Rasberry keton Dr.oz

zaba912
16. okt 2012

ahojte babenky viete mi niekto poradit o tomto lieku? zevraj je to super novinka ktoru odporuca aj Dr.Oz? 😲

aliss68
6. mar 2013

no,beriem to tretí týždeň a ani deko....doberiem druhé balenie a kašlem na to.som poučena.

aliss68
6. mar 2013

no,beriem to tretí týždeň a ani deko....doberiem druhé balenie a kašlem na to.som poučena.

bibip
21. mar 2013

no baby ja som si kupila nech to vezmwe cert za 38 eu cez net,uziva sa to jedna tableta pred jedlom za 3 dni som dole o 2 kila a to pisem vazne,len treba si kupit tie original

bibip
21. mar 2013

@kaprik1 ja som si kupila nech to vezmwe cert za 38 eu cez net,uziva sa to jedna tableta pred jedlom za 3 dni som dole o 2 kila a to pisem vazne,len treba si kupit tie original ,takze funguje to nejem nic ine stale to iste

lucka127
22. mar 2013

@bibip
kolko ich je v jednej krabicke a na kolko to vydrzi?
ja by som chcela vyskusat ale nie plne balenie resp.plnu cenu..cvicim 5-7 x do tyzdna som na zdravej strave a ta sprosta vaha sa mi aj tak zastavila:( treba mi este 10 kg dole..

rollka
23. mar 2013

"Páčia" sa mi tieto zázračné tabletky. 🙂 Odporúčanie - počas užívania tabletiek sa doporučuje ľahká strava, prísun tekutín a cvičenie - potom načo tabletky. 🙂

harperh
4. apr 2013
renatarebeka
4. apr 2013

ahojte baby, ak BY som chcela schudnut iba par kil, to znamena , takych sedem, tak ako to mam brat? mam zobrat iba polovicu tabliet? poradte mi. Kazdopadne dakujem za kazdu odpoved : 🙂 🙂 🙂 🙂

lucky3
4. apr 2013

Ahojte, tolkokrat som si uz aj ja chcela kupit nejake tabletky na chudnutie, ale vzdy niekto napisal, ze to vobec nepomaha. Tiez si myslim, ze keby to bolo take jednoduche, tak by asi nebol ani jeden obezny clovek. Ale nasla som dietu, pri ktorej som za 2 mesiace schudla 10kil. A od vcera som ju zacala drzat opat, lebo este takych 10 kil by som chcela dat dole.

evelin6
4. apr 2013

Ahojte, aj ja ich beriem, za dva týždne sa mi podarilo schudnut 3 kila. Objednávala som zo stránky www.viacprezdravie.sk, dodanie bolo expresné. Beriem dva tabletky denne. Treba dodať, že malinový ketón je obzvlášť účinný, ak je jeho užívanie spojené s pravidelným cvičením a vyváženou zdravou stravou. Samozrejme keď človek, bude sediet nadalej pred pocitacom a televiziou a bude naďalej jest biele pečivo a piť džúsy alebo pivko, tak účinok nebude efektívne. Určite odporúčam vyskúšať 🙂

kaprik1
15. apr 2013

@bibip ahoj, ako to vypadá? ešte berieš tabletky? stále nad nimi uvažujem a preto sa pýtam. ak ťa to nebude otravovať, tak daj info

cmulinko
15. apr 2013

Ja som zacala brat Raspberry Ketone Burn 500mg objednany z USA a beriem ho 2 krat denne cize moja denna davka je 1000mg .Ja ich beriem ako doplnok k upravenej strave -zatial je to moj 3 den a mam dole 1kg ale nespolieham sa len na tie tabletky a k tomu som zacala pit od vcera aj cisty Pu-ehr caj 3 krat denne.Zmenu stravy zom zacala 1.Februara a do dnesneho dna co je 2,5 mesiaca mam dole 7kg.

dgr
27. máj 2013

@lenka8910 me to nepomohlo mam forte jsou takove do žluta sedela jse stale na wc a mela desny krece po 14 dnech jsem vysadila protože se mi rozblaznila slinivka jsem diabetik tak tet si lecim slinivku

ruzicka383
3. jún 2013

reklama je velmi lakava, ale tbl.cez internet, nemusia byt ani original.

maria7755
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaprezzo
20. jan 2014

Ahoj. Ja len ze mne bolo po prvej tabletke na vracanie, busilo mi srdce, mala som zavrate asi dve hodiny mi bolo strasne zle .... O dva dni som skusila znovu si dat tabletku hned ako som sa najedla klasicky obed pasta a salat a opat sa mi rozbuchalo srdce a tocila hlava . Tak neviem citala som ze niekto ma aj taketo priznaky ,kazdopadne sa bojim uzivat tabletky. Mam Forza raspbery ketone 2:2:1

asapsu
13. apr 2015

Prosim ako to mam objednat. Adresu....diky

bandura
13. apr 2015

ja som mala viacero tabletiek na chudnutie, brala som forksolin, grenn koffe aj ine a neschudla som nikdy ani gram ...neodporucam to radsej vyhodit peniaze na rotoped, stacionar, ale beziaci pas a snazit sa hybat

janka7519
Odpoveď bola odstránená
Zobraz