Dukanova diéta - skúsenosti

1. jan 2023

Ahojte žienky, prajem všetko dobré do nového roka.
Od zajtra by som chcela začať chudnúť s dukanovou diétou.
Nájdu sa tu ženy ktoré za jej pomoci schudli a podelia sa o skúsenosti, rady, tipy a triky? Budem veľmi vďačná.
Pripadne ak by sa našla žienka/žienky ktoré by to chceli skúsiť tiež a pridali sa ku mne, budem ešte vďačnejšia 😁
Potrebujem schudnúť 18kg takže podpora a "kamoška do boja" by bola super.

viestta
1. jan 2023

Dukanova dieťa je istá cesta k jojo efektu

janetinka27
1. jan 2023

ahoj, drzali sme ju v praci. schudli sme, ale bolo to drahe a sprotivilo sa mi vela potravin, lebo som ich casto jedavala - tvaroh, plesnove syry, maso, niektore salaty atd.
po diete to slo naspat hore

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
korra
1. jan 2023

Schudnut snou schudnes. Je velmi motivacna, kedze vysledky vidis velmi skoro (odvodnis sa), velmi zalezi od tvojej pevnej vole po ubytku, resp ked sa dostanes do stagnacie. Odporucam sa nespoliehat len na nu, pridat aj nejaky ten pohyb. Po vysadeni, to ide velmi rychlo hore. Drzala som ju so sestrou pred tym ako som ostala tehotna. Schudnut som schudla, uhnala som si popri aj hemoroidy a na zaciatku mi to uplne rozhasilo cyklus. Samozrejme v tehotenstve som vsetko krasne nabrala aj a bonusmi a uz som sa knej nevedela vratit. Skusala som kadeco ine...momentalne som vsadila na "stay dobry" pohyb. Nie, nejde to tak rychlo ako s dukanom, ale citim sa fajn. V kazdom pripade, neodhovaram ta, vyskusaj sama na sebe. Vlakninu nezanedbavaj (ovsene otruby, kupovala som v kaufe, ale mozno su aj inde).

1gabriela13
1. jan 2023

Kedy už každý pochopí že žiadne diéty neexistujú ? Existujú zdravý životný štýl,zdravé stravovacie návyky a to nie na mesiac dva,ale dlhodobo. A navyše je to za minimum peňazí. Ale každý ako chce. Šťastný nový rok

poopsie
1. jan 2023

Moja mamina ju drží a riadne schudla...píšem, že drží ešte stále, lebo to už nikdy nemôžeš začať znova jesť normálne ináč sa dostaví jojo efekt, Nedrž žiadnu diétu, musíš zmeniť životný štýl, tak aby bol z dlhodobého hľadiska udržateľný. Moja mamina sa stále vyhýba ryži, zemiakom, pečivu