Čo vám pomohlo schudnúť?

2. jan 2023

Dámy rozhodla som sa dať na cestu chudnutia, potrebujem zhodiť veľa veľa veľa 🙈
A tak by ma zaujímalo, čo Vám pomohlo schudnúť? Ako ste schudli? Za aký čas? Čo konkrétne ste jedli a ako vyzeral váš denný jedálniček? Ak ste cvičili, čo považujete za najúčinnejšie cvičenie pri chudnuti/formovani postáv?
Budem vďačná za rady, tipy, triky.
Pekný deň 🌼

koliesko642
2. jan 2023

Jednoznacne kaloricke tabulky...ja som cvicila s trenerom crossfit 2x tyzdenne a vaha stale rovnaka😳😳az ked som si zacala pocitat kJ tak to islo krasne dole.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vahcaac
2. jan 2023

Môžem sa opýtať koľko chceš schudnúť?

autor
2. jan 2023

@vahcaac 20kg

vahcaac
2. jan 2023

Aj ja 🙂 začala som s kalorickými tabuľkami, dúfam že za rok budem na pôvodnej váhe

autor
2. jan 2023

@vahcaac držím palce ❤
Aj si nejako obmedzila potraviny, niečo vyradila ? Pridala nejaký pohyb ?
Bola by som rada keby mam niekoho kto začal v rovnakom čase ako ja, s rovnakým cieľom. Ako taká podpora 😁 čo ty na to ? 😄

vahcaac
2. jan 2023

Napis mi správu. Môžme ísť do toho spolu. Rozpisem ti čo a ako som zmenila

lubka261
2. jan 2023

vysad sol, cukor, biele pecivo. neviem ako si na tom s pohybom, ale aj zdrava troska staci, netreba sa mucit. a pojde to

eskop
2. jan 2023

Mne sa podarilo s výzvou(s jednou babou na insta mesačný plán 60e) 10kg za dva mesiace, teraz cez zimu som zas trochu pribrala ale vo februári sa chystám opäť začať - cvičením 5x v týždni a stravou

s_o_n_i_k_e
2. jan 2023

ja som schudla 40kg za mňa top - kalorické tabuľky, vieš či si v deficite a bez deficitu chudnúť nebudeš, jednoducha matematika. Ja chudnem celý život za sebou mám miion diét, za mňa nedietovať, len zmeniť život a životný štýl. Hýbať sa, mimo výťahu, prechádzky, robiť aktivitu akúkoľvek, ktorá ťa baví a pôjde to. Držím palce! hlavne potom, keď človek schudne musí držať dalej svoj životný štýl, lebo časom prídeš na to, že nie je dôležité schudnúť ale si to aj udržať 🙂

nikitka444
2. jan 2023

Ja sa chystám stále, ale už musím. Čiže pridala by som sa

missviolet
2. jan 2023

schudla som za rok 22kg a to som par mesiacov nebola vobec ani striktna (napr v lete), dalsich 20+ ma caka este tento rok. velmi, ale naozaj velmi mi pomohla chodza - vsade. nachodim 240 000 - 300 000 krokov mesacne a zvysujem si to stale, neskutocne to pomaha davat dole kila. Pouzivam kaloricke tabulky, prijem som si dala podla Jozefa Totha. Snazim sa prijat co najviac proteinu a vea cistej vody pit. teraz zaradujem cvicenie s kettlebells. to je tak vsetko

vahcaac
2. jan 2023

@missviolet klobúk dole, si dobrá 🙂

autor
2. jan 2023

@missviolet ahoj, zaujalo ma to s tou chôdzou.
Denne nechodím celkom dosť, mesačný priemer mi to robí niečo cez 10tisic krokov, za deň, ale to preto že december bol škaredý a nechodila som toľko na prechádzky 🙈
Za mesiac mi to vyšlo niečo malo cez 300tisic krokov, ale mne ta chôdza nejako nepomáha 😔

kotvickaa
3. jan 2023
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

za 6 mesiacov -18kg. Jedla som co mam rada, akurat upravene porcie a trocha zdravsie. Pridala som viac pohybu 3-4x tyzdenne. Chce to rozumny kaloricky deficit a ist na to radsej pomalsie. Pokojne mozes jest aj buchty od babky, len ich musis vediet vhodne skombinovat aby telo dostalo vsetko co potrebujes. Hlavne nehladaj ziadne doplnky vyzivy, najskor treba mat v poriadku stravu ;)

anabel2341
3. jan 2023

Používam kalorické tabuľky, viac sa hýbem (upratujem,snažím sa všade chodiť peši,tancujem doma, cvičím pol hodinu) ja som závislá na sladké..takže je to pre mňa veľmi ťažké..ale nikdy nezakažem môjmu telu jedlo, ak mám chuť na sladké dám si, ak mám chuť na slané dám si ale s rozumom
Ale ja som pribrala preto lebo som mala nedostatok pohybu, pohyb a vyvážená strava a pôjde to..😊 držím palce môj cieľ je 15kg..

mamma_miaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisaaairdacova
26. feb 2024

Ahojte chcem sa spýtať neviem či sa mi to len zdá ale ako by som mala žltu pokožku a strašne som schudla prosím vás co to môže byť .
Ale už druhý rok sa stresujem mám dvoj ročného syna a ročných dvojičiek .
Neviem fakt čo to môže byť bojimsa či to nemôže byť rakovina.

matasok001
10. apr 2024

@vahcaac mohli by ste prosim poradit aj mne ohladom chudnutia?Dakujem.