Vajcovod priechodný len pod tlakom

veronikaa006
16. sep 2019

Bola som na vyšetrení Hyfosy kde mi zistili, že vajcovod je príchodný iba pod tlakom (tekutina najprv vôbec nechcela do vajcovodu prejsť, ale nakoniec sa ju tam podarilo pretlačiť). Lekari mi aj tak neodporúčaju otehotnieť, pretože je tam riziko mimomaternicového. Chcem sa opýtať či sa niekomu neporadarilo otehotnieť v mojej situácii.

gdulskadarina
16. sep 2019

@veronikaa006 skus navstivit inu nemocnicu, ordinaciu, kliniku, neviem kam chodis, ja by som skusila sukromnych a aby urobili podrobnejsie testy a vysetrenia a uvidis co ti povedia, nedrzala by som sa len jedneho nazoru mne dvaja lekari povedali, ze neodporucaju lebo mam maternicu do tvaru srdca to znamena ze je rohovita, je to geneticka vada, ktora sposobuje neplodnost, potraty a nemoznost vynosit dieta, no a dnes mam skoro trojrocneho syna 🙂

lilly244
30. sep 2019

Ahoj, v Prahe sa chysta super akcia IVF meeting Prague 2019, budú tam super lekári z rúznych kliník cz aj sk..skús , je tam môžnos't bezplatných konzultácií, www.ivfmeeting. eu Možno by to stálo za to...Držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre