Zápal močových ciest v tehotenstve

6. sep 2020

Ahojte baby 😊 včera som sem písala ohľadom bolesti v tehotenstve radili ste mi že to môže byt zápal močových ciest včera ma v nemocnici slušne poslali do pi... takze zajtra idem k mojemu gynekológovi hneď ráno ... a asi máte pravdu bude to asi infekcia alebo zápal močových ciest lebo stále take ťahavé raz na jednej strane podbrusku raz na druhej prudký pohyb tak v momente to zabolí stipe ma pri čurani a aj keď docuram to pali a mam bolesti v podbrusku ... čo si môžem ešte dnes večer kúpiť v lekárni aby to trosku zmiernilo rozmýšľam nad brusnicovym čajom kamarátka mi dala take brusnicove tabletky ale niečo by som ešte aspoň dnes večer vypila aby trosku poľavilo a ešte sa chcem opýtať keď to začnem hneď riešiť zajtra s dokym tak neublíži to bábätku ? Poprípade lieky mu nemôžu ublížiť

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. sep 2020

@viestta ďakujem krásne kúpim aspoň nejaký čaj teda lebo doma čaje nepijeme tak nech aspoň teraz večer nech chodím na wc 😊

miskooo1987
6. sep 2020

Môže ti pomôcť, aj veľa vitamínu C. Niektoré baktérie nemajú radi kyslý moc.

A ono je v zasade jedno čo budeš pit, hlavne veľa... teraz je sezóna melónov, a tie sú mocopudne...

terezia323
6. sep 2020

Tak ako ti radili vyššie, veľa, veľa piť. Niektoré urologické čaje sa neodporúčajú tehotným, ale na močové cesty sú celkovo dobré čaje z bobuľového ovocia. A mne v tehotenstve vyborne zabral urinal sirup junior. Ako prvá pomoc by ti mohol uľaviť

mondolina
6. sep 2020

Kapucínka je veľmi dobrá na zápal močových ciest, je to prírodné ATB.

zuzik5555
7. sep 2020

Ja som 3 tyzdne brala antibiotika kvoli zapalu a bakteriam. Mala je v poriadku. Som 31tt. Lekari vedia co ti mozu dat a ktore antibiotika neublizia🙂

gubka123456852
10. sep 2020

Ja som mala zápal močových ciest na začiatku druhého trimestra. Keby som nešla za iným lekárom ako na pohotovosť tak na to ani neprídu. Oni tam každého pekne odje***(česť výnimkám). Vycievkovali mi moc pretože taký je v tehu najlespi. No stačí chceš či nie Antibiottika zinnat 500. Dnes sme obaja v poriadku a už končím 5 mesiac. Lekári vedia čo ti môžu dať. Nikto si to na zodpovednosť nevezme. 🙂🙂

gubka123456852
10. sep 2020

@terezia323 žiadne urologické čaje. Mne ich lekar prísne zákázal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre