Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

fifitko25
20. júl 2014

@moncacko123 existuje na ten obchod link? Vdaka

victory1
21. júl 2014

@bubca7 Ako kocenka? Drzis sa? A cvicis? Ja som bola 4 hodky po kopcoch v sobotu miesto cvicenia...mame kosik hribov a nohy ma bolia este dnes... 😀

bubca7
24. júl 2014

@victory1 ahojky zdravim.s GRECKA momentalne cvicit som necvicila ale zato som zacala chodit na bicykli a schudla som 1.6 ale teraz sa snazim na dovolenke ale manzel domna rype ze je dovolenaaaa asi tak a ty ako si natom ja si zatial uzivam ale po dovolenke idem uz nato vies na co???? Takze asi cvicenie nehrozi ale to neva🙂

moncacko123
28. júl 2014

fifitko25 ano https://www.facebook.com/pages/Norbi-Update-Žil... 🙂 prípadne mi napiste spravu vysvetlim )

moncacko123
28. júl 2014

@fifitko25 ano https://www.facebook.com/pages/Norbi-Update-Žil... prípadne mi napiste spravu vysvetlim )

fabula
29. júl 2014

Predam knižku norbiho tajomstvo po novom ...

bubca7
31. júl 2014

@victory1 ahoj ako.si natom nieako si sa stratila kde si co nove daj a.prehanaj:;);););)

sukrin
31. júl 2014

Mluvilo se tu o Sukrinu - před několika měsíci jsme získali výhradní zastoupení pro ČR, Slovensko a Polsko. Na Slovensku zatím pobočku sice nemáme, ale posíláme ho poštou.

Objednat můžete na sukrin.cz, obratem pošleme kalkulaci v EUR. Momentální cena je 9,95 €, ale jsou možné množstevní slevy a také nabízíme obchodníkům za velkoobchdoní ceny. Poštovné je od 5 € podle hmotnosti celé zásilky.
Pokud máte nějakého oblíbeného prodejce, kontaktujte nás - zkusíme se s ním domluvit, aby přidal Sukrin do své nabídky.

P.S. Jen pro upřesnění: Sukrin se nevyrábí v Rakousku, tam je pouze sídlo distribuční firmy. Je to výrobek norské společnosti Funksjonell.

sukrin
31. júl 2014

@vikina74
Před chvilkou jsem přidal příspěvek o Sukrinu, teprve potom jsem si všiml, že jsem měl použít "Odpovez" u vašeho příspěvku. Tak se omlouvám, asi by měl jít rychle zobrazit pod mým nickem @sukrin

victory1
31. júl 2014

@bubca7 Sok na to fajn, 18,6 kila dolu..sa tesim! A ty uz si doma z dovolenky? Ved pis ako bolo, vypravaj a prehanaj...nech zavidime... 😀

victory1
31. júl 2014

@sukrin A co to je? Sorry, nic mi to nehovori...

franck12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubca7
31. júl 2014

@victory1 eeee ja.som este v grecku ale take pekoty ze masaker ale uz sa mi to krati v sobotu rano odchadzame ☹ ale jetu fajne a.co s toho pridem s dovolenky a makame dal 😉

bubca7
31. júl 2014

@victory1 nooo tak to.je.super gratulujem pekne si isla dole s kileckami no ja.nemozem sa pochvalit ked pridem s dovolenky tak zacnem chodit na.bicykli pokial budem moct davam tomu tak maximalne mesiac a zalezi ake bude pocasie mam pocit od kedy.sme.odisli tak stale prsi ☹

sukrin
1. aug 2014

@victory1
Sukrin je přírodní sladidlo, chuťově i objemově velmi podobné klasickému cukru. Jeho výhodou je, že neobsahuje žádné kalorie a má nulový glukemický index. Takže je vhodný pro diabetiky a všechny další osoby, které nemohou používat klasický cukr. Sukrin je vhodný i pro vaření a pečení, a samozřejmě do čaje, kávy apod.
Jak jsem již napsal, je to přírodní produkt. Vyrábí se z hroznů (resp. hroznového cukru) kvašením jako např. víno nebo jogurty, takže i výroba je přírodní, není použito žádných umělých chemických přísad.
Více najdete na webu www.sukrin.cz

victory1
1. aug 2014

@bubca7 Tak si to este uzi a so vsetkym! ..o bicykli rozmyslaj, az ked sa vratis..snad august a september budu slnecnejsie... 😉

victory1
1. aug 2014

@sukrin ok, vdaka za popis...

messue
4. aug 2014

ahojte slivky nesušené kam patria? sú také kyslejšie .... dakujem

bubca7
24. aug 2014

@victory1 caves ako velmi som ani po dovolenke nebicyklovala bo ani bars pocasie nejako nepraje e
ale co uz.uz aj bicykel som zatial odlozila ☺.Veci sa pohly dopredu tak zajtra je moj dufam ze den D 😉 zajtra ideme do toho drz palce zajtra bude dolezity den 😉 zatial pekny vecer

victory1
25. aug 2014

@bubca7 ...jasne, ze drzim palce! A vsetky! 😀 😉 ..daj vediet potom...no...

nutrimas
27. aug 2014

Radi by sme Vam dali do pozornosti velmi zdravu nahradu bieleho cukru, ktr. ma velmi pozitivne ucinky na nase zdravie - Brezovy cukor, ktr. je tiez znamy pod nazvom Xylitol. Je nizkokaloricky, ma nizky GI7, vdaka comu je vhodny pre diabetikov, osetrujuco posobi dokonca aj na zubny kaz, pomaha pri kandidoze - neprekysluje organizmus, nereaguje s kvasinkami (nepozivat do kysnuteho cesta!) je velmi vhodny pre deti,aj tehotne zeny.
Jeho pozitivne ucinky v skratke:
-znižuje neprirodzený pocit hladu
-znižuje chuť na sladké
-napomáha tráveniu, pôsobí proti zápche
-udržuje a stabilizuje hladinu cukru v krvi
-nezvyšuje potrebu inzulínu v krvi
-je nízkokalorický,odkysľuje
- zabraňuje tvorbe zubného kazu, kameňa
-znižuje tvorbu škodlivých baktérií v organizme
-je vhodný pri mykotických ochoreniach, pri candide
-očisťuje organizmus-podporuje vstrebávanie vitamínov skupiny B a vápnika v organizme

Na podporu detoxikacie Vam z nasej ponuky tiez odprucame chlorellu, ktr. ma vyrazne detoxikacne schopnosti a v kombinacii so spirulinou pomaha pri redukcii vahy.
V nasej ponuke na nasom eshope najdete pestru ponuku zdravej vyzivy, jej doplnkov, predovsetkym prirodnych, väcsina z nich je v Bio kvalite. V pripade otazok nas nevahajte kontaktovat, velmi radi Vam poradime.
Brezovy cukor momentalne ponukame v akciovej cene, ste srdecne vitani 🙂

ajka20
31. aug 2014

Dievčatá mám knihy od Norbiho,ak chcete ozvite sa 2 ks rozne - 1 ks za 6 eura už ich nepotrebujem 🙂 🙂

bubca7
3. sep 2014

@victory1 cauko akurat dnes je rozhodujuci den D dufam ze to vyjde 😉

bubca7
3. sep 2014

@victory1 inac ako ti to ide ako si natom dufam ze ta neodfukne vietor 😉

victory1
3. sep 2014

@bubca7 ...drzim opat palec! 😉 ..ja sa mam v pohode...19 kil dolu, teraz som mala trochu hekticke dni, ci skor tyzdne, tak som sport zanedbala /okrem hubovej turistiky cez vikend/ , dva dni som zrala sprostosti, ale uz som zas v pohode... 😉

bubca7
3. sep 2014

@victory1 pekneeee super ta to hej a co cvicis no aj mne by trebalo konecne nieco robit zo sebou ale ale dufam ze budeme len pekne priberat ale s maleho mimca 😉

victory1
3. sep 2014

@bubca7 rotoped, kalanetiku, drepy...a ako to vyzera s mimcom?

bubca7
3. sep 2014

@victory1 dnes cakam na vysledky s krvi mam volat okolo 12h drz palce

victory1
3. sep 2014

@bubca7 jeeej, drziiiiim secky co mam...

victory1
3. sep 2014

@bubca7 Dobre som drzala palce? 😉