Aké rifle nosiť v 5 mesiaci?

sisi2212
20. nov 2019

Čaute ženy, ako to máte s nosením bežných riflí okolo toho 5. mesiaca? Ja som na konci piateho, pribrala som zatial celkovo len dve kila, cize rifle stále oblečiem (bruško mám, ale také menšie zatiaľ), tehotenské mi ešte padajú, lebo tá látková časť na bruchu sa mi roluje dole, len teda mám taký blbý pocit, že tie normálne to brucho dosť stláčajú. Nosíte teda normálne alebo už len legíny, prípadne o číslo väčšie, aby netlačili, keďže už je chladnejšie? Doteraz som nosila šaty s teplejšími pančuškami, len keď už je ochladené sa bojím nosiť šaty, že prechladnem.

evittam
20. nov 2019

@sisi2212 Nos co ti je pohodlné. A netlačí ta. Je cca +13-15st. Ked bude -15 co budeš nosiť? Trosku zdraveho rozumu...

jani321
20. nov 2019

@sisi2212 ja som mala rifle s gumou v páse a o číslo väčšie ako som bežne nosila, a do 7 mesiacov som ich nosila. Potom ked som mala bruško väčšie som prešla na tehotenské rifle... Ale často som nosila 1 tepláky, ktore mi padli do oka a vyzerali celkom fajn... 😊
Hlavne, aby to bolo pohodlné pre teba a netlačilo na brusko...

guma6
20. nov 2019

Ja som nosila z tesca nohavice s gumickou, taky vyssi pas maju. Aj teraz ich maju

sisi2212
autor
20. nov 2019

Musim take nejake pozrieť teda v tom tescu, a ked tak o cislo vacsie, aby ma netlacili, pripadne teda tie leginy ma este napadaju, zateplene, ked uz bude chladno, ze by ma aj taketo rifle tlacili

sapa20
20. nov 2019

Ahoj
Tu na MK je diskusná skupina Tehotenské oblečenie, skus tam 😉

pralinka86
20. nov 2019

Ja som ani brucho nemala, ale bežné rifle ma tlačili.. tak som v c&a nasla tehotenske s takym elastickým pasom s gumou, nie latkovou castou, co sa vyhrna az neviem kam a tie boli super 🙂

ludmilka2407
21. nov 2019

Mam z bonprixu rifle tehotenske a super. Neviem si predstavit ze by som mala nosit obycajne. Kupila som si odtial aj super hrube tehotenske pancuchy, su az ako leginy teplejsie a tie nosim k satam.

gabrielaaaa
21. nov 2019

Ja už rifle nezapnem 😸tak už len legíny 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre