Bolesť v podbrušku pri sadaní v 17. týždni

hanaxxx
10. apr 2021

ahojte. som 17tt a ked si sadam (tlakom na zadok a brucho ako dosadnem) takmer stale pocitim bolest v podbrusku. akoby som mala v bruchu nieco, co je citlive,bolestive na dotyk,tlak.moze takto boliet maternica, mali ste nieco take, ked ste boli tehotne?

kvietok173
10. apr 2021

alebo zapal vajecnikov chod k lekarovi ja som mala bolest pri zapale. Vytok nemas?

hanaxxx
autor
10. apr 2021

@kvietok173 u lekara som bola vcera, mam si len davat magnezium, ale nemam z toho riesenia dobry pocit. inak mi nic nie je, len tato bolest

kvietok173
10. apr 2021

@hanaxxx a vyter ti bral? Ja mam 4 deti 😉 a kazde rizik tehu a uz sa naucil moj gynekolog ze len pozrel zrkadlami a vzal raz mesacne vyter ci nemam infekciu a preventivne som braal probiotika od spodu ( gynocaps odporucam ) aj peroralne kvoli mikrobiote zaludka. Vsetko na vsetko ma vplyv.

hanaxxx
autor
10. apr 2021

@kvietok173 nie nebral. pred par tyzdnami som brala dalacin krem, lebo som mala nejaku bakteriu, ale odvtedy mi vyter nerobil.

kvietok173
10. apr 2021

@hanaxxx tak to su mudr amateri neznasam to a krcok mas aky dlhy? Ti meral?

kvietok173
10. apr 2021

@hanaxxx napis mi IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre