Predajňa so súrodeneckými kočíkmi v Bratislave

iva235
13. mar 2023

Ahojte zienky. Prosím poradili by ste mi v ktorej predajni v Bratislave a okolí sú vystavené súrodenecké kociky? Mala by som záujem o surodenecky tandemovy, aby boli sedadla vedľa seba. Pripadne ak máte pozitívne skúsenosti s takýmto typom kocika, tak mi prosím napíšte akú značku máte nech sa inšpirujem.
Ďakujem pekne 🙂

vela02
13. mar 2023

@iva235 tandem sú sedadla nad sebou 🙂 ak chceš vedľa seba a si ochotná investovať, tak asi bugaboo a bumbleride sú ideálne 🙂 tandem- nad sebou by som možno volila ABC Design. Ale to len čo som čítala, osobnú skúsenosť nemám 🤷🏽‍♀️

Ak by nebola nikde predajňa, skús pozrieť či na bazare v okoli také niekto nepredáva a dohodni sa na stretnutí 🙂

lavanda84
13. mar 2023

My sme pred 5 rokmi kúpili aj vyskúšali baby jogger city select lux v babymarket..za nás skvelý kočík surodenecký

iva235
autor
14. mar 2023

@vela02 aha, ja som myslela tandem pri veku detí, že to nie sú dvojičky ale budú mat 2,5 roka medzi sebou. Ale ďakujem za opravu, budem vedieť 🙂 a ďakujem aj za typy pri kočíkoch, idem to hneď pozrieť

banalu
14. mar 2023

@iva235 inak aj ja odporucam ten baby jogger. Aj ako single neposobi mohutne, lahko sa s nim manevruje 👌

jurka2907
14. mar 2023

My sme mali, no aj mame, baby jogger city select, topka. Rastie snami teraz používame stupienok co bol k nemu. Spokojnosť. A vojdeme aj do malého výťahu 😊