Norbiho update. Ako sa vám darí?

elina313
30. jún 2011

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosť s Norbi update ?
Skúste poradiť, čo ste jedli, ako sa vám darí dodržiavať čas jedenia a budem rada, ak sa pridajú aj kočky, ktoré práve začínajú ... ja idem skúsiť tiež 😉

najorbitka
16. nov 2015

Ahojte dievcata 🙂 Ja som sa norbiho snazila drzat niekedy pred dvomi rokmi ale neuspesne.Nepribrala som,ale ani nechudla.Neviem kde som robila chybu.Teraz by som sa rada nakopla a skusila to znova,len potrebujem trosku poradit.Ja mam ranajky o 9.00 hod.Obedujem po 12.00 inak to nestiham.Viem ze este do dvanastej sa moze papat aj normalny obed ale ak to bude o pol hodku posunute myslite ze to je uz zle?A este jedna vec....vlastne po 15.00 je zakazany chlebik a ako nahrada je tam polystyrenovy chlebik.Jasne ze v norme.Ja som vtedy jedla len dva kusky vzdy na veceru.Je to zle alebo sa to moze?Dufam ze sa nastartujem a vaha pojde dolu 🙂

jonatalinka
3. dec 2015

Čaute kočky, sa stravujem Norbi Update, predtým asi rok vkuse, cítila som sa výborne, schudla som, spevnila. Potom mi to išlo kus už na nervy, tak som prestala tak jesť a jasné, že som pribrala. Ale teraz som zas na to naskočila a už sa teším na výsledky. Len ja nie som ukážková mamina, nemám veľmi čas variť, takže ja si objednávam tie Norbi balíčky, diéta U16, stojí to 8,13€ na deň a je to skvelé, nikdy nie som hladná... Ak ste v nejakom meste, kde majú pobočku a môžte si to dovoliť, odporúčam všetkými desiatimi... 🙂

nela6
3. dec 2015

@najorbitka ked chceš schudnúť, tak použi kaloricke tabulky, nepotrebuješ norbi stravu...treba sa vyznať v tom ako prijímať živiny...norbi je len o tom, že možeš toho zjesť viac, vdaka tomu, že to obsahuje malo živin, máš pocit, že sa nijak neobmedzuješ v množstve....ja som s obyčajnou stravou vpohode schudla 14kg, stačilo si zadať výšku, vahu ktorú chcem, a dodržiavať denny prijem tak, aby nebol vyšši ako výdaj 😎

najorbitka
6. dec 2015

@nela6 dakujem ti za radu a viem ze je skvela lebo podla tabuliek som sa stravovala do nedavna 🙂ale teraz ked uz som videla vahu tak sa mi stavali vlasy dupkom.chcela som zmenu ale mam pocit ze zatial co som sa vselijako stravovala a drzala diety boli tabulky uplne najlepsie :D Takze mus sa zas nadstavit a vazit vazit a vazit.Aj ked uz niektore jedla ma clovek casom v oku.

zuzu007
8. dec 2015

@johaninka kde nájdem rozpis prosim?

kamoni1
24. feb 2016

Pochváli sa niekto výsledkami?

kralovahola
28. mar 2016

Ahojte baby, ako funguje Norbi?

anaku
8. máj 2016

Idem na to😀kto sa prida?

zuza7
12. máj 2016

Ja sa pridam vo dvojici to ide lepšie 😀

anaku
13. máj 2016

Mne uz asi nic nepomoze😂a uz si zacala?

zuza7
15. máj 2016

@anaku dnes som sa obmedzovala, Dala som 2 l vody. Od zajtra idem na to.

zuza7
15. máj 2016

@kralovahola na 1 strane je napísane čo kedy môžeš jesť.

lilinka77
16. máj 2016

Ahojte dievčatá. Rada by som sa k vám pridala.. Nemáte niektorá tú knihu Norbiho tajomstvo na požičanie? Ďakujem

anaku
23. máj 2016

Caute zeny. Tak ako,chudnete?
@najorbitka
@zuza7
@lilinka77
Piste nech nam je veselsie😂.

lilinka77
23. máj 2016

@anaku Ja som ešte nezačala 🙂. Presne tomu nechápem, chcela som prečítať knihu, ale je vypredaná..To stačí dodržiavať tie pravidlá na prvej strane? Načo sú potom tie obchody s Norbiho potravinami? Normálny cukor je úplne zakázaný? nemám rada umelé sladidlá, ani stéviu..A tebe sa ako darí? Koľko držiš? Ako dlho a z akej váhy si išla? Používaš tie up date potraviny?

anaku
23. máj 2016

@lilinka77 ja s tymto len zacinam. Kedysi davno som isla zo 70 na 55 s niecim podobnym. Riadim sa len tym na 1. Strane. Knihu mi netreba. Doobedu mozes prakticky vsetko a poobede uz nie muku cukor zemiaky ryzu atd mozes iba tie u1 potraviny. Norbi potraviny su asi o tom,ze mozes vecer aj tu ich cokoladu chleba buchty atd. Su v nich len u1 veci tak preto. Ale ja sa budem radsej stravovat podomacky stylom na ranajky hocico normalny obed a poobede a vecer uz len u1 veci napr jogurt biely maso so zeleninou atd proste bez muky cukru zemiakov a ryze😊umely cukor urcite jest nebudem a tie ich veci uz duplom😊

lilinka77
23. máj 2016

@anaku tak dáme sa spoločne na to?

lilinka77
23. máj 2016

@anaku No vyzerá to jednoducho. Jesť potraviny v správnom čase..Tak som este rýchlo teraz zbodla bryndzové halušky aby mi náhodou do zajtra rána neutiekli z chladničky.. 😀 . A čo cvičenie?Cvičíš??

anaku
23. máj 2016

@lilinka77 ja uz idem podla toho. Cvicit chcem na eliptickom trenazeri co mam doma😊mi to aj vyhovuje,ze jem tak organizovane nie piate cez deviate ako doteraz. 😊Uz len vydrzat a dufam, ze to bude mat aj nejaky efekt.

lilinka77
23. máj 2016

@anaku A ako dlho sa podla toho stravujes? Vidis uz aj nejaky ubytok?

anaku
23. máj 2016

Iba par dni takze zatial nic extra😂ale citim sa lepsie a viditelne mi "splaslo" brucho. Ale tak ja mam z coho chudnut ty kolko vazis ak chces napisat samozrejme

lilinka77
23. máj 2016

@anaku Ja by som chcela 4-5 kg. A hlavne nejako by som sa chcela nastartovat a zacat cvicit..Brucho mam ovisnute a vlastne cele telo ako huspenina..ale doma sa neviem prinutit..mozme pisat cez ip?

anaku
23. máj 2016

@lilinka77 kludne pis😊

taralea1982
11. jún 2016

@elina313 super rozpisane. Trápim sa dukanovu diétou už 3mes a váha -9 kg. Žiaľ veľmi mi tam chyba ryža a zemiaky.smiem vedieť koľko si schudla a z akej váhy. Dakujem

dia001
19. júl 2016

Ahojte, neviete mi poradiť niaký dobrý recept na zaváranie s Update, alebo dobrý zákusok, privýtam všetký recepty!!!ďakujem

fanyja
4. aug 2016

Ahojte,
som tu nová, prosím )Vás kde nájdem tie kódy U1, .... na zaradenie potravín...
ďakujem za odpoveď

anaku
4. aug 2016

@fanyja pozri na prvej strane tam je vsetko. U1 su tie potraviny od 6 do 22 hod co sa mozu jest😉

katushka249
20. aug 2016

Ahojte všetci, chcem sa spýtať, kúpila so si tú Norbiho knižku, ale pravdu povediac nerozumiem tomu. Volá sa to Norbi po novom alebo také niečo a základy životosprávy. Kúpila som si zlú knižku? Alebo vážne neviem :/ Prelistovala som to a sú tam aj kódy potravín, ale nejaké základné pokyny k diéte som nenašla. Prosím, nenašiel by sa niekto, kto by mi to do správy vysvetlil?
Ďakujem vopred.

selvadgia
22. aug 2016

Prosím vás,kde môžem objednať niečo na papanie od Norbiho?

monca1111
2. mar 2017

@grimaska4 vidim,ze mas toto stravovanie v malicku...dole klobuk...chcem si urobit 14 dnove menu norbi...knizku mam...nemohla by si mi poradit nejake recepty prosim ta pekne....dakujem,maj sa krasne