Rasberry keton Dr.oz

zaba912
16. okt 2012

ahojte babenky viete mi niekto poradit o tomto lieku? zevraj je to super novinka ktoru odporuca aj Dr.Oz? 😲

domidomi
13. nov 2012

@monita662 ahoj ja som ich tiež začala brať 6. nov. no ale moc som za ten týžden neschudla nejako len 0,7 kg no nič moc a upravila si si aj jedálniček? lebo ja sa musím priznať že som za ten týždeň dostala dve torty tak som si dala. a berieš dve cez deň, alebo po jednej?

domidomi
13. nov 2012

@monita662 no presne takto aj ja len ja jem iba jednu tabletu denne tak to je asi chyba takže od zajtra budem jesť dve tablety tak možno to pojde rýchlejšie dolu 😵

monita662
13. nov 2012

@domidomi ahoj ...ja som to kupila cez ebay ja zijem v uk tak preto to bolo take lacne ...berem jednu rano a jednu pred obedom 🙂 drzim palce 🙂

mia222222
19. nov 2012

takže kočky....uz 2 krat som ziadala o vratenie penazi...ale ani raz sa neozvali...!"uživala som to 17 dni,nič sladké ani slané,ani prejedanie...! a pribrala som!!!je to klamstvo...a to som chcela aspo 4 kilečka dolu....a práve naopak- pribrala som...! ta reklama vyzerá fakt dobre ale nedajte sa oklamat,tak ako ja a vela iných...!

mia222222
19. nov 2012

@ejka151 ja som tam chcela dat príspevok ,že som z práve naopak pribrala ale nepustilo ma to tam tiež...a čo to asi znamená?že je to klamstvo 1.triedy

ada9999
20. nov 2012

takže baby ja o 2 dni končim s uživaním.za cely mesiac som schudla iba 3,7 kg.myslím,že to bolo tým že som obmedzila sladkosti na minimum a pila 2,5 l nesladenych čajov denne.a cičenim!!! na cm som spokojna Pas 2 cm brucho 0,5 cm a zadok 4 cm.Takže v tabletkach som sa sklamala ☹ .ale vynahradila som si to pohybom a tym že som sa začla o seba viac starat.Chcem svojich strašne dlho stratenych 63 kg.ked som dokazala postupne zíst z 97! kg na 77 tak sa postupne dostanem aj na 63!!!dufam 😀 teraz ide advent tak si niečo zakážem bud sladke alebo pečivo a pôjde to.Peniaze som ani nepýtala spät nech mi je to poučním raz a navždy!Tkže kočky POHYB A POJDE TO AJ BEZ DR OZA.tak takato je moja skúsenost.Ak ma niekto lepšiu dajte vediet.Ale ja viem jedno už môže tabletky na chudnutie odporučat aj sám sväty neviem kto už žiadne nekúpim!!!!!!

amisa
20. nov 2012

babule dobre vediet.. diki za infosky.. takze plati stale len CICA NEZER a HYB TOU RITOU 😎

marionelka
20. nov 2012

ahoj dievcata ,ja použivám tie tabletky už 2 týždne a beriem ich iba jednu tabletu denne.NO !!! zazrak ???? no neuveríťe ale ja som za 2 týž.SCHUDLA !!! fakt tomu nemožem uveriť tak sa tešim . no schudla som 7 kg.Som strašne rada aj ked s počiatku som si myslela že to je nanič lebo som stále chodila len na velkú.asi tak 2 krát.denne .Jedlo som velmi neobmedzovala iba ak som viac pila vody. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ada9999
21. nov 2012

ktore tabletky máš?tak držim palce a ja som asi nejaká divná beriem 2 tablety a a Iba 3,7 kg za mesiac.?ja už žiadnym tabletkam neverím!!!!!!mala si i tiež tie dr oz ketone forte?

mia222222
21. nov 2012

marionelka...2 denne na velkuú je stále ?ja som bola dnes asi 4-5 krát...

jajavany
21. nov 2012

@marionelka ako sa to vola presne? je viac druhov

marionelka
21. nov 2012

@ada9999
@jajavany
@mia222222 ahojte dievčatá ... rasberry ketone forte.zle som napísala .S počiatku som bola na velkej asi tak 6 krá denne ale asi po 5 dnoch mi to prestalo a teras len 2 krát. Nakoniec som sa rozprávala s mojim doktorom, ze preto som schudla lebo hnačky a časta stolica , patrí medzi nežiadúce účinky .Kedže mám švagra ktorí býva v USA ,rozhodla som sa že dám mu kúpiť malinový keton z lekárni lebo ten bude určiťe originál .potom napíšem výsledok a zistím aj cenu o kolko nás okrádaju .🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monita662
21. nov 2012

no dievcence ja som to dobrala vcera...vysledok -4 kila dole ..neviem ci je to dost alebo nie ... a neviem ci si kupim znova ...ja som mala nie forte ale maxi plus .... asi sa vratim k Acai with green tea ...ztoho som aspon videla ze mi cm idu dole ...ale tie 4 kila co zisli ani nevidet .... hmmm..

