Chudnutie chôdzou

perdita11
7. jan 2022

Ahojte,
Som po operacii kolena. Uz sa davam dokopy, ale este ma vacsiu namahu zakazanu. Jedine, co mozem je chodza a plavanie.
Tym, ze som kedysi dost aktivne sportovala a teraz mam kludovy rezim, tak som pribrala. Mate niekto skusenost s tym, ze ste schudli chodzou? Ak ano, kolko denne ste chodili? Potrebujem zhodit cca 4 kila.
Dakujem 🙂

karelova
7. jan 2022

Najdôležitejšie na chudnuti je strava. 4 kg schudnes aj tou. Ale ano, da sa chudnúť z akéhokoľvek pohybu.

berenika39
7. jan 2022

Ideální, chůze je zázrak, mrkni na https://www.skolachuze.cz/index.php?stranka=nor...
Stačí hodinka denně, v tepové frekvenci , která je vhodná na hubnutí (220 mínus věk a z toho cca 60-70%), třeba 3x týdně. Pravidelně.

mamina0078
7. jan 2022

Chudne sa kalorickym deficitom, takze kazda aktivita pri ktorej ti vznikne deficit tak schudnes. Ale urcite nie je mozne napisat presne kolko krokov ked treba pretoze najdolezitejsia je strava a od nej sa odvija vsetko ostatne, ked budes mat vysoky prijem kalorii a ostatne ti aj po 3hodinovej a viac ture nadbytok tak priberies alebo ti bude vaha stat ked presne tolko spalis kolko prijmes a ked budes prijimat menej kalorii tak mozno aj hodinova prechadzka ti bude stacit

nwnw
7. jan 2022

@perdita11 staci ti hodina az dve rychlejsej. Ja som tak schudna severskou chodzou 10kilo.