Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

petruska1212
28. feb 2015

@weeroni piekla si ho v pekarnicke?

weeroni
1. mar 2015

nie nie v trube som ho piekla normalne..mame aj pekarnicku ale v nej som to este neskusala, mozno aj na to pride🙂

martinadu
7. mar 2015

Ahojte a moze sa na veceru milkshake?ze jahody alebo maliny polotucne mlieko a smotana?

tomasleves
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomasleves
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuriatko33
13. apr 2015

@weeroni ahoj a za akú dobu sa im to podarilo? Ja mám 78kg a potrebujem ísť na 63 kg,celý deň budem od nich na strave

weeroni
24. apr 2015

zhruba za 3/4 roka... ale prve kila isli lahucko, potom sa to na dva mesiace zastavilo- ale to je uplne normalne a potom znova sa to pomaly pustilo...

weeroni
25. apr 2015

baby, na buduci tyzden mam uz objednane papanicko od Norbiho... rada by som ale nasla "sparing" partnera, aby som si mala s kym menit recepty, obcas si ist zacvicit, rychlu chodzu, MOZNO beh a tak... proste hladam niekoho kto ma nakopne ked budem potrebovat a zase naopak ja potiahnem aj bude treba 🙂
dufam ze sa niekto najde🙂

perla200
27. apr 2015

baby prosím Vás a to musím jest len norbiho? nič iné?

jana27011972
28. apr 2015

Ahojte. Pridávam sa. Nakopla má kámoška, som ju dnes pochválila, že schudla. A ona si zas všimla,že som pribrala, cítila som sa hrozne, hoci viem, že má pravdu. Za posledný rok som pribrala 10,dnes mám hrozných 92 kg, výhovorka , že som sa prehupla cez 40tku neobstojí. Samizda to vidno aj na zdraví. To sú tie moje večné diéty. Pri Norbim som už schudla , je to asi jediná diéta, pri ktorej ma neroztriaslo, len potom prišli Vianoce a bolo. Dodnes som nenašla silu vydržať. Takže idem na to , pretože chcem byť hlavne zdravá a samozrejme príťažlivá pre svojho manžela. Lenže ja nemám možnosť objednávať si obedy, takže musím o to viac rozmýšľať , čo zjem

weeroni
3. máj 2015

ja si norbi stravu objednavam len na obed, inak ostatne jedla normalna strava.. snazim sa obmedzit biele pecivo trosku a jem viac ovocia a zeleniny ako doteraz... chcela by som ale nejake chutne recepty povymyslat, co si viem aj doma urobit... nemate niektora doma knihu receptov od norbiho? pocula som ze su tam celkom dobre veci,ale popravde este som ju nehladala v knihkupectve

jana27011972
5. máj 2015

@weeroni dost cerpam recepty od dievcat co drzia dukanku. Na fb maju skupinu kde si navzajom radia

weeroni
6. máj 2015

a ktora skupina to je, prosim? lebo som ich nasla viac
@jana27011972

jana27011972
7. máj 2015

@weeroni DUKANOVA DIETA(oficialna pre SR a CR) toto mal byt cely nazov. Je tam jedna kocka co ma e shop s vyrobkamk. Predava aj cestoviny shirataki , ktore mozme aj pri norbi
Mala si ich uz?

weeroni
10. máj 2015

@jana27011972 nie, nemala..ale idem popozerat stranku a inspirujem sa niecim.. mam teraz doma kupeny karfiol a zeler, tak chcem este nieco vymysliet z nich na zajtra... neviem ci zapecene,alebo urobim kremovu polievku

michaelakarasy
13. máj 2015

Do TV relacie hladame damu s hmotnostou cca 100 kg, ktora ma seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov a nevadi jej medializacia. Viac info do spravy.

janituska
13. júl 2015

Ahojte zienky chcem sa zacat stravovat podla norbiho ale nemam knihu staci to co je popisane na internete? Co ako jest a kedy? A a by sa dalo nejaky odrazovy jedalnicek. Dakujem

anaku
14. júl 2015

@janituska staci to uplne. Mne kniha vobec nechyba. Na rano jem vsetko ( ja napr. jogurt s pecivom, chleba so sunkou,syrom,zeleninou, musli s mliekom...obed normalny ako varim pre celu rodinu, samozrejme primerane mnozstvo. Poobede a vecer uz len biely jogurt, zelenina, sunka, syry, acidko...proste U1 potraviny

janituska
14. júl 2015

@anaku Dakujem 🙂

anaku
14. júl 2015

Akosi to tu zakapalo, mohol by sa niekto ozvat, kto sa takto stravuje uz dlhsie, ako sa mu darilo/dari. Alebo niekto, kto aktualne zacina by sa tiez mohol najst 🙂

janituska
14. júl 2015

@anaku Ja zacinam 🙂

zuza7
14. júl 2015

Ja som začala, už 3 tyždeň s norbim 2 kg dole a necvičim

janituska
15. júl 2015

@zuza7 no to je fajn 🙂

zuza7
15. júl 2015

@janituska málo ale nehladujem

janituska
15. júl 2015

@zuza7 ze malo to je faj 🙂

zuza7
21. júl 2015

@janituska tebe ako sa darí ja mam dole dalšie kilečko

janituska
22. júl 2015

@zuza7 no ja este nic ☹

cynthie
26. júl 2015
Používateľ cynthie je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cynthie.

Ahojte baby, norbi update potraviny su zdrave ale obsahuju aj e.cka odpady?
Diky

janituska
26. júl 2015

@cynthie ano obsahuju lepsie mas ked si budes kupovat v normalnich obchodoch 🙂

scerankovakatarina
10. sep 2015

V košiciach je vaša predajňa v Optime ,ale sa ruší.Kde by som si mohla niečo kúpiť z vašej predajne v Košiciach,pretože tam nemajú už ani chlieb. S pozdravom Katarína.