Odborník na akné v Bratislave

majka2307
20. nov 2020

Baby prosim poradte kde by mi dali do kopy moju tvar
Nikdy som nemala problem s akne a teraz ked mam 34 sa mi objavili. Kozmetiku pouzivam prírodnú uz roky a snazim co najmenej chemie a taktiez dbam na stravu pohyb atd
Potrebujem radu od odbornika... 😪

bambushka
20. nov 2020

Ahoj, som kozmetička, poradím ti. Potrebuješ ísť na hĺbkové čistenie pleti.
@majka2307

majka2307
autor
20. nov 2020

@bambushka ahoj ďakujem, hlbkove cistenie som uz absolvovala. Skor hladam asi nejake dlhodobe riesenie aj s analýzou. Nieco na styl klinikaestetik a tak. Ale rada si necham poradit aj inak

lizzygrant
20. nov 2020

@majka2307 Isotretinoín, isotretinoín, isotretinoín. Nič iné natrvalo nezaberie.

robin30
20. nov 2020

21 dni liter zihlavoveho caju pit potrebujes vycistit vnutro.moj syn ma akne a krasne sa mu tvar vycisti uz po tyzdni

majka2307
autor
20. nov 2020

@lizzygrant ale to je na lekársky predpis ci volnopredaj e?

majka2307
autor
20. nov 2020

Jaj no na zihlavu som alergicka. Ale verim ze ma zazracne ucinky

bambushka
20. nov 2020

@majka2307 Kvalitne vykonané hĺbkové čistenie raz mesačne v kombinacii so správne nastavenou liečbou u dermatológa dokáže zázraky. Mala by si navštíviť kliniku, ktora sa na to špecializuje. Ja sama na takej robím a mame výborne výsledky u pacientov.

robin30
20. nov 2020

@majka2307 my mame vzdy doma,no chcela som poradit...

zuzike123
21. nov 2020

Nemas problem s travenim, histsminovu intoleranciu, hormonalnu nerovnovahu? Zacala by som tam. Prejavy na kozi su uz len vedlajsie efekty inych zdr. problemov, obzvlast ak vznikli az teraz... Mozes si plet cistit kolko chces, ak neporiesis skutocnu pricinu, stale sa to bude vracat.

marcellka32
21. nov 2020

Akné súvisí s črevami...treba kúpiť v lekárni aloe Vera a piť 3 mesiace

majka2307
autor
21. nov 2020

@bambushka ďakujem presne nieco taketo hladam. Klinuku kde by mi vedeli povedat co na akne a preco sa akne vytvorilo. Asi som zle polozila otazku a teda hľadám asi kliniku

majka2307
autor
21. nov 2020

@zuzike123 jj uplne s tebou súhlasím ale nebadam na sebe ziadnu zmenu ani hornonalnu ani v strave. Mam vyvazenu pestru stravu, športujem, nie som obezna... Prave preto ta klinika kt by mi tieto rady pomohla vyriesit

majka2307
autor
21. nov 2020

@robin30 cením si kazdu radu 🙏ďakujem

bambushka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka2307
autor
21. nov 2020

@bambushka dakujem tak toto viem. Ale osobna skusenost niekoho by pomohla

bambushka
21. nov 2020

@majka2307 je vela druhov akné a rôzny typ liečby. Co sadne inému, nemusí tebe. Preto ta musi vidieť kožný lekar a nastaviť ta na liečbu. Výsledky nie je vidieť hneď, chce to cas. Čistenie je základ- nemas komedony, nie je akné.

bambushka
21. nov 2020

@majka2307 Treba začať tým, ze si vyberieš dermatológa. A dôverovať mu, robia predsa medicínu založenú na dôkazoch. Najhorsie je, keď začneš striedať lekárov koli tomu, ze nevidíš hneď rozdiel.

ddenuliatko
21. nov 2020

@majka2307 pani kozmetička Angelika (https://kozmetikaangelika.sk/) vie zázraky a problematickou pleťou. Hĺbkové čistenie robí manuálne a tak dôkladne som ešte nikoho nevidela. vrelo odporúčam. Mne pomohla s podkožnými vyrážkami, ktoré sa mi robili po vysadení antikoncepcie zhruba pred 2 rokmi a od vtedy k nej pravidelne chodievam.

tim123
21. nov 2020

Babulky a co prosim na dedicne akne ktore sa robi malemu chlapcovi uz od 10 rokov ? Dakujeeeem 🙂

majka2307
autor
22. nov 2020

@ddenuliatko ďakujem krasne za radu