Ani po druhom odbere krvi nevyhodnotená krv dieťaťa na vrodené vady

luciaapatrik
10. jún 2021

Zdravim mamicky ma tu tiez nejaka takyto problem??? Druhy krat mi nebolo mozno urcit ci moje dieta bude mat vrodenu vadu. Co ste urobili ???

petamich
10. jún 2021

nic 🙂 pockala som na triple, morfologicke sono a ked lekar nevidel ziadnu indikaciu ani dovod na dalsie testy alebo amnio, tak sme sa na to vykaslali

elenita
10. jún 2021

@petamich presne na Teba som si hned spomenula, ked som citala uvodny prispevok 😊

luciaapatrik
autor
10. jún 2021

@petamich a dietatko sa Vam narodilo zdrave?

petamich
10. jún 2021

@luciaapatrik uvidime asi o styri tyzdne 🙂 kazdopadne nemam ani co i len najmensi dovod mysliet si opak, na trisomy sme sli dobrovolne, lebo manzel je ten typ, ze nema rad neznamo a neistotu, takze tragediu sme z toho nerobili - lekar povedal, ze u mna to bolo zrejme riedenim krvi fraxiparinom, vtedy sa to stava (maju to aj malym pismom na zadnej strane)

petamich
10. jún 2021

@elenita 🙂 🙂 ako sa mate???

elenita
10. jún 2021

@petamich pomaly sa kotulam 🙈 31.tt, babatko vazilo pred par dnami 1640 g. Tvrdne mi nonstop brusko uz od 20.tt, ale tusim to uz znasam lepsie a nie je to take bolestive..mam trocha viac energie, uz ma asi chyta syndrom hniezdenia 😅 co sa hodi, lebo sa stahujeme a prerabame, spim tak 4 hod denne..🙈 Vam sa ako dari? Vsetko ok?

luciaapatrik
autor
10. jún 2021

@petamich takze o 4 tyzdne mate rodit? Drzim palce.mam ten isty problem ze mi uz druhy krat nevyhodnotili krv.ale nebudem si z toho robit zbytocny stres

petamich
10. jún 2021

@luciaapatrik hej hej za styri tyzdne by uz sa mal drobec ukazat alebo skor, ked sa mu bude chciet 😃urcite si netreba robit stres, sice zopar percentam ale stava sa to, my sme boli v terminovkach tusim tri - jednej ten opakovany odber vysiel, dvom nam nevysiel (my obe sme pichali injekcie) - moj lekar z toho vobec nerobil vedu a to ja mam 35 a som prvorodicka 🤷‍♀️

drzim aj ja paste, aby bolo aj u vas vsetko v poriadku a prajem bezproblemove tehotenstvo 🤞🏻

luciannka83
11. jún 2021

@luciaapatrik zvolit iny druh testu, amniocenteza v pripade pozitivneho tripla, geneticky usg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre