Bilingválne gymnázia v Bratislave

aslicekk
22. sep 2022

Ahojte,chcel by som ísť na bilingválne gymnázium(anglické) ale neviem sa rozhodnúť ktoré by som si mal vybrať. Ak by niekto mal nejaké skúsenosti budem vďačný za všetky rady

luccija
22. sep 2022

@aslicekk pozri si stranku kam na strednu tam mas zoznamy.Mne sa pacilo Pankuchova Petrzalka, ale bolo vela deti vyse 300 prihlasenych a nevzali ju

bashee
22. sep 2022

@aslicekk aky jazyk? Ja som chodila aj s bratom a zmaturovala na Bilikovej v nemcine este ked bolo 4-rocne. Uroven bola vysoka. dodnes chvalim, ze to bolo najlepsie rozhodnutie.

aslicekk
autor
22. sep 2022

@bashee nemčina nieje moc moja šálka čaju skôr angličtina to ma aj baví študovať

lilke
22. sep 2022

Viem len, že na Grosslingovej je anglický bilingval zameraný na prírodné vedy. Známy pred rokom koncil, veľmi spokojný. Na Gamci je vôbec veľmi dobrá atmosféra.

hviezdicka77
23. sep 2022

moja dcera chodila na Pankuchovu, angličtina/francuzstina 🙂 a bola spokojna

zaralotuska
9. jún 2023

@luccija teraz je najhoršie bilingválne gymnázium v Bratislave. Výučba prebieha po anglicky len tak na oko, ak sa chce perfektne naučiť po anglicky, určite by som volila niečo iné. To platí aj pre lýceum čo som počula

luccija
9. jún 2023

@zaralotuska fakt?človek sa už nemôže na nič spoľahnúť.Ale mala som to za kvalitnú skolu

miriam11
9. jún 2023

@zaralotuska ale stále to lepšie znie v CV, že ukončené bilingválne gym, ako klasické gym. Neskutočný nával žiakov.