Čo na zápal močových ciest v tehotenstve?

veselalentilka
13. máj 2015

Dobry den, mozu sa v tehotenstve na zacinajuci sa zapal mocovych ciest brat brusnicove tabletky z lekarne? Vdaka

janusa139
13. máj 2015

Radsej len caje urologicke..myslim, ze vela tabletiek sa nemoze v tehu, hlavne 1.trimester

evala777
13. máj 2015

tabletky neviem ale mne veľmi pomáha čaj z petržlenovej vňate, zabera hneď, tá sa hádam môže v tehotenstve

marcelatje
13. máj 2015

Brusnice sa v tehotenstve neodporúčajú ....

simsalabim
13. máj 2015

Kedysi som citala, ze zapalene mocove cest y tehotenstve mozu privolat komplikacie, aj zacat predcasny porod a treba to preto vzdy radsej riesit s lekarom. Takze ja by som toto asi neliecila sama.

07022007
13. máj 2015

teraz ma pustili z nemocnice s týmto problémom .... a brusnice sa nesmú a uro. čaj odvodňuje a preto sa v tehotenstve neodporúča..... bolo mi povedané veľa, veľa čistej vody

lidka06
13. máj 2015

Dmanosu

stelluska1
13. máj 2015

velmi veeeeeela cistej vody, mne pomaha 3-4 litre

mmoni89
13. máj 2015

Ja som užívala brusnicove tbl s manozou, sú také vhodné pre tehotné, popytaj sa v lekárni

marthuska
13. máj 2015

Brusnice nie. Uvar si caj z petrzlenovej vnate

janoosha
14. máj 2015

Mne aj urolog povedal ze brusnice sa mozu. A ked nezaberu tak ATB Zinnat. Mne to bohuzial nepreslo, takze som v 8.tyzdni brala lieky. Babatko je zatial v poriadku.

ivanya
14. máj 2015

Mne odporucila moja gyn, obvodna a rovnako aj magistra v lekarni ciste brusnice + prekyselovat moc brusnicovym dzusom. Urologicky caj nie, lebo tam byvaju aj ine primesy roznych bylin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre