Chrípka v 18. týždni

qwert77
27. feb 2016

Aj napriek tomu ze som si davala pozor, ochorela som na chripku ☹ . Vsade vela chorych, v buse ci v praci. Vcera som dostala antibiotika (nedalo sa im vyhnut), mam anginu a zacinajuci zapal priedusiek. S antibiotikami som sa uz zmierila, ale trapu ma silny kasel a kychanie. Moze to uskodit babatku? Vzdy ked na mna pride zachvat kasla prikrcim sa a podvedome si chytim brusko. No aj tak sa obavam lebo su namahane brusne svaly aby sa nieco nestalo, nebodaj "neotrhlo" vo vnutri. Boli ste tiez niektora takto chora pocas tehu? Ako ste to riesili? Bojim sa :(

anakristina
27. feb 2016

@qwert77 teoreticky si v menej kritickom obdobi uz.mna bolievalo silno kychanie na zaciatku.ako keby mi ihly pichali do maternice.osvedcilo sa mi kychanie po sediacky pricom som si drzala brucho.ja som sa chripke vyhla tak,ze som sa hodila na pn tak nemusim byt s chorymi :( hlavne sa nenamahat asi a pit zazvorovy cajik

nela6
27. feb 2016

@qwert77 trosku divne su popisane tie choroby, najprv je to chripka, potom angina, a zapal priedusiek...kazdopadne, neprestan normalne jest a pit, co ludia ked su chori zvyknu zanedbat, aby babo malo dostatok zivin 🙂

gyurusiova
27. feb 2016

@qwert77 Ja som chorá práve teraz, ochorela som od priateľa. Lekár mi odporučil homeopatiká a antibiotikám pokiaľ je to len trochu možné sa vyhnúť, paracetamol, zinok, vitamíny pre tehotné a ležať. Veľa piť, jesť bežne, a oddychovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre