Nidora systém na chudnutie

lilysk
29. mar 2014

Skusisli ste to niekto ?Je to pravda co o tom pisu ? A ak ste to kupovali odkial ste objadnavali a za kolko ?
Dakujem

lilysk
autor
18. jún 2014

@krmlicka Noooo ja som z Herbalife schudla 17 kg 🙂)) Mne osobne to velmi pomohlo -nelutujem ani korunu co som do toho investovala 😉

repkaz
24. jún 2014

Dievcata, ktore nekojite a nie ste "dva v jednom" 🙂....a snazite sa schudnut, mozem zohnat uspesne spalovace tukov... Botanical slimming soft gel...urcite poznate koli dobremu menu 🙂...kto ma zaujem, piste IP 🙂..su naozaj 100% ucinne, baby maju s nimi vynikajuce skusenosti a ja tiez!!!!

sonulikus
25. jún 2014

@martanka0902 daj prosim ta vediet ako si dopadla s Nidorou, ci to stalo za tie peniaze..🙂 Dik.

laptopka007
30. jún 2014

@repkaz
Ahoj čostojí balenie a na ako dlho je?kolko si schudla?dakujem

profistavba
15. júl 2014

Len pre uplnu informaciu: klasicky podvod s balamutenim klientov ,pretoze vyrobok nemate komu vratit!!!! Ten tzv odosielatel v zahraňici o Vas nic nevie a s nasimi zakonmi nema nic spolocne! Tolko zo spravy SOI ak chcete vyrobok vratit!!! Neexistuju ziadne zazzracne tabletky len kopec dôvercivych " hlupakov"
Zoberte rozum do hrste a uvazujte preco chcete rozdavat a vyhadzovat peniaze! Aj ja som naletel ked som chcel manzelke spravit radost

kusit
15. júl 2014

Ja to skúšam už dva týždne a ani deka dole, a navyše ma hrozne bolí hlava tlak mám kolísavý, tak to idem vysadiť.

1zuzinka12
18. júl 2014

@repkaz Ahojky,kolko stoji balenie a na kolko vydrzi?

hepa
18. júl 2014

Ahojte. Ja som uspesne pred rokom a pol schudla s firmou Oriflame 10 kg a nedavno som sa rozhodla, k tomuto sposobu sa vratit a zhodit dalsich cca 8 kg. Len pre info, od schudnutia mam stale tu istu vahu, takze ziaden jo-jo efekt.

katarinamarkova
18. júl 2014

jaaaj, ako tomu mozte ludia verit??? chcete schudnut, jedzte normalne, zite normalne, hybte sa normalne!!!
to ze neodpovedaju na maily- samozrejme 🙂
to ze to nemate kam vratit - samozrejme 🙂
mimochodom SOI s tym nespravi nic, pretoze je to SLOVENSKA obchodna inspekcia a do jej komptencie nespadaju HAHRANICNE firmy 🙂
ved jasne ze taketo nieco sa stale opakuje? a ze okradaju ludi? ano, lebo na taketo blboviny im ludia naletia, tak preco si nezarobit.........

oravese
19. júl 2014

Zeny tabletky neberte radsej sa hybte.

kozicka
27. júl 2014

Akoze na co kupovat Nidoru? Kupte si Balantainess🙂) vid prispevok z 18.juna. Len pri tejto diete sa neda soferovat, co je trochu nevyhoda.

sydnuska
1. aug 2014

Baby... objednala som tu prekliatu NIDORU a teraz to lutujem. Myslite ze sa da objednavka zrusit? ako postupovat?

evittam
2. aug 2014

Baby, baby už x-tá téma na tento spôsob, tabletky,nohavice,koktejly,a podobné hovadiny NAOZAJ nepomôžu! Jedine sa hýbať,cvičiť a upraviť jedálniček..... 😀

evittam
2. aug 2014

@sydnuska Ak si to ešte nezaplatila tak skús zrušiť objednávku a ak ti povedia že sa to nedá tak nepreber balíček....

gabriela36
3. aug 2014

Ahojte,precitajte si toto..http://zaujimavosti.net/problemove/podozriva-st...
A vsetky tie reklami na tabletky su o tom istom

patulka83
3. aug 2014

@sydnuska ahoj,predpokladam,ze si im napisala aj svoj e-mail, na ktory ti poslali prijatie objednavky.Tak im odpovedz ze, "rusim objednavku" a hotovo...tak som to urobila ja a na druhy den mi napisali,ze beru na vedomie zrusenie.

sydnuska
3. aug 2014

@patulka83 ano poslala som zrusenie objednavky... ale zatial sa neozvali...

anjeliksekacik
4. aug 2014

Chiliburner by som absolútne neodporúčala, akurat čo tak z toho žalúdok bolí. a Nidoru mám doma, je naozaj dobrá. sypete si ju na jedlo. jedna polovica je označená ako sladké a druhá ako slané. na všetko čo neni tekuté odporúčam sypať. Sypem tak aby bolo videť že je to akoby osolené.. Nidora zabranuje a stahuje žalúdok. ked jete a cítite že máte dosť nedotlačte to do seba ale odložte jedlo na neskor. Vdaka nidore zjem aj z polovičnej dávky jedla ešte polovicu. funguje. U nás ju máme v rodine všetci a všetci sú spokojný.

ullucka
4. aug 2014

@nikolette75 ahoj tak ako to dopadlo funguje to alebo ani nie?dakujem

salon212
6. aug 2014

dnes som obdrzala Nidoru a to ma par dni do konca expiracnej doby,konkretne do konca mesiaca.Tak sa musim poponahlat a rychlo a casto jest,aby som to pouzila.... 😢 je to zrada,najradsej by som to vratila,ale asi nieje kam,Iveta

sydnuska
6. aug 2014

chvala Bohu mi tu objednavku zrusili... mala som stastie ze som to objednala cez vikend a nestihli mi to odoslat ...

zita19
6. aug 2014

smejdi predavaju starym ludom superzazracne hrnce a podobne ptakoviny a mladsim rocnikom zazracnosti na chudnutie... Starym ludom sa necudujem, ze sa daju ojebabrat, lebo ich mentalne funkcie uz trosku pokryvkavaju ale ze na podobne capoviny na chudnutie sa daju nachytat ludia, u ktorých mentalne funkcie by mali byt plne funkcne je mimo moje chapanie...

lionx
10. sep 2014

ahojky,,dnes mi to mangel objednal,,som veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi zvedava co to sposobi 😉 necakam ziadne zazraky,,ale sak ked uz objednal,,tak skusim nie 😀

dantusa
21. sep 2014

Vsetky tu vypisujete ako nemate cas sportovat.keby ste namiesto tohto 25minut posilovali.nemusite riesit blbu nidoru atd..ved keby ten zazrak fungoval tak na celom svete neni jedneho obezneho. Asi tam

gabca1231
23. sep 2014

prosim vas neviete niekto ci by som mohla nidoru uzivat ked dojcim??
dakujem z a info

subica2
23. sep 2014

@repkaz ja ho beriem od 8.9 a mám -2 kg - nie je to málo?naozaj jem oveľa menej ako predtým, ak aj niečo zjem, tak len málo a som plná, dosť ma smädí - vypijem cca 2 l čistej vody, necvičím, ale zdá sa mi to za tie 2 týždne veľmi málo, nie?bojím sa, že sa to nerozbehne...

dusekovci
23. sep 2014

@gabca1231 ja som dojčila počas Nidory,ale totálne mi nezabrala, je to púlná hlúposť. Brať Nidoru je hlavne v hlave. Prýkrát som sa cítila super, ked som si ňou posypala jedlo. Vôbec som nebola hladná. A dlho mi to aj vydržalo. Ale ostatné dni... boli tie moje žracie. keď mám stres, nekontrolovateľne žeriem. hlavne čokoládu a aj s poýpaním Nidory som nemala problém spráskať 3 naraz... A na dojčenie nemyslím, že to malo nejaký vplyv. Aspoň malá sa nesťažovala 🙂

ali223
23. sep 2014
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@gabca1231 to by aj mna do buducna zaujimalo 🙂

repkaz
23. sep 2014

@subica2 ...vsetko zavisi od nadvahy...ti, ktori ju maju vyssiu, tym to ide rychlejsie,ale 4-7 kg z jedneho balenia je optimalne...treba sa odmerat , rychlejsie to ide dolena cm nez na kg....zapis si miery a kazdy tyzden sa odmeraj 🙂

subica2
23. sep 2014

@repkaz no zatial ani na cm to nie je veľká sláva, možno 1 cm, ja mám 165 cm a 80 kg - teraz 78 kg, čiže nadváhy je dosť, začína ma chytať depka...veľmi som tomu verila...