vardzikova
22. nov 2012

@monita662 môžem ťa poprosiť do IP napisať o čo ide myslim ohľadom toho whit green tea..dakujem veľmi pekne

ejka151
26. nov 2012

Je pravda, ze caste hnacky znamenaju velke odvodnenie organizmu. Ak by sme aj povazovali za plus to, ze sa precistia creva, tak to za to nestoji. Ani si neviem predstavit, aky ucinok by museli mat tie tablety, ak sa ma schudnut 20 kg. O vrateni penazi ale asi ani nemoze byt rec..

lenka8910
4. dec 2012

tak pomohlo vam to baby alebo nie???

lenka8910
4. dec 2012

@marionelka tak akooo je to styymi tabletkami pomohlooo

miskap2111
4. dec 2012

@lenka8910 myslim, ze toto skutocne nikomu nepomohlo. Ako uz viacere baby napisali, opat ide len o marketingovy tah. Keby existovala tabletka na chudnutie, uz davno by vsetci o nej vededli, ved dnes sa informacie siria rychlostou blesku. A uz davno by ju vsetci brali a boli by stihli.. Takze, ak chces schudnut, ziaden "shortcut" neexistuje. Treba sa zacat hybat, upravit si stravu a byt vytrvala a trpezliva. Tak ako my ostatne, ktore sme sa na toto podujali. Uz dalej nehladaj ine informacie - stracas len cas. Ver mi, ze ked tu bude ucinna tabletka na chudnutie, tak to budes vediet aj bez tohto fora.

lenka8910
4. dec 2012

@miskap2111 taak radsej som zrusila objednavkuu uz treti den cviciim natvrdo zumboou a snaad to poojde dole prirodzenou cestou a mozno si len namyslam ze by to pomohlo ale asi to fakt nieje pravda 😢

jaraferpo
6. dec 2012

koupila jsem si jednu davku rasbery ketone forte nevim jestli mi to pomohlo ale zvažuji o dalši davce uvidime ale nejsem ve sve kuži tak nevim jak dal brala jsem to měsic a pul a žadna změna

jaraferpo
6. dec 2012

muže mi někdo poradit jak dal?? děkuji

lenka8910
6. dec 2012

@jaraferpo tak ja so zacala od vceraa uvidiime ale to nejem vela len ranajky kusok a maly nemastny obed a uz nic a tvrdo cviciiim

ketrinn
15. dec 2012

ahojky ,no kukam o tom zazraku ale mam napad kedze malinovy ketotifen takže musi to obsahovat aj malinovy olej panensky za studena lisovany no nie? po novom roku objednam a skusim ,ja radsej vsetko priprodne a kedze panensky olej telo najlepsie spracuva ,tak ako svoj tuk tak to skusim a potom napisem🙂 ak by chcel niekto skusit toto napisem do posty kde🙂

daniela967
16. dec 2012

Ahojte....Ja som si tento malinový keton objednala tento pondelok, čo som sa vážila naposledy tak moja váha klesla o neuveritelných 4- 5kg. a nejedávam vobec zdravo pravidelne jem večer pretože moja praca mi to nedovolí jesť na čas..mám dve zamestnania a zo stresu som začala priberať...neviem podla mna to záleží na tom aký má človek metabolizmus a všetko...zatial som s tým spokojná...dajte vedieť ako ste na tom vy...:D

janusa1982
18. dec 2012

ahojte baby prave uzivam ten ketonovy zazrak som zvedava lebo mam aj dietu a aj cvicim snazim sa cvicit pravidelne chodim na zumbu som zvedava ci mi to pomoze zhodit nieco mam pocit zatial v brusku akoby som mala svalovku
ale to moze byt aj z prehnaneho cvicenia na kolko som bola leniva a necvicila som 😠 😉

janusa1982
18. dec 2012

@daniela967 daj vediet o mesiac ako si na tom s vahou? ja zatial 13kg dole s vlastnym usilim bez akychkolvek liekov
a teraz si chcem dopomoct tymto zazrakom 😀 tak som zvedava napisem o par tyzdnov ci zabralo 😎 😉

adilat
2. jan 2013

Milé děvy, moc lituji, že jsem na tu vaši diskuzi nenarazila před objednáním "toho zázraku" - určitě bych si ho neobjednala. Teď už mi má přijít a tak se nedá nic dělat. Jsem opravdu zvědavá, jak se mi bude dařit. Těm, co zhubly to moc přeji a dpufám, že se mezi ty šťastné zařadím. Mě by stačilo 5-6 kilíček. Ahoj a přejuvšem spíš to hubnutí než opak.
🙂

1laura22
4. jan 2013

Nekupujte žiadne zázračné nápoje alebo tabletky. Ako to už niekoľkokrát bolo spomenuté, sú to vyhodené prachy. Ak chcete schutnúť, musíte presať žrať a začať jesť. Tu sú 3 základné typy, ak chcete zhodiť: http://www.idealnadieta.eu/3-najlepsie-typy-na-...

pem09
8. jan 2013

ahojte ja som si ich objednala este v piatok ked stali jedna 15eu a taki prefikany boli ze nad 25eu si to mozem obj. 😀 no nevadi uvidim 😉 A neviede kedy mi to dojte lebo som uz nedockava 🙂

pem09
8. jan 2013

@monita662 akolkoich beres a kolko si zatial schudla lebo aj ja som leniva 😀 na cvicenie ale mam maleho ktori milen v roke zaspava a skacem jak opica 😀 😀 daj mi vediet diki zatial 😉