Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

bubca7
3. sep 2014

@victory1 vellllmiiii dobreee dakujeeeem😉😉😉😉vyzera ze to vyslo HCGmame 75 tak dufam ze zatial staci a v pondelok uvidime len lepsie vyskedky az sa bojim o tom hovorit aby sa nieco nepokaslalo 😉

victory1
3. sep 2014

@bubca7 jupiiii, jupiiii, jupiiiii! Tesikujem sa spolu s tebou!!!! 😎 😎 😎 😉 ...tak teda psssssssst do pondelka a potom pekne podaj spravu!!!! Neboj, bude to uz len super! 😉 😎

bubca7
8. sep 2014

@victory1 takze sa nam sprava potvrdila konecne to vyslo ani tomu neverim az teraz si uvedomujem ze som fakt tehotnaaaaaa od poobedia ako sa to potvrdilo si to zacinam az teraz uvedomovat asi mi niekto stoji na vedomi a to som myslela ze sa uz nebudem tesit s takej spravy JUUUUPIII dufam ze nic neprerieknem 😇😇😇😇☺☺☺☺☺☺

victory1
10. sep 2014

@bubca7 Gratulujeeeem, mamina! A zmen si status, ze cakas.... 😀 😀 😀 ...nic nezarieknes, vsetko dopadne na vybornu! 😉

ajka20
17. sep 2014

@bubca7 gratulujeem 🙂 jejej čo čítam mamurka 🙂

bubca7
17. sep 2014

@ajka20 no caves stratena ako a ty si sa kde stratila Ako pokracujes no dufam ze to tak aj bude zajtra idem na prvy ultrazvuk tak som zvedava a ty pochval sa ako co nove 😉

ajka20
18. sep 2014

@bubca7 tak v lete som málo cvičila,furt sme opekali a aj vínkovali ,tak nemalo význam chudnúť 😀 😀 a teraz už 2 týždne makám, Jill M tak sa cítim fajn, aj keď som bohviečo neschudla,ale cm išli dole tak v tom všetkom vidím pozitívum,že aspoň nepriberám 😀 a tebe držím palce ,ktorý si mesiac ?

bubca7
18. sep 2014

@ajka20 kila niesu dolezite ale cm😉to je hlavne ja som aj ked tiez uz necvicila snazila som sa dodrziavat podla stravovania ele som len na zaciatku par tyzdnov dnes bol prvy ultrazvuk tak dufam ze vsetko bude ok vcera som nieko spinila tak som sa zlakla ze nam to nevyslo😯ale dufam ze sa mu bude umna pacit 😉

ajka20
16. okt 2014

@bubca7 helou ,ako sa máme??

bubca7
16. okt 2014

@ajka20 ta ako pn 😕zajtra idem na ultrazvuk tak som zvedava co bude dufam ze vsetko bude ok len uz treti den namna nieco lezie tak sa snazim vypotit ale uz lepsie a ty ako co nove pokracujes dalej teraz si uvedomujem ked nemozem ale vobec nic robit ze by som zacvicila ale to si clovek uvedomi ked nemoze no co uz len nech je vsetko v poriadku😉

bubca7
16. okt 2014

@victory1 no ako stratena co nove nieako ta tu nepocut daj vediet o sebe😉

victory1
17. okt 2014

@bubca7 Ale nie som stratena 😉 ..nove mam to, ze som bola na predlzenom vikende v Tatrach ako kompenzaciu za nezrealizovanu letnu dovolenku...a aj ked som sa snazila /teda okrem chlastu 😀 /, dodrziavala som vsetky zasady mojho stravovanie... 😉 ..ale pribrala som dve kila...avsak v pase mam o 2 cm menej a cez stehna o centimeter...tak neviem, ci sa len tukove nenazrate bunky nazrali, alebo sa mi zvysila tym lozenim po kopcoch svalova hmota... 😝

...a co u teba babatko poslucha? 😉

bubca7
17. okt 2014

@victory1 ano dnes sme boli na vysetrenie a malicke ma 3.5cm a dnes som videla cele babo kyvalo rucickami to bol pohlad na nezaplatenie😆😆😆

victory1
20. okt 2014

@bubca7 Teeeda! Paraaaada! Gratulujeeeeeeeeeeem! To muselo byt super! 😎

monikapalo
2. nov 2014

@ultra Mozem poprosit tie recepty poslat na mon251@azet.sk. Dakujem.

extrapm
11. nov 2014

Ahojte, zajtra zacinam.. Musim!! Len jedna otazocka.. Ako casto cvicite??

vlabe
20. feb 2015

ahojte....zienky, viem, tato diskusia je starsia ale zrejme ste v stravovani podla norbiho skusenejsie....darilo sa Vam chudnut?snazim sa zohnat tu jeho prvu knihu, ale marne...neviete poradit?aj tak celkovo Vase skusenosti s tymto zivotnym stylom....niesom leniva, ale citat 381 stran 😀 dakujem

lulusha
20. feb 2015

@vlabe ahoj! ja som isla podla Norbiho cca pred 2 rokmi, aj s mojim muzom naraz...ja som dala dole cca 4 kg a moj muz 15 kg (on schudol z 95 kg na 80 kg - jeho pribeh je aj na Update webe, ja som isla z relativne malej vahy). Musim povedat, ze u nas to zabralo, snazili sme sa jest podla kaetgorizacie potravin - napr. sacharidy, cize prevazne U3 potraviny takmer vobec alebo iba do 12-tej, U2 potraviny do 15.00 a U1 hocikedy 🙂 najtazsie bolo nejest blbosti a nejest ich hlavne vecer 😀 cize vecer sme si davali len biely jogurt so sladidlom a ovocim, pripadne zelene kysle jablka - tie sa stali nasou oblubenou potravinou. Obedy sme si davali nosti z Update, ale da sa to aj bez nich. Z Update sme si kupovali ich chlieb, xylitol, tvarohove tycinky (mnam), cestoviny... Inak sme to s ich vyrobkami neprehanali, da sa to aj bez toho zmenezovat. No a hlavne sme k tomu cvicili, hlavne teda manzel drel ako kon kazdy den.

vlabe
20. feb 2015

@lulusha dakujem! !!!ja somcvicila cca 2,5mesiaca a nic,tak idem aj stravu upravit. ..a tá kniha moze byt aj tá po novom? ??lebo to norbiho tajomstvo sa neda zohnat. ..je aj v tej novej popisane to rozdelenie potravin? ??dakujem

zamilion
20. feb 2015

@vlabe v podstate máš zásady na prvej strane tejto diskusie (elina313). ja som išla takmer podľa toho, niekedy som zhrešila večer zemiakmi, ale odkedy som cvičila 3-4x do týždňa, tak po cvičení mi išli na chuť len šunka syr, jedla som to s ľadovým šalátom. nikdy som však nehladovala.
čo sa týka cvičenia, musíš si vybrať kardiocvičenie, kde trénuješ v aerobnom režime aspoň 40 minút.
ja som začala cvičiť jumping ale môže to byť aj beh. od augusta do novembra išlo dole 9 kg. ale išla som na to naozaj vedecky, kontrolovala som si tepovú frekvenciu takými hodinkami s hrudným pásom z lidlu za 16 eur. no čo je podstatné pre mňa - bolo to bez hladovania a bez vynechania sladkého, či maškŕt. dá sa jesť všetko len v správnom čase.
upravil sa mi krvný obraz (cholesterol) a upravil menštruačný cyklus a v decembri som na prvú šupu otehotnela. viac menej teraz v tehotenstve žeriem, dosť sa napchávam ale po 15tej už chlieb nie, čiže idem podľa tých zásad, už necvičím a zatiaľ som za 12tt ešte nepribrala.

lulusha
20. feb 2015

@vlabe ja mam tiez len tu druhu knihu a isla som podla nej, cize v pohode, je aj tam to rozdelenie 🙂

minnie55
22. feb 2015

Ahojte 🙂 Nájde sa tu niekto, kto sa pri chudnutí stravoval výlučne jedlami na donášku z Norbi update ? U nás v KE ponúkajú celotýždňové menu, rada by som vedela, či sa to oplatí a či s tým má niekto skúsenosť.

weeroni
22. feb 2015

@minnie55 Ahoj, moja mamina a krstna sa stravovali obedikmi od Norbiho. krsnej sa podarilo dat dole 25 kg a mamine skoro 20... nepotrebovali ani celodenne stravovanie- stacil obed alebo menu podla Reky(myslim ze tak sa vola polievka aj druhe).. na obed si dali kolko vladali a vecer dojedli ten zbytok. Ranajky uplne normalne, ovocie na desiatu. teraz sa do toho uz pustam aj ja, lebo ako som prestala aktivne sportovat tak sa na mna nejak kila lepia.

minnie55
22. feb 2015

@weeroni Ďakujem za odpoveď 🙂 ja zvažujem, či si objednať Norbiho alebo Vitabox, zatiaľ vyhráva Vitabox, tak sa ešte rozhodnem. Mám na to celý týždeň, lebo idú prázdniny, takže to nič ale potom od marca sa do toho pustím naplno.

silvinka
25. feb 2015

ahojte

prave bojujem s Norbi Update aj ked boj to nemusim nazvat , za tyzden a pol mam dole 1,5 kg bez hladu a nejakeho extra cvicenia , rozhodne odporucam, draheho sef sa stravuje mesiac podla norbiho a dal dole 10 kg

petruska1212
28. feb 2015

Baby,poslite prosim link,cez ktory objednavate potraviny,prosim...nemozem sa k tomu doklikat a davnejsie som objednavala a nepametam si uz

petruska1212
28. feb 2015

Baby,este 1 otazocka,cim nahradzate pecivo? Len polystyrenovymi chlebikmi ci aj daco ine existuje?

vlabe
28. feb 2015

@petruska1212 ja si kupujem u norbiho ich chlieb...balena krajana polka za1,90...je drahy ale mam ho na 5dni a jem ho len na ranajky

weeroni
28. feb 2015

ja som skusala uz aj upiect doma chlebik z norbiho muky, nebol dokonaly (lebo som este len zacinala s pecenim chlebika doma) ale myslim ze druhy pokus uz bude lepsi...