Iscare Martin - cena oplodnenia

nawara
22. jún 2015

Ahojte kočky. Doktor nas poslal do tohto centra v podstate na vyšetrenie partnera. Kedže ani ja niesom celkom v poriadku, myslim, že nas budu liečiť oboch. Chcem sa opýtať, bol niekto na umelom oplodnení v tomto centre? Ak ano kolko to stoji? Známa mi stale tvrdi, že asi jeden pokus hradi poistovna ( u mna Dovera), ale nejako sa mi tomu nechce veriť 😒

bibiana26
22. jún 2015

Nájdeš ich na ich stránke. Teda aspoň približnú sumu zákrokov, ak keď sa vždy liečba prispôsobuje danému páru

nawara
autor
22. jún 2015

@bibiana26 ano cenník som našla, len skor ma zaujímalo, či niekto mal vobec takyto zakrok hradený poistovnou

domuska11
22. jún 2015

Poistovna preplaca 3 cykly ivf do veku zeny 35r.
Preplaca ti samotny zakrok.odber oocytov,cast doplatku na lieky.vsetky ostatne ukony nad si platite vy.zalezi kolko mate odobratych vajicok,aku formu oplodnenie zvolite -icsi napr., predlzena kultivacia a nasledne mrazenie uz oplodnenych vajicok.stoji to na tom kolko budes mat vajicok.okolo 900-1100 eur to cca vychadza.

nawara
autor
22. jún 2015

@domuska11 dakujem pekne za info 🙂

tatinka
22. jún 2015

@nawara zakrok je ciastocne hradeny tak ako pise domuska, ale je to do 39 rokov zeny, alebo teda aspom vseobecna poistovna to tak ma,,,ty si potom doplacas od 1000 do cca 1500 e, zalezi ake metody vam navrhnu v centre a plus kolko vajok budes mat,,,a ci ostane daco aj na mrazenie ...

vivien39
22. jún 2015

Dobry den my sme boli tiez dnes v Iscare a rozhodli sme sa pre umele oplodnenie, nechceme stracat cas pre ine alternativy lebo uz sme sa nacakali dost a mame strach aby nebolo neskoro uz aj nato umele oplodnenie...doktor povedal, ze tostoji od 600 eur vyssie, presne ako pisu zalezi to od zmrazenia a pod...Musi sa poslat ziadost na schvalenie do poistovne a na schvalnie sa caka priblizne mesiac...

nawara
autor
22. jún 2015

@vivien39 no tak to sa mame na co tešiť... Každopadne prajem, nech sa Vam zakrok podarí na prvý krat 🙂

vivien39
22. jún 2015

@nawara dakujem aj ja vam prajem nech vam to vyjde na prvy krat a ak sa mozem opytat partner mal spermiogram v poriadku?

nawara
autor
22. jún 2015

@vivien39 no prave kvoli tomu je tam objednany iba on ale kedže ja mam tiež vela zlych diagnoz, tak myslim, že nam ostava len umele oplodnenie. A tym, že priatel tiež neni najmladši je šofer, tak myslim, že jeho vysledky tiež nebudu paradne. Ale večny optimista sa nevzdava 🙂

vivien39
23. jún 2015

@nawara no my sme na tom podobne, pan doktor nam navrhol aj ine alternativy len sa boji aby sme s nimi nestracali cas uz nie sme najlmladsi a presne, tak ako pises mame kopec dalsich diagnoz 😉

nawara
autor
23. jún 2015

@vivien39 u mňa skušal liečbu 3 mesiace ale s nulovym vysledkom, tak reku ak predisť depresiam, tak podme do centra :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre