Najlepšie predajne kočíkov

11_martina
13. sep 2021

Ahojte vedeli by ste mi povedať kde sú najlepšie predajne kočíkov? Kde ich majú najviac vystavených? Som z Prievidze, v okolí už mám pobehane🙂

slecnalemonova
13. sep 2021

Ono závisí aky typ preferujes. Su predajne, kde maju vystavených 50 poľských kocikov a nevyberies si nic a potom take, kde ich maju 15 a nevies, ktorý prvy vybrať😊v tej druhej skupine patrí Kindercentrum v Maxe v Ziline ak by si si chcela spravit výlet. 😊

11_martina
autor
13. sep 2021

@slecnalemonova veď to že ani sama neviem páčia sa mi aj poľské ,prvý som taký mala a bola som Max spokojná ale nevyužila som športovú časť tie sú strašné podľa mňa. Ale chcela by som ísť do značkovejších ktoré majú lepšie tie športové časti. Dobre ďakujem za tip 👍😇

dzejsik
13. sep 2021

@11_martina poľské sa oplatia len z bazára na hlbokú časť, šporťáky väčšinou nič moc ... no a celkom fajn je Myos vo Zvolene a teraz v BB otvorí novú predajňu BabyTrend, ktorá vyzerá dobre, ale určite najlepší obchod s kočíkmi aký som navštívila je v Prahe Trendy Baby, čo vám je asi na nič, len mne kúsok od neho býva švagriná, tak sme boli obzerať tam .. veľký výber kvalitných značiek, prístup ozaj každému na mieru, ochotní objednať to čo chceš a nie len sety katalógové, fakt super obchod