Čo na bolesť hlavy v tehotenstve

gabrielaaaa
14. nov 2019

Ahojte baby čo na bolesť hlavy už ma boli tretí deň 😐od začiatku tehotenstva nič iba hlava ale to sú nenormálne bolestí že mi nezaberá ani Paralen a nechcem sa stále napchávať liekmi ďakujem za radu 😍

amarilka26
14. nov 2019

@gabrielaaaa ahoj, mne nepomahali ziadne babske rady :( stacilo mi ked mi gynekolog dovolil algifen, ten pocit ze nieco mozem 🙂 🙂 potom mi stacilo dat si 5 kvapiek a bolo po bolesti 🙂 🙂 aj gynekolog sa cudoval 🙂

nikpa
14. nov 2019

@gabrielaaaa nepotesim ťa, mňa bolela hlava počas tehotenstva asi mesiac nonstop deň noc a nezabralo nič. Potom to prešlo samé zo dňa na deň.

gabrielaaaa
autor
14. nov 2019

@nikpa no je to strašné ten tlak keď sa postavím 😑😑😑 neskutočne no uvidím len ja som potom taká ze nič sa mi nechce lebo čo pohyb to väčšia bolesť 😐

leangela
14. nov 2019

@gabrielaaaa paralen je na silnu bolest hlavy dost slaby, skus nieco silnejsie co si mozes dat, daj si studene obklady a alpou si masiruj celo 🙂

nikpa
14. nov 2019

@gabrielaaaa ja som tak chodila do roboty a pozerala som celý deň do PC a ešte k tomu bolo vonku 38 stupňov 😟 viem ako ti je ale nič sa nedá robiť len to pretrpieť keď ti Paralen nezaberá. Poprípade to spomen na poradni alebo sa spýtaj v lekárni čo ešte si môžeš dať.

mareka49
14. nov 2019

Treba si zmerať tlak. Piť vodu. Ísť na prechádzku a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Zacvičiť si zľahka. Môže to byť aj zo zlej polohy pri spánku, abo väčšia meteosenzitivita v tehu

gabrielaaaa
autor
14. nov 2019

@leangela skúsim ďakujem

gabrielaaaa
autor
14. nov 2019

No ja práveže iné nemôžem aspoň mi nechcú dať

zuzi0911
14. nov 2019

Ja síce nie som tehotná, ale ak mám mocnizly tlak boli ma hlava, no keď sa zdvihne tlak aj bolesť sa zväčší. Tak ak máš tlak nizunky, skus si viac o soliť jedlo plus pohyb a taktiež minerálku Budiš ci Slatina začni piť.

gabrielaaaa
autor
14. nov 2019

@zuzi0911 no ja pijem magneziu ale skúsim no práveže neviem tlakomer nemám 😐

zuzi0911
14. nov 2019

@gabrielaaaa mne po magnézium je ešte horšie. Tlak sa mi zníži viac. Skus nahradiť tou slatinu ci Budiš

leangela
16. nov 2019

@gabrielaaaa nemas vobec zaco, daj vediet...

gabrielaaaa
autor
16. nov 2019

Nakoniec mi zabral studený zábal 😊

madeleine
16. nov 2019

Mne zaberala yoga a dychove cvicenia. Toto mi velmi sadlo, super baba:

https://www.youtube.com/watch?v=B87FpWtkIKA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre