Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

matrina234
21. okt 2019

@naty1987 16sackov ak máte teda zaujemmposlite mi adresu do ip

sima9515
7. nov 2019

ahojte 🙂 ja som infolic začala brat ako podporu na otehotnenie. Prvé zmeny prišli keď mi to upravilo pravidelnú menštruáciu. Brala som ho asi tak 3-4 mesiace a potom to prišlo 🙂 konečne sme sa aj my dočkali 🙂 po roku snaženia som aj ja ostala tehotná. A tiež to príde keď to najmenej očakávate.
Za mna je Infolic ako podpora najlepši.

lenulikus
12. jan 2020

Ahojte. Mám na predaj 30 sáčkov Inofolic. Kto by mal záujem, poprosím IP. Expiracia je do 01/2022.

emi_emi159
24. feb 2020

Ahojte pripájam sa sem aj ja .. prečítala som si skoro všetko od začiatku a musím povedať že ste ma veľmi potešili toľko veľa žien otehotnelo vďaka inofolicu❤️ Ja ho beriem zatiaľ len týždeň. Mám PCO a aj štítnu žľazu. Menzes mám len 2-3 krát do roka. O bábätko sa pokúšame 2 roky. Strašne si prajem nech som už tehotná pane bože prosiiiim 🙏🏻❤️

trinity246
24. feb 2020

@emi_emi159 držím palce 🙏

c_est_la_vie
14. mar 2020

Ahojte baby, posuvam dalej inofolic. Mam 29 vrecusok navyse ( povodne 60 ks). Povodne som balicek kupovala za 34 eur s postovnym v akcii, ale 29 posuniem za 10. Idealne osobne ( po korona karantene) v ba/ tt, pripadne postou- to sa dohodneme 🙂

Mne sice predlzil cyklus, ale na druhy mesiac som otehotnela 🙂

jackie17
31. mar 2020

@c_est_la_vie ahoj, ešte sú voľné? Vďaka. No nie som z BA

barbora278
31. mar 2020

@c_est_la_vie dobrý deň mala by som záujem 🙂 Ďakujem

c_est_la_vie
31. mar 2020

@jackie17
@barbora278 uz su predane 🙂

jackie17
31. mar 2020

@c_est_la_vie ďakujem za info 😉

simkamatko
2. apr 2020

Inofolik combi nahodou niekto na predaj?

rominnka
30. máj 2020

@lenulikus nemáte, prosím, ešte inofolic? Ja viem, že to bolo už dávno, čo ste písali, ale skúsim. Dakujem.

lenulikus
30. máj 2020

@rominnka pozdravujem, mám, ale až o týždeň môžem zaslať - v nemocnici po pôrode som

saska2020
20. júl 2020

@evil dobrý deň chcem sa spýtať hneď vám pomohol alebo po koľkých mesiacoch po akej dobe

evil
20. júl 2020

@saska2020 uzivala som ho mesiac a zostala som tehotna takze hned

saska2020
20. júl 2020

@evil ja ho tiež beriem od minulej stredy a veľmi túžime z priateľom mať bábätko . 24.7 mám dostať menštruáciu .

evil
24. júl 2020

@saska2020 drzim palce... 😊

rominnka
25. júl 2020

@lenulikus prepáčte, že som sa neozvala, ale zohnala som podobné zložením. Doktorka vravela, že môže byť. Tu som potom ani nebola kuknúť

lumiere
8. sep 2020

Mám 36 rokov, zdravú životosprávu, optimistický pohľad na svet. Cyklus som mala pravidelný. Štvrtý alebo piaty cyklus s Inofolic som zistila, že som tehotná.

sebi842010
6. okt 2020

Zdravím ,pomaha tento liek ,ak mate cysty

zsofuska
6. nov 2020

@miriam001 más este na predaj? Dakujem pekny vecer

sandra098
4. dec 2020

@fffrida ako vieš že že to nebola ovulácia ?

trinity246
7. dec 2020

Ahojte chcem sa spýtať mám 3dni po ms a mám bolesti v podbrušku není sú stále tak v rozostupoch ale nemá také bolesti ani pri ms. Ďakujem za radu

kirinka24
13. apr 2021

Mám na predaj inofolic 48 vrecusok, expiracia je 12/2022, k tomu pridám aj ovulacne testy. Ak má niekto záujem ozvite sa

jankafark
9. okt 2021

@kirinka24 dobry vecer, mate ich este na predaj?

11silvia11
21. aug 2022

Ahojte dievčatá 😊Už rok tu nebol žiadny príspevok .Zaujimalo by ma ,či tie ktoré ste tu v tých rokoch začali brat Inofolic,či zaúčinkoval a otehotneli ste ,vidím tu veľa profilových fotiek s babätkami.Akurát som tento liek začala brat,snažíme sa pól roka.

hankaa19
9. dec 2022

@11silvia11 ahoj ja som brala inofolic kvoli polycystickym vajecnikom , asi pol roka kazdy den jeden sacok plus samozrejme cvicenie na upracu hormonov a aj strava, napriek tomu ze mi vravel doktor ze nebudem mat deti jedine ak umelym oplodnenim mozno,, po pol roku upravy zivotospravy a bolo to vidiet aj na uprave cyklu kedze som ms dostala nie raz za 3 mesiace ale kazdy mesiac, sa na prvy krat podarilo a teraz mam 7 rocneho chlapca,, inofolic som zacala pred rokom brat ako doplnok znova a ked sme si ppvadali te druhé dieta tak to bolo znova na prvu ovulaciu 😄 tak teraz uz cakame kedy sa nam narodi darecek pod stromcek,, odporucam zenam, za mna mal prinos vo cela veciach hlavne teda pre zdravie vajecnikov celkovo navyse ak chce tena otehotniet je to skvely zaklad ohladom dostatocneho zdroja kyseliny listovej pre prve tyzdne tehotenstva

11silvia11
30. dec 2022

@hankaa19 hneď po príspevku som do prvého mesiaca otehotnela😃Inofolic je naozaj zázrak 😊

jezibaba111
1. júl 2023

Ahojte kočky,ak by mal niekto záujem mám na predaj jedno celé balenie a 4 vrecká z jedného balenia na predaj mne to pomohlo v kombinácii s kvapkami gynex a sme tehu 🤰🏻🍀 ak by mal niekto záujem predám to celé balenie plus 4 vrecká inoflonic premium a taktiež celé kvapky gynex

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre