Gynekológ po potrate v Bratislave

sunny_g
5. mar 2023

Dobrý deň, prosím hľadám gynekológa, resp. gynekologičku v rámci Bratislavy, s hlbším záujmom o pacientku, aby s úctou a rešpektom pristupoval/la k pacientkám.
Keďže sme nedávno prišli o dcérku v 2. trimestri, a môj aktuálny gynekológ neriešil žiadne vyšetrenia, nejavil záujem, len skonštatoval, že keby som ležala, tak by sa to nestalo (ležala som a stalo...) .

Prosím koho by ste v rámci Bratislavy odporúčali? Veľmi mi na tom záleží, pretože by sme chceli časom ešte bábätko a s týmto prístupom strácam k aktuálnemu lekárovi dôveru.

Ďakujem veľmi pekne

pribinak
5. mar 2023

@sunny_g Klinika Koch

sunny_g
autor
5. mar 2023

@pribinak kto tam konkrétne? Ďakujem

aliaray1
5. mar 2023

@sunny_g mudr.Krkoska, topka

gabika0825
5. mar 2023

@sunny_g mudr. Vargová , ruzinovska poliklinika, veľmi som spokojná, riesila som iné zdravotne problémy a veľmi mi pomohla, prístup je veľmi profesionálny ale aj ludsky. Sestričky tiež veľmi mile 😊

maranta_leuconeura
5. mar 2023

@gabika0825 tak tam jej potrat nevyriesi. Ja som chcela vysetrenia, poslala ma do centra, ze co ona s tym 😆

gabika0825
5. mar 2023

@maranta_leuconeura tak má mrzí že s ňou máš takúto skúsenosť, ale ja som riesila naozaj zdravotne komplikácie a u nej som bola spokojná ja som predtým mala tiež debila gynekológa, kamoska mi odporučila ju, prešla som k nej a bola som veľmi spokojná aj som, vďaka nej nemám problémy čo sa ťahali somnou xy rokov…. Kamoska u nej tiež nadmieru spokojná, ona mala aj rizikové teh a tiež všetko dopadlo dobre, aj vdaka tejto pani dr.

maranta_leuconeura
5. mar 2023

@gabika0825 ja mam pocit ze ona riesi len tehotne. Potraty, problemy s cyklom a problemy otehotniet sa jej podla nej netykaju 😠

tinka_1807
5. mar 2023

@sunny_g MUDr. Kosibova na antolskej, ona má okrem toho aj súkromnú kliniku. Nikdy som nezažila lepší a odbornejšie prístup ako u nej

sunny_g
autor
5. mar 2023

@tinka_1807 ďakujem. Skúsila som jej napísať. Videla som, že ordinuje len určité dni. Snáď aj berie nové pacientky

7tinka7
8. mar 2023

@pribinak suhlasim prave som prekonala spontanny potrat v 8 tt uroven aj komunikacia neda sa porovnat (bola som tam na pohotovosti) ako nepacient a napriek tomu som tam bola 3x a platila len raz. Odporucam .

sunny_g
autor
8. mar 2023

@7tinka7 a u koho ste boli? Pýtala som sa aj autorky komentára, ale neodpovedala. Ďakujem

ajja22
8. mar 2023

@sunny_g ak si ešte nenašla, ja mám skvelého gynekológa vo Vajnoroch, Miroslav Kotek, za mňa skvelý odborník, gynkomed.sk

sunny_g
autor
8. mar 2023

@ajja22 ďakujem, u neho som bola. Nemal veľmi záujem riešiť veci....

7tinka7
9. mar 2023

@sunny_g ku pani Horobets je to velmi mila Ukrainka a aj p. Dittie ma mal 2x ale za mna p. Horobets top ludka mila vysletluje jak cloveku polopate. Ordinuje piatky pod hradom a mala aj pohotovost 🙂

7tinka7
9. mar 2023

@sunny_g inak interneho gyn mam za 60 e na rok + 40 antika ak bude treba v petrzke sustekova axam je to dr ktory robil v pro care a otvoril si svoju ambulanciu. Vela nenarozprava ale to co povie je vzdy k veci vie ukludnit a hlavne je ludsky nie ako moja gyn predosla.
Berie aj nove baby prestupila som teraz koncom februara. Ale chodim tam jak na klavir tak uz viem podat recenziu😀

sunny_g
autor
10. mar 2023

@7tinka7 A ako sa vola lekar?

7tinka7
11. mar 2023

@sunny_g ambulancia Axam je tam len jeden dr p. Dlugoš 🙂

sunny_g
autor
11. mar 2023

@7tinka7 ďakujem

andulka244
7. dec 2023

@7tinka7 dobrý deň, ďakujeme za pekne slova. Pán doktor bol v tejto ambulancii len zamestnanec a dal výpoveď. Čoskoro ho nájdete na novej adrese 🙂

sunny_g
autor
1. jan 2024

@andulka244 prosím vedeli by ste mi povedať kedy by sa dalo k nemu prihlásiť na novom mieste? Ďakujem

andulka244
3. jan 2024

@sunny_g Dobrý deň, od 8.1.2023 🙂

andulka244
3. jan 2024

Dobrý deň, vážené dámy, dovoľujem si Vás informovať , že pán doktor MUDr. Branislav Dlugoš začína ambulovať od 8.1.2024 v zdravotnom stredisku na Bebravskej 34 v Bratislave.
Tešíme sa na Vás 🙂