Bolesti hlavy v 13. týždni tehotenstva

st_277
22. jan 2021

Ahojte, v poslednej dobe ma skoro každý deň prišerne boli hlava, som v 13tt a neviem co s tym uz robit. Ked je to neunosne dam si paralen, ale ten ucinkuje len par hodin, ako casto si prosim mozem davat ten paralen?
Pred tehotenstvom som brala na bolesti hlavy algifen, ale ten teraz urcite nemôzem🤣

gabika9878778
22. jan 2021

@st_277 ahoj. Tiež má bohužiaľ bolela hlava polovicu tehotenstva ja som to len prežila😒😒 lieky som do seba nechcela pchať. Ale lekár mi povedal, že ak je to neznesiteľná bolesť jeden novalgin neublíži. 😝 ja som však nedala ani to

marcelajoskofabko
7. feb 2021

Ahojte som v 7 týždni a mám strašne bolesti hlavy neviem co mi na to pomôže paralen užívam a ten mi pomoze len na 2hodiny ďakujem za radi

st_277
autor
10. feb 2021

@marcelajoskofabko ja tak isto :( sleduj si ci nemas nizky tlak, vacsinou ked ma to chyti dam paralen a kavu a potom mi to prejde, nie je to idealne ale ta bolest je neznesitelna a nie je len obcasna. Nizky tlak je tiez velmi neprijemny. Mozes to mat tiez aj z krcnej chrbite.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre