Chudnutie na bežeckom páse

slamka555
8. sep 2016

Ahojte baby
Tak mi konecne vcera prisiel vysnený bežecky pás ;)
pred tehotenstvom som casto behavala v prirode v pohodke aj 6 km miernym klusom 🙂 Behom som vzdy nejviac schudla a vyformovala sa ;) No potom sa uz nedalo 🙂 Az teraz , ked uz dietatko co to odraatslo mam trochu casu aj preseba 🙂 A kedze do prírody sa tiez nedosdtanem kazdy den taak som dostala pas od manzela na narodeniny 🙂 No zlaty to chlap :D ! .. Ale o inom som chcela ...🙂 Mate niekto skusenosti s pasoM ? 🙂 Lebo.. dnes som nanom sla 35 minut striedavo ryhcla chodza , beh a zhodila som z 68.5 na 67.4 kila :D je to vobec mozne ?? :D .. akoze nieze by mi to vadilo .. len neviem ci som naozaj mohla zhodit az kilo za polhodinove behanie ? 🙂 .. Dakujem ahojte

guinevre
8. sep 2016

@slamka555 Nie, nie je mozne za jeden den zhodit 1kg.. Je to pravdepodobne voda, zalezi aj kedy sa vazis, rano ci vecer. Ale tak za tyzden, tyzden - dva sa da zhodit 1kg tuku.

slamka555
autor
8. sep 2016

@guinevre Fuuha no vazila som sa tesne pred behanim 🙂 .. asi to bude ta voda ;) No nevadii 🙂 Bojujem dalej ;)

guinevre
8. sep 2016

@slamka555 Viem, lebo aj ja som sa tak tesila, ale teraz uz po niekolkorocnom boji s (a vitazstve nad) takou 5-8kg nadvahou viem, ze ta cesta je predsa tazsia 🙂 Drzim palce.

slamka555
autor
8. sep 2016

@guinevre Ok v pohode ja som zas taky celkom disciplinovany clovek , ze budem a budem bojovat ! :D .. ;) Ale tych 10 kil chcem dat dolu urcite 🙂 .. Dakujem ;)

petrad15
8. sep 2016

@slamka555 koľko prosím ťa meriaš keď si písala že chceš 10kg schudnúť a teraz vážiš 67?

lidia73
8. sep 2016

@slamka555 to nie je mozne aby si za hodinu na beziacom pase schudla kilo.. ale ked budes pokracovat tak sa dopracujes aj k tym tvojim vysnivanym -10kg🙂 Moj oblubeny sport je tiez beh ale najradsej chodim do prirody a teraz po veceroch ked uz nie je take teplo tak je to nieco uzasne... drzim palce aby ti to co najdlhsie vydrzalo 😉

slamka555
autor
9. sep 2016

@lidia73 jee dakujem za povzbudive slova ;)

slamka555
autor
9. sep 2016

@petrad15 meriam 165 cm 🙂

annie89
27. sep 2016

Ahojte, kočky 🙂
cvičeniu sa venujem už veľmi dlho 🙂 a na svojom fitness blogu sa delím o kopec rád a nápadov na zmenu k zdravšiemu životnému štýlu či motivácii cvičiť. Možno Vám niečo z toho pomôže. Prípadne sa ozvite, rada Vám poradím... s cvičením, s jedálničkom, s akýmkoľvek problémom 🙂 http://pinkironlady.sk/

petrad15
7. okt 2016

@slamka555 tak to by možno stačilo aj nejakých 5 kilečiek dole, nie? Len tak aby si sa lepšie cítila. Ale každopádne ti držím palce aby sa ti to podarilo🙂

slamka555
autor
8. okt 2016

@petrad15 Dnes som sa zo zaujimavosti premeriavala a nakoniec mam 168cm :D .. uz som sa veru dlho nemerala 🙂 .. noo aspon tych 7-8 urcite aby som sa citila dobre ;) .. mavala som 58-59 kil a vtedy som bola uuplne spokojna viac uz som nepotrebovala 🙂 .. citila som sa tak akurat ;)

zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrad15
10. jan 2017

@slamka555 veď to je najdôležitejšie aby si sa ty cítila dobre 🙂 Ako to máš teraz? Som tu dlhšie nebola tak som zvedavá že či si nejako postúpila, hm?

slamka555
autor
19. jan 2017

@petrad15ahojky no momentalne mam 65 kg 🙂 Ale skoro bez behania ..nemala som teraz vela casu :/ .. maly zle spava ..Ale urcite budem makat ked sa to vrati do normalu uz dnes saa beriem :D .. Ale aj tak dobre , ze som zhodila 2 kila ani neviem kde a kedy :D .. kiezby to slo dalej takto samo :D :D .. Takze uz len nejakych 7-8 kg .. k mojej vahe snov : D:D .. :D ..

andrea147
19. aug 2023

@slamka555 ahoj,tak ako,podarilo sa ti schudnúť na bežeckom páse?