Cítite každé kilo na oblečení?

savanna
17. apr 2021

Ahojte, zaujimalo by ma, ci aj vy po pribrati co len 1-2 kil na vahe citite, ze je vam tesne oblecenie?
Vaha mi po zime ukazuje cca 2kg navyse, ale uz citim, ze niektore nohavicky, ktore mi boli predtym akurat, teraz nemozem ani nosit, lebo ma hrozne tlacia, rifle detto, aj na leginach to trochu citim.
Neviem, ci je to aj typom postavy, kazde kilo navyse mi ide len do bokov, nikde inde, inak som chuda. Hneva ma, ze potom pomaly co kilo navyse, to nove oblecenie.
Dufam, ze s teplejsim pocasim pride aj viac pohybu a dam to dole, zatial si vsak asi musim pokupit nove veci.

ruzasipova
17. apr 2021

@savanna Ano. Na obtiahnutom obleceni vnimam kazde kilo.

mondolina
17. apr 2021

@savanna
tiež mám cca 3 kg navyše, cítim na oblečení, ale ma ani nenapadne kupovať väčšie veci, je to pre mňa varovanie, že mám niečo robiť.

0silvia0
17. apr 2021

@savanna ano citim, ale nove oblecenie nekupujem

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ofzuza
17. apr 2021

Nie, vobec. Mne bezne lieta hmotnost 2kg hore dole

simca666
17. apr 2021

Ja len na podprsenkach🙈😂😂😂priberam velmi do hornej casti tela po 2porodoch..inak keby mi brusko neostalo take ake je, tak nohavice obleciem tie, co som nosila na strednej skole😀ale teda na prsiach mi kazde kilo vidno, to je fakt

janulka1802
17. apr 2021

Pri 2kg absolútne necítim, žeby ma niekde niečo tlačilo.

zuzubb007
17. apr 2021

ja cítim aj pri pribratí kila, proste mne to vždy udrie nohy a boky, takže keď nosím mega vypasované rifle, tak veru kilo hneď cítim, že ma hryzú gate

katulkagajdos
17. apr 2021

ja to cítim, ale je to po pôrode, čiže sa mi zmenila postava reálne sú to “len” + 2 kila, a u mna sú veľký problém nohavice- tie kila sú v brušku takze nohavice, čo som nosila pred pôrodom nemôžem- síce ich zapnem, ale to brucho mi vidno - no celé zle proste 😂

savanna
autor
17. apr 2021

@zuzubb007 presne aj ja tak, a u mna je naozaj vsetko len v tych bokoch, nerozlozi sa to ani na nohach, tie mam ako pavuk :D Radsej keby mi to islo do zadku trochu, to by ma hadam aj potesilo, no ale clovek si nevyberie 🙂

0silvia0
17. apr 2021

@savanna juj, to keby sme si mohli vyberat kam nasmerujeme svoje kila, to by bolo krasavic😂

savanna
autor
17. apr 2021

@trema musim aspon to spodne pradlo, aj ked len docasne, mam jazvu v triesle po operacii a celkovo aj kvoli tomu mam nosit volne veci, aby ma nikde nic netlacilo, hlavne v oblasti pasa a triesla.

simonkasim
17. apr 2021

@savanna áno, ja priberiem počas cyklu z vody 1-2kg bežne väčšinou po ovulacii.. Normálne mam pocit ze som pribrala tak 10 😂 a v zrkadle sa vidím akoby som pribrala strašne a postavím sa na váhu a nič 1 kg... Ale tiež mam postavu, že chudé brucho menšie prsia ale väčšie stehna a zadok.. Môže to byť aj tým 💁‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sszuzu8
17. apr 2021

Ani nie 🤷‍♀️ 1-2kg dám kľudne do dvoch dni dole

ninusa221
17. apr 2021

@savanna ani nevrav ako sme doma som pribrala 10 kg a som leniva predtym stale škola robota kino korcule lyžovačky a teraz tak online 9 hodin denne za pc z M/L som presla na L/Xl plus druha brada no a oblečenie ani nevravim zachvilku sa možem ist guľať