Ktorá pôrodnica v Bratislave je najlepšia?

1katyka1
15. jan 2021

Ahojte, viem ze je tu milion takych diskusii, mate vsak cerstve skusenosti, prip.uz aj z covid obdobia s tymito porodnicami? Ste tu prip.taka ktora vyskusala viac porodnic a vie porovnat? Vie niekto poradit pre ktoru sa rozhodnut, co je dolezite si vsimat?

anjika44
15. jan 2021

@1katyka1 Záleží hlavne od pôrodníka. Ja som natrafila v Ružinove na - prečítaj si recenzie Matúš Chuda. 🙂

cuspicus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_a
15. jan 2021

ja som si na základe recenzií vybrala antolskú.. a tak no dalo sa. :D asi by som volila aj na ďalší krát spomedzi týchto štátnych.. nechýbalo mi v podstate nič.. sestričky boli kadejaké.. ale myslím si, že to je všade.. ale s doktormi, či už mojimi alebo detskými som bola úplne spokojná.. 🙂

nela000
15. jan 2021

V septembri som rodila na Antolskej. - žial ZLÁ RECENZIA
príšerné izby na pôrodnici ešte horšie sprchy. Sestričky pokiaľ si na ne mila sú skvelé radi kecajú.
Primár Rozenberg čista katastrofa necitlivý kkt nebral vôbec ohľad na to ako sa rodička psichycky citi. A ci vobec zvladne po 2 vyvolavačkach co nezabrali pôrod, hlavne aby rodila prirodzene nie cisarakom. TAK MI DALI 3vyvolavacky 500ml oxitocinu na sále !!! Po nom minimálne kontrakcie som mala 2 hodiny a ustupili samé!!!
Všetky ženy kolom mňa rodili a ja bez kontrakcí z otečenou plodovou vodou v utorok v noci bez krvácania som bola proste na dne po 3 dnoch sledovania ma cpania do mna antibiotik a infuzii. Rodila som 3 dni.
Kurna ani tu kanilu nevedia tie sestričky pichat!
Žiadala som cisarak a spravili mi ho az na 3 den. A dobre ze som sa neotvarala lebo by som malinkemu pri tlačení zlomila väzi. Rozenberg ma cele tie 3 dni nepočúval a ani zbytok konzilia, ked som vravela ze je nieco v neporiadku. Na ultrazvuku by vydeli ze je malý zle uložený ale odmietli mi ho urobit.
Naštastie mam krasneho zdraveho chlapca.
Už ta nepôjdem rodit.

mary98
15. jan 2021

Pred dvoma rokmi som rodila na Antolskej. Su tam skvely a skuseny doktori, sestricky boli na mna velmi mile a
vrelo odporucam.

1katyka1
autor
15. jan 2021

@nela000 nanho su na nete len same dobre recenzie, je mi luto ze si mala taku skusenost:/ ale celkovo su velmi protichodne recenzie vsade od ludi..asi to zavisi od vela okolnosti

eliskapa
16. jan 2021

Ahoj ja som rodila 2015 a 2020 v ruzinovskej u Kozolkovej a odporucam ... podla mna je dolezitejsi lekar pri porode a samotny porod ako izba a sestricky ... lebo uz ked budes drzat babatko v naruci tak ti bude jedno ci mas 1 babu na izbe alebo 2 🙂

diana999
17. jan 2021

@anjika44 oooo 🤩🤩🤩🥰🥰🥰

kata_rina2
17. jan 2021

@1katyka1 ja som rodila zaciatkom decembra na antolskej a za mna super..Nemala som ani zazmluvneneho doktora a bola som spokojna s porodom aj so starostlivostou pocas porodu a aj na sestonedeli. A moj porod teda netrval kratko a ked si to tak uvedomim tak ani uplne lahky nebol 😝. Co sa tyka sestriciek a doktorov ci uz tie co sa starali o nas alebo o babatka, vsetky boli velmi mile a to bol na oddeleni plny stav. Nebola k dispozicii ani nadstandartna izba a na obyc izbe sme boli 3 takze miesta tam vela nebolo, ale tak ono zo zaciatku len kojis alebo lezis a snazis sa oddychovat. Ano sprchy tam nie su najnovsie ale mas ich aspon aj s wc na izbe i ked je to spojene s vedlajsou izbou a boli ciste. Nadstandard mas sprchu na izbe iba pre teba bo max 2 ste tam. No myslim ze v ruzinove ich mas az na chodbe. Kedze som bola riadne pozasivana tak sa odporuca pouzivat sprchu po kazdom wc 😬 a sprcha na izbe bola super pocula som maleho. O Dr. Rozenbergovi som ja osobne nepocula nic zle, prave naopak chapem ze kazdy ma nejaku predstavu o svojom porode. Ale nemyslim si ze my “obyc” ludia o tom vieme viac ako doktori. Podla mna je super ze sa snazia rodit prirodzene. A nemyslim si ze je to na ukor toho ze by ohrozovali ci uz matku alebo dieta. Tiez bola so mnou baba ktora rodila dokopy 3 dni cez vyvolavacky kedy to ukoncovali sekciou, lebo mala sa jej jednoducho nevedela dostat von prirodzene, ale povedala ze by to nemenila. A to ako to dopadne dopredu nikdy nevies. Moj maly mal prve hodiny ozvy velmi vysoke a preto som bola na pasoch vlastne vkuse a snazili sa to nejako zlepsit a hlavne kontrolovat bo mi hrozil cisarak ale po podani epi sa vsetko ukludnilo 🙏 Naozaj treba verit doktorom ze vedia co robia a co je pre matku a dieta najlepsie. Oni su tam zodpovedni za 2 zivoty. Myslim ze kdekolvek v Ba kam sa rozhodnes ist to bude super co sa tyka doktorov. Co sa tyka sestriciek je to myslim aj o tebe niekedy ako si nastavena, citliva a ako prezivas hormony ktore ta po porode zaleju. Ak nieco mebudes vediet tak sa proste treba pytat a kludne aj visckrat a nenechat sa odbit a nebrat vsetko vazne. Aj ked sa ti stane ze ti kazda sestricka povie nieco ine budes mat aspon iny pohlad. 😉 Drzim palce a prajem rychly a bezbolestny porod 😝

evaachesa
17. jan 2021

Rodila som len raz na Antolskej a za mňa super. Mala som veľmi biedne očakávania kvôli príbehom o hroznom správaní sestričiek, no bola som milo zaskočená, že úplne všetky boli veľmi zlaté a milé. Jedna sestrička mi dokonca pred odchodom nabalila zásobu fľaštičiek s umelým mliekom kým sa mi nespustí vlastné, aby som zbytočne nekupoval ...to som bola už ozaj v šoku 😲😍 Pôrodník bol tiež skvelý a mala som šťastie aj na nadštandardný pôrodný box a posledné miesto na nadštandardnej izbe 😀 ešte aj jedlo mi mega chutilo 😅