.V com to mam rozpustit?Ci vysipat do pusy a tak to zapit?

lmaca
9. mar 2019

@mamartinka prehnalo ta lebo si to zaliala teplou vodou da sa to aj v džusi rozpustit ale ja som presla radsej na inofolic combi ten je v tabletach.

ticaram
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ticaram
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ticaram
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